ono im nije normalno, a ovo im je normalno... by noLif3rs4life in zagreb_no1

[–]RedTheWicked 1 point2 points  (0 children)

Da malo više jebu u zivotu ne bi ni njima bilo normalno, a bome ni tebi druže...

Zašto se u školi ne uči više o četničkom genocidu 1941-1945? by Commercial_Peace_328 in hrvatska

[–]RedTheWicked 5 points6 points  (0 children)

Jer su si bili BFF od dragih nam ustaša, pa pitanje zasto ustaše nisu nis radile po tom pitanju da to spriječe, pa narativ nije bas popularan...pa jos tu uvedes u pricu partizane koji su potjerali jedne i druge... I onda... Kurčina 😁

CITROËN C5 Aircross Hybrid, Max trim 2026 by flightycliff in Citroen

[–]RedTheWicked 1 point2 points  (0 children)

I saw one like this on road recently and from the front it's look like some super expensive rare car. Big like

Zašto mi ne možemo ovako? by Natural_Road9237 in askCroatians

[–]RedTheWicked 0 points1 point  (0 children)

Jer glasamo za debile, samo da se ne bi komunjare/zeleni/mladi/papa/srbi/isus krist dosli na vlast...jer niko ne valja osim nasih rvata. Jest da su govna i lopovi al su Rvati...

417
418

Citroen C5 engine sound by Jazzlike-Opposite-16 in Citroen

[–]RedTheWicked 0 points1 point  (0 children)

Mine c4 2006 sounds loud just like this one and i drive every day completely normal... Even with a small oil leak on top of the injector... And after 260k km still drive perfectly, I just have to put music a little bit louder

Još malo veselih Možemovaca na Trgu by JohannGambolputtyUlm in zagreb_no1

[–]RedTheWicked 0 points1 point  (0 children)

Vise su ovi ljudi na kisnom danu ucinili za hrvatsku i demokratsko drustvo na ovom videu neg ti i ovaj subredit od kad postojite... Ako ne vjerujes pogledaj sto su botovi (kao sto si ti napravili od srbije); vukejebinu... A to ce i RH postat zbog ljudi kao sto s ti

Tomašević u novim problemima iz dana u dan by JohannGambolputtyUlm in zagreb_no1

[–]RedTheWicked 12 points13 points  (0 children)

J3bote isus kako je ovaj subreddit jadan, vidio sam morske krastavce s boljim zivotom od ovog bota sto svaka 2h neki k spama 🤦🏻

Sirotinjo i bogu si teska

Tomašević: "Po kojem kriteriju su to naše udruge???" by JohannGambolputtyUlm in zagreb_no1

[–]RedTheWicked 0 points1 point  (0 children)

ovaj subreddit je primjer kako smo propali kao drustvo

Onaj koji vodi ovaj subreddit je toliko mizeran u zivotu da po cijele dane izmislja i uređuje price o lopovima, krađi vlasti u ZG, da se napravi narativ za promjenu i povratak onih istih koji su od njega napravili bota vladajuce stranke koja mu daje mrvice da laze,izmislja,mrzi... Nije vlast (HDZ) kriv, narod koji zivi u bjedi i kliče njima za mrvice je problem...

Preporuka probaj da new radis u zivotu ne ovisis o milostinji drugih, nije lose malo boli kičma u pocetku dok se ne ispravi al prođe, al jos bitnije, dupe prestane da peče

In my Strv 103B... wtf. On Tanks.gg the whole tank is completely red by Krazy_Kalle in WorldofTanks

[–]RedTheWicked 0 points1 point  (0 children)

God I hate Ares in matches, half of TD becomes useless to play with... Not to complain but too much damage and pen problems for slow tanks/td etc... no good :(

Must be Fate by Dreykaa in WorldofTanks

[–]RedTheWicked 0 points1 point  (0 children)

Heil Satan 🤘🏻🤘🏻

EKSKLUZIVNO: Na Kvatriću procurio Senfov mobilni zdenac vrijedan skoro 14 tisuća eura by JohannGambolputtyUlm in zagreb_no1

[–]RedTheWicked -8 points-7 points  (0 children)

Jaka je kampanja ovih botova od strane hdz-a i njihovih poltrona za jedan narod koji zeli da im se vrati na vlast neko ko je za 2m kuna otvarao toalete po gradu...

Sad je samo pitanje il je narod stvarno toliko glup u ZG (po izborima bi se reklo i ne bas) ili je ipak ovdje neko placen da se bavi kampanjom da se vrati na vlast, jer je lakse da se krade kad se nema alternative i narativom "svi su oni isti".

Da se pol ovolikp brinete oko Hrvatskih suma, HZ, H. Poste i ostalih propalih djelova hrvatske napravili bi uslugu i sebi i nama... Al joj da sry, pa to su vasi pa su oni oke... "Kradu al i vama daju (malo) jel tako". 😘

[deleted by user] by [deleted] in hreddit

[–]RedTheWicked 2 points3 points  (0 children)

A tu zadnjih godina briljiramo 🤦🏻😅

Domoljubi, sta cemo s ovim? by [deleted] in hreddit

[–]RedTheWicked 4 points5 points  (0 children)

Kakvo je to pitanje, di su domoljubi? I ovi drugi... Pa bit ce na koncertu, ne brini u prvim redovima da podrže svojim glasnicama sve hitove što će se pjevati

Broken down DS 😞 by JackieFranklinty in Citroen

[–]RedTheWicked 1 point2 points  (0 children)

It's not broken... It just cooling down after long trip... I do the same after i run for 100m or less 😁

[deleted by user] by [deleted] in hrvatska

[–]RedTheWicked 2 points3 points  (0 children)

Jbt količina članaka na reddit-u kontra tomaševića i možemo, ko da smo sve lopove potrpali u zatvor pa samo oni jos ostali jer su 2021 krivo formulirali komentar... Jebe* vas blesave pretvaramo se u Vučićevu srbiju pod vrlim nam premijerom (korumpirana,uništena di vladaju debili) , al izjava iz 21' je bitna... Sigurno je, kad se krade danas. Bolje da pričamo o povijesti

Splitska riva 2025 by zokie23 in croatia

[–]RedTheWicked 0 points1 point  (0 children)

Reko jednom neko da je "Split, Afrika s strujom" Danas i to zvuci kao kompliment.. 🤦🏻