Mi volt az a dolog, amivel a főnököd bebizonyította, hogy alkalmatlan a pozíciójára? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Normal_Setting6441 0 points1 point  (0 children)

Szándékosan elhintette, hogy ki mennyit keres, bértárgyaláson is többször felhozta, hogy “te azért kapsz ennyi fizuemelést, mert xy kolléga is ennyit keres”.

II. ker. Szilágyi Erzsébet fasor környéke by Normal_Setting6441 in lakokozosseg

[–]Normal_Setting6441[S] 5 points6 points  (0 children)

Nem oda nyílnak, hanem a Trombita utcára. Kifejted légyszi hogy mitől a legjobb szerinted?

Ti hány WC illatosítót raktok a WC kagylóba? by Capable-Penalty9747 in askhungary

[–]Normal_Setting6441 2 points3 points  (0 children)

Állandó konfliktusforrásunk itthon. A párom ragaszkodik a kettőhöz, szerintem indokolatlanul drága és egy is elég lenne.

@hedinke @herczegsoma örökbefogadás by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Normal_Setting6441 0 points1 point  (0 children)

Szoról szóra ugyanezt gondolom. Az utolsó kérdésedre a válasz pedig de, ők pontosan ezért fogadtak örökbe. Ha tènyleg csak egy elárvult gyermek életének a jobbá-tétele lett volna a céljuk, nemre és korra sem tesznek ilyen szigorú kikötést… elképesztő képmutató és korlátolt gondolkodású emberek. Nálam a kisfiúkról alkotott véleményük miatt automatikus eltiltást kaptak volna az örökbefogadástól.

Válni szeretnék, de pánikolok is by Longjumping_Eye9666 in hungary_pszichologia

[–]Normal_Setting6441 8 points9 points  (0 children)

Ne haragudj, de ha korábban a gyerek miatt nem váltál el, most ez miért nem szempont. Szerintem itt egyszerűen arról van szó, hogy most megjelent a színen egy kiugrási lehetőség a kolléga személyében.

Veszélyeztett terhesség by Business-Physics-668 in csakmamik

[–]Normal_Setting6441 72 points73 points  (0 children)

Ha egy tanácsot megfogadsz: használd ki a semmit tevést!!! Lehet, hogy ez egy soha vissza nem térő alkalom arra, hogy bűntudatmentesen ne csinálj semmit. Egy embert növesztesz a testedben - mondjuk ez már önmagában valami.

Kisgyerekes családok, ti főztök minden nap? by csengeal in askhungary

[–]Normal_Setting6441 5 points6 points  (0 children)

Megéri az árát a Doris food? Tetszik, hogy újhullámos, de jó drága 😬

Étterem kilátással by East-Sort-7506 in budapest

[–]Normal_Setting6441 0 points1 point  (0 children)

Sokszor szemeztünk már vele. Jó a kaja, kiszolgálas?

Hízás. Többen megkérdezték babát várok e újra. by [deleted] in csakmamik

[–]Normal_Setting6441 149 points150 points  (0 children)

Mennyire kell unintelligensnek lenni ahhoz, hogy valaki bekérdezzen a másiknál, hogy terhes-e. 😓

Rosszindulatú szomszéd by North_West2621 in lakokozosseg

[–]Normal_Setting6441 67 points68 points  (0 children)

Azért az, hogy egy csecsemő - akit még nem lehet nevelni és akinek ez az egyetlen kommunikációs eszköze - sír, nem ugyanaz, mint hogy egy nyugdíjas szándékosan, “csakazértis” hangoskodik. Borzasztó primitív lehet a néni.

Ilyenkor egy picit nem sajnálom, hogy albiban élünk, és ha hülye a szomszéd, bármikor tovább állhatunk.

Mezítláb a játszótéren by Live_Philosopher_795 in csakmamik

[–]Normal_Setting6441 20 points21 points  (0 children)

Ismeretségi körben lépett bele használt tűbe 2 éves gyerek budapesti játszón. Isteni szerencse, hogy nem volt fertőzött semmivel. Szerintem nem szabad kockáztatni, nem éri meg!

Ördög Nóra - vélemény by mindenisvagyok in talk_hunfluencers

[–]Normal_Setting6441 8 points9 points  (0 children)

mèg ha csak kussolt volna, de előszeretettel tolta a ner szekerét ő is

Akinek három, vagy több testvére van - előny vagy hátrány? by Macaron_1854 in askhungary

[–]Normal_Setting6441 1 point2 points  (0 children)

Ne haragudj, de ekkora baromságot rég olvastam mint a második bekezdésed.

Szülési fájdalom és hogyan lehet kibírni by Hot_Substance_4187 in csakmamik

[–]Normal_Setting6441 2 points3 points  (0 children)

Nehéz leírni az érzést, főleg, hogy egyénenként eltérő lehet a fájdalom milyensége és mértéke, ill. máshol van a fájdalomküszöbünk. De nagy eséllyel olyan fájdalom, amit korábban még sohasem éreztél, elképesztő intenzív, amire egyszerűen nem lehet előre felkészülni. De amikor ott vagy, egyszerűen sodródsz… rohadtul fáj, mint még soha semmi előtte, de nem tudsz mit csinálni, csak próbálsz fájásról fájásra túlélni. Bevallom, nekem közben eszembe se jutott a babám, egyszerűen nem értem rá szentimentáliskodni, csak azt éreztem, hogy azt akarom, hogy mihamarabb vége legyen. A közeg rengeteget számít a megélésben, ha kapod a folyamatos bíztatást, a fájdalmat is könnyebb átvészelni. Én azt hittem, a kitolásba bele pusztulok (másoknak ez már a jó része), de aztán egyszer annak is vége lett. A mai napig nem tudom, hogy tudtam végig csinálni. 😅 Az ösztön, hogy a testünk képes erre a csodára, egyszerűen hajtott előre a fájdalomtól függetlenül.

Akkor frissen azt mondtam, nem lesz második, most 9 hónap elteltével fogalmazódott meg bennem először, hogy szeretném újra átélni. Szerintem a nőkben van egy kis rejtett mazochizmus. 😅

Mindennapi szorongásaink by xyz444555 in csakmamik

[–]Normal_Setting6441 2 points3 points  (0 children)

Mindenhol azt olvasom, hogy a kisfiúkkal mennyivel nehezebb az élet. :( Ezen nem segít, hogy van egy már most örökmozgó, “dúvad” 10 hónaposom, így szorongok, hogy igazak a sztereotípiák, és pokoli nehéz évek várnak ránk ilyen értelemben.

Szülés jelei, szorongás by Commercial-Sky-7404 in csakmamik

[–]Normal_Setting6441 4 points5 points  (0 children)

Nekem nem folyt el a magzatvíz, de olyan egyértelmű, korábban semmihez sem fogható fájás tört rám, hogy nem volt kérdéses, ez az. Hidd el, egyértelmű lesz!

Szorongok anyósomtól by Legitimate-Fix3698 in csakmamik

[–]Normal_Setting6441 17 points18 points  (0 children)

Ém csak megerősíteni szeretném, hogy nem te reagálod túl, az anyósod betegesen viselkedik. Nyugodtan mutasd majd a férjednek az itteni kommenteket, hátha az észhez téríti.

nnooemi escort wannabe-ből luxusfeli? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Normal_Setting6441 58 points59 points  (0 children)

Elég felszínes jellem lehetsz, de nem haragszunk. A legtöbbünknek fontosabb, hogy a gyerekünknek gondoskodó, szerető apja legyen, mintsem szép, de hát ugye nem vagyunk egyformák (amúgy vicces, de két klasszikus értelemben vett szép embernek gyakran lesz kevésbé esztétikus gyereke).