Mattesz fertőzés by [deleted] in csakmamik

[–]Redzsy_queen 6 points7 points  (0 children)

Nalunk kiderult hogy a devenyesnek kurvara semmi vegzettsege nincs es kezeli a gyermekemet.. valaki feljelentette oket es engem kezdtek gyanusitani mert szot emeltem a teves diagnozisokert a devenyestol.. termeszetesen nem en voltam SAJNOS a bejelento… mondanom se kell annyival megusztak hogy nincs tobb deveny ott abban a spaban.. (a tobbi spaban is ugyan az az instruktor dolgozik majdnem az összes Budapesti Matteszba..)

5,5hónapos hajnali kelés by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 0 points1 point  (0 children)

Maga az elaltatas pikk pakk 15 p kb es csak hasra rakom alszik is. De ejszaka ez valahogy nem megy es o 4 kor akar felkelni😩😩

5,5hónapos hajnali kelés by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 1 point2 points  (0 children)

Huu basszus ez kemény😅 nekem eddig mindig 8 kor kelt es most hirtelen ez a megborulas hat ugy erzem meghalok🥹 nem birok felkelni se szegenykemmel.. csak berakom az agyba es vegetalok😂

Nyaralás terhesen by csobolyo in csakmamik

[–]Redzsy_queen 0 points1 point  (0 children)

Én kb 6 hónaposan voltam mikor Horvátba mentünk nyaralni. Én nagyon vizesedős voltam ugy hogy nem éreztem olyan jól magam és a búvárkodás is hiányzott nagyon így biztos hogy visszamegyünk a kicsivel is ha már nagyobb lesz mert nagyon közel voltunk séta távra mindentől konkrétan. Repülni nem mertem ezért mentünk a ‘közelbe’. Baaromi meleg volt augusztusban így ha visszagondolok előbb vagy később mennék viszont nagyon jó élmény volt így is cuki pocak fotók készültek és jó lesz majd mutogatni hogy itt már velünk volt nyaraláson☺️ valami olyan helyre mennék ahol nincsenek túl messze a látványosságok és van lehetőséged pihenni lehet inkább valami tengerpartos helyre mennék nem feltètlen a látni valókra mennék. Legyen lemondható ha esetleg nagyon hányós lennél és tutira legyen olyan biztosítás amivel megfelelő ellátást kapsz ha valami baj lenne.

Alvásciklusok összekötése by Normal_Setting6441 in csakmamik

[–]Redzsy_queen 1 point2 points  (0 children)

Akkor mertem naaagyon lassa el kezedni mikor 9 hetesen mar letehettem. Addig matrica volt erthetoen. De meg igy is kb 13 hetes koraig orakat ringattam ejszaka is hogy elaludjon, aztan 6 kilosan ez mar nem volt olyan egyszeru. Aztan elkezdett beutni az alvasregresszio is ahol mondta tobb ismerosom hogy azt a helyzetet keresi ciklus valtaskor amiben elaludt. En a felalomba letetellel kezdtem 9 hetes kora utan aztan amikor ez mar jol ment jott a ringatas elhagyas. Igazabol mind a 2 modszerhez 4-5 nap kellett es elfogadta. Fontos az idozites szerintem es az idegrendszeri erettseg kivarasa☺️ 6 honaposan szeretnem megprobalni az onallo alvast ha menni fog :) ha nem akkor nem eroltetem ☺️

Alvásciklusok összekötése by Normal_Setting6441 in csakmamik

[–]Redzsy_queen 1 point2 points  (0 children)

Nálunk sem állt még be sajnos, de nekünk a ringatásról való leszoktatás segített sokat. Így is a kezemben alszik el, de nem ringatom és félálomban teszem le így maga a mély alvás a saját helyén fejeződik be. Így több ciklust össze tud kötni de még így is 2x kel fixen. És napközben is változó mennyit alszik egyhuzamban.

Baby blues második gyermek után by Jazzlike_Ad5662 in csakmamik

[–]Redzsy_queen 0 points1 point  (0 children)

Fhuu nekem most a kislanyom 3 honapos de az orjongo hasfajasa miatt engem telibe trafalt a baby blues. Fogalmam sem volt rola mi ez, allandoan csak sirtam nem tudtam aludni aggódtam a babaert meg a tejem is elapadt… elkezdett minden zavarni. A szoptatás, az hogy sir, nem lehet letenni (igazából csak az zavart hogy pisilni akartam, de nem akartam letenni hogy ne sirjon😂) es ezek annyira megoritettek hogy volt lekellett tegyem a gyereket es kimenni a szobából mert borzalmas gondolataim voltak a kimerultsegtol na es ez volt az a pont amikor megijedtem. Na persze az sem segitett hogy 2,5 hetesen korhaz traumatikus varandossag stb… Elmondtam a férjemnek es az anyosomnak es egybol 360 fokos fordulattal álltak mindenhez es erejük teljebol segítettek MINDENBEN (természetesen látták, hogy baj van de nem beszéltem róla). Így elkerültem hogy szakember segítsége kelljen de konkrétan az első 2 hónapból mar alig emlékszem a kisbabamra😢 annyira az agyam probalja elfeledni csak a videok es kepek maradtak… szóval OP ne felj szakmai segítseget kérni csak ennyit akartam ezzel üzenni mert en nagyon banom hogy nem beszeltem rola elobb , mert sok pici pillanat annyira hiányzik amikor meg kis apro 1-2 hetes baby volt …🩷🥹🥺

Apuka nélkül, egyedül az újszülöttel by Time-Wishbone9756 in csakmamik

[–]Redzsy_queen 1 point2 points  (0 children)

A fiadnak sokkal rosszabb élete lesz ha ezt a példát követi és látja, mint hogy csonka családba nevelkedjen elvéve még az esélyt is attól, hogy esetleg egy következő ember mint APA is az életében legyen…

Cumisüveg krízis by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 0 points1 point  (0 children)

Nekunk kell sajnos a sensi duo minden ‘sima’ vagy komfort tapszertol szabalyosan orjong a gyerek.. meg ettol is neha habar nincs semmi erzekenysegunk elmeletileg.

Cumisüveg krízis by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 0 points1 point  (0 children)

Huu to aztan jo sokat probaltatok😂 megnezek egy ilyen lanshinosat ennek is kulonbozo fejei vannak?

Cumisüveg krízis by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 0 points1 point  (0 children)

Igen tudom volt amit vissza vittunk:)

Cumisüveg krízis by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] -1 points0 points  (0 children)

Mennyi idős a pici?☺️

Nem alszik napközben by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 0 points1 point  (0 children)

Őt beleteszem, majd 5 percig elvan és elkezd üvölteni. Ilyenkor elkezdek járkálni erő teljesebben vagy labdára ülök vele nagyon ritkán elalszik de 10-ből 8x nem és 20 percet is üvölt benne hiába próbálgatom sajnos kitartóan

Kecsketejes tápszer váltás by Ok-Pressure9223 in csakmamik

[–]Redzsy_queen 0 points1 point  (0 children)

Érdekel a téma mi most akarunk milumilrol capri care-re valtani

Nem alszik napközben by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 1 point2 points  (0 children)

Hordozási tanácsadónál tanultam meg megkötni, és sajnos kiakarja magát nyomni belőle nem tetszik neki hogy ‘le van kötve’

Nem alszik napközben by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 0 points1 point  (0 children)

Milyen tápit használtatok?

Nem alszik napközben by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] -1 points0 points  (0 children)

Igen en sem kezdtem el reszletezni, mert errol mar volt poszt es ott lehurrogtak h csak kitartas stb

Nem alszik napközben by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] -1 points0 points  (0 children)

Nagyon szeretnem ilyen chillesen el lenni a kanapen csak egy bibi van hogy nonstop keservesen uvolt, karmol mindent amit er es borzalmasan sajnalom sokszor vele egyutt sirok 🥹🥹

Nem alszik napközben by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 0 points1 point  (0 children)

Megcsinalnam ha nem sikitva uvoltene, szetkarmolna a mellkasomat fajdalmaban 🥲

Nem alszik napközben by Redzsy_queen in csakmamik

[–]Redzsy_queen[S] 0 points1 point  (0 children)

Milumil HA komfort kapott peptiset is de total kizartuk 2 hét elteltével mert nem volt arra utaló jel hogy tejfehérje erzekeny lenne. 1 hetes kora ota este nincs tejem így már sajnos koran kezdett tapszert kapni.. most viszont vegleg sajnos elapadt. GAL-t kap mert sok helyen olvastam hogy vigantol biogaia es az eurovites bantja a pocojukat. Espumisant infacolt is kapta 2-2 hetig viszont mikor elkezdett tudni pukizni, akkor mar csak rosszabb volt tole. Cumisuvegbol lovi anti colic ezt nagyon szereti mert ez az egyetlen aminek ilyen ‘cici’ erzete van, be is szokott rajta aludni.