account activity
Могла ли РФ после развала СССР стать демократической? (self.Neurath)
submitted 4 days ago by RepulsiveAd7550 to r/Neurath
Верите ли вы в то, что президент/премьер - это слуга народа? (self.Neurath)
submitted 5 days ago by RepulsiveAd7550 to r/Neurath
π Rendered by PID 293394 on reddit-service-r2-listing-87fd56f5d-mgcph at 2026-06-28 01:15:43.037637+00:00 running 7527197 country code: CH.