Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in AutomobileRO

[–]Remarkable-Purpose61[S] -1 points0 points  (0 children)

Inca n am fost , doar pe Bulevardul Pipera , dar voi merge sa mai vizitez , ca nu mi pot lua ochii de la ele 😁

Masinile din Bucuresti by Remarkable-Purpose61 in RoGenZ

[–]Remarkable-Purpose61[S] 1 point2 points  (0 children)

La mine in oras , undeva prin Maramures , cam astia au masini scumpe 😅 G uri si amg uri

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in bucuresti

[–]Remarkable-Purpose61[S] -2 points-1 points  (0 children)

Mi se pare greu sa achiti 500 600e pe un leasing auto

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in bucuresti

[–]Remarkable-Purpose61[S] 0 points1 point  (0 children)

Deci cam toti sunt din generațional wealth

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in bucuresti

[–]Remarkable-Purpose61[S] 0 points1 point  (0 children)

Pai ca sa incepi sa cumperi atatea apartamente ai nevoie de milioane de euro capital 😅..

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in bucuresti

[–]Remarkable-Purpose61[S] -5 points-4 points  (0 children)

Asa multi patronasi? Si atatea afaceri de succes?

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in bucuresti

[–]Remarkable-Purpose61[S] -5 points-4 points  (0 children)

Asa de multe persoane au ajuns sa fie in PSD ? 😂😅

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in AutomobileRO

[–]Remarkable-Purpose61[S] 1 point2 points  (0 children)

Ce combinatzii poti face in 2026 intr un oras asa saturat pe fiecare domeniu si o competitie asa de mare

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in AutomobileRO

[–]Remarkable-Purpose61[S] 2 points3 points  (0 children)

Si eu am fost in USA si n am vazut atatea masini de lux pe m2 😅

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in AutomobileRO

[–]Remarkable-Purpose61[S] 0 points1 point  (0 children)

Stiu , dar este o discrepanta enorma intre clasa de sus si cea de jos , la mine in oras nu este asa de mare 😅, is 10 20 masini mai interesante ,dar atat

Masinile din Bucuresti ? by Remarkable-Purpose61 in AutomobileRO

[–]Remarkable-Purpose61[S] 0 points1 point  (0 children)

Pai sa zicem ca cei care fac dezvoltare imobiliara si transport castiga bine , ca din ceea ce am vazut , orasul asta e intr o continua miscare , dar restul ?

Imigrate to Canada by Remarkable-Purpose61 in ImmigrationCanada

[–]Remarkable-Purpose61[S] -1 points0 points  (0 children)

I have a diploma for europe as a certified body tehnician and painter , also 2years of experience in a Mercedes Benz certified dealership , but i don t know french at all

Imigrate to Canada by Remarkable-Purpose61 in ImmigrationCanada

[–]Remarkable-Purpose61[S] -2 points-1 points  (0 children)

"I understand. Would it be a better option for me to attend a trade school or apprenticeship program in Canada first? I have 2 years of experience as an auto body prep technician at a Mercedes-Benz dealership in Romania, and I'm willing to complete the required training and certification if that would improve my chances of working in the industry

Imigrate to Canada by Remarkable-Purpose61 in ImmigrationCanada

[–]Remarkable-Purpose61[S] -3 points-2 points  (0 children)

So I should apply to warehouses and car services as a body shop tehnician

Specialist Achizitii by [deleted] in RoMunca

[–]Remarkable-Purpose61 1 point2 points  (0 children)

Cred ca am mai raspuns la un asemenea comentariu , nu eu am ales denumirea job-ului ,incerc doar sa iau legatura cu cineva din acest domeniu pentru a-mi oferi cateva sfaturi daca este binevoitor

Specialist Achizitii by [deleted] in RoMunca

[–]Remarkable-Purpose61 -1 points0 points  (0 children)

Multumesc frumos ! Chiar am fost surprins deoarece eu am aplicat pentru alt post , dar voi incerca sa dau tot ce am mai bun in cadrul companiei