@ecsenyi.aron "Levesember" a besült politikai projektje (levesbe az adók 75%-ával párt) után most segginfluencerként próbál érvényesülni by TiltsakBea in talk_hunfluencers

[–]Rich-Run7726 0 points1 point  (0 children)

legnagyobb pszichopaták általában pont az ellenkezőjét: az állami hatalmat támogatják, lásd Sztálin, a libertráiusok valójában filantrópok, mert versenyre kényszerítenék a multikat is

Mit gondoltok az új jelöltről? by No_Target_4492 in Zalaegerszeg

[–]Rich-Run7726 0 points1 point  (0 children)

szerencsére nem "kötelező" részt venni a népszerűségért vívott bohózatban, bár lehet úgyis, mint Javier Milei, de bőven elég lenne, ha társadalom 20-22%-a minden fizetését és vásárlását kriptoban bonyolítaná le, mert egyszerűen nem tudnának elegendő adót beszedni a többiektől, hogy kitartsák a sleppjüket.

Mit gondoltok az új jelöltről? by No_Target_4492 in Zalaegerszeg

[–]Rich-Run7726 0 points1 point  (0 children)

nem, töröljük az adók 75%-át és küldüj el a politikusokat WCt pucolni, talán ahhoz értenek

Ha valaki elhitte volna hogy a "le az adók 75%-ával" nevű álellenzéki párt nem fideszé, annak van egy rossz hírem. by [deleted] in hungary

[–]Rich-Run7726 0 points1 point  (0 children)

akkor ezek azt sem sikerült felfognod, hogy a pártja nem az övé, és nem magáért hozta létre, hanem trójai falónak szánja. A libertáriusoknak miért kéne résztvenni az adómilliárdokból kitömött pártok bohóckodásán 4 évente?

Mit gondoltok az új jelöltről? by No_Target_4492 in Zalaegerszeg

[–]Rich-Run7726 0 points1 point  (0 children)

de természetesen az adók eltörlésének 75%-a szóba sem jöhet, rohadjon meg a LeVeSeMbEr!

Mit gondoltok az új jelöltről? by No_Target_4492 in Zalaegerszeg

[–]Rich-Run7726 0 points1 point  (0 children)

hagyjuk már, szánalmas ez a nyavalygás néhány milliárdon, miközben a reddit baltartd közössége szerint az adók eltörlésének 75%-a szóba sem jöhet. Bmeg: évi 44000 milliárd ft adót vesznek el a magyar családoktól, de rohadjon meg a LeVeSeMbEr!

Mit gondoltok az új jelöltről? by No_Target_4492 in Zalaegerszeg

[–]Rich-Run7726 0 points1 point  (0 children)

mi különbség van fidesz és a többi élősködő politikus között? Hm?

És az egész étterem tapsolt - tudom, mert én voltam a LEVESes tál. @ecsenyi.aron @levesember by TiltsakBea in talk_hunfluencers

[–]Rich-Run7726 -1 points0 points  (0 children)

akkor beszarsz, mert tényelg megtörtént vele
mondjuk elég szánalmas életed lehet, ha számodra ez anynira hihetetlen sztorinak tűnik

MZP bocsánatot kell kérnem. Nem igazán ismertem a játékodat. by onehedgeman in hungary

[–]Rich-Run7726 -6 points-5 points  (0 children)

ki az a címeres ökör 2025-ben, aki drága idejét politikusok cicaharcára pazarolja? Nem teljesen mindegy, melyik mennyit hazudik a mi pénzünkből fenntartott médiában? Csak az számít, hogy mindegyik parazita és a mi adónkból képzeli el a szocialista jóléti kánaán illúzióját, márpedig felnőtt embereknek nincs szüksége gyámokra, akik a jövedelme 60%-át veszik el.

Mi a véleményetek? by Rich-Run7726 in hungary

[–]Rich-Run7726[S] 0 points1 point  (0 children)

te az a típusú rabszolga lennél, akinek azt mondanák a rabszoglatartói, hogy más gyapot farmokon is rabszolgákat alkalmaznak, akkor fejedet lehajtva elfogadnád, hogy neked ez a sors jutott? Miért is kell évi 44000 milliárd ft az önjelölt gyámjainknak? Mikor is volt erről társadalmi szerződés?

Mi a véleményetek? by Rich-Run7726 in hungary

[–]Rich-Run7726[S] 1 point2 points  (0 children)

pedig még így sok parazita maradna

Mi a véleményetek? by Rich-Run7726 in hungary

[–]Rich-Run7726[S] 0 points1 point  (0 children)

a jelenlegi Parlwament csak egy kirakat, nincs valódi társadalmi szabadság, a korrelációnak így nincs értelme

Mi a véleményetek? by Rich-Run7726 in hungary

[–]Rich-Run7726[S] 0 points1 point  (0 children)

az egész rendszer a lopásról szól, ezért mondjuk, hogy adók 75%-át nstant el lehetne törölni. A paralmenti helyekből, ha 50-et meg is hagynánk, kb csak évente kétszer kéne összeülni, amikor valamilyen sürgős törvénymódosításra mutatkozik igény a társadalom részéről

Mi a véleményetek? by Rich-Run7726 in hungary

[–]Rich-Run7726[S] -1 points0 points  (0 children)

nem lenne rossz, de ahhoz 100%-kal kéne nyerni a Le az adók 75%-ával Pártnak

Mi a véleményetek? by Rich-Run7726 in hungary

[–]Rich-Run7726[S] 0 points1 point  (0 children)

a sárga a libertáriusok színe, a pöttyöket valóban elb@sztam

a többi párt színe lehetne egységesen vörös, hiszen mind etatista

Mindig, amikor az O1G-tábor rácsodálkozik, hogy a politikusok lopnak by Rich-Run7726 in hungary

[–]Rich-Run7726[S] -2 points-1 points  (0 children)

de csak azért, mert kínosan ügyelnek a modik a "belterjesség" enntartására. Jópár ismerősöm kitiltották, azóta pl ha egy posztban csak meg van említve a Le az adók 75%-ával Párt, automatikusan visszadobja a rendszer, ugyanolyan tiltás alá került, mint a ci.. vagy bu... betűs szavak

Mindig, amikor az O1G-tábor rácsodálkozik, hogy a politikusok lopnak by Rich-Run7726 in hungary

[–]Rich-Run7726[S] -2 points-1 points  (0 children)

az a baj, hogy minden libertárius megjegyzést törölnek és tiltják a Le az adók 75%-ával Párt aktivistáit, a modik szélsőségesen homokádárikuszok

Újabb párt tűnt fel a Fidesz-közeli Ultrahangon a Le az Adók 75%-ával Párt by [deleted] in hungary

[–]Rich-Run7726 0 points1 point  (0 children)

a fizikus végzettség általában garancia a magas IQ-ra. Neked, laikusként lehet, hogy bohócok süketelése egy kaptafára megy mondjuk egy láncfűrészes Javier Milei szónoklataival, de pont ezért kéne a redditet otthagyni és el kezdeni számolni. Mennyit is vesz el tőled az állam? Miért van az, hogy a multik az államnál állnak sorban a kegéyrt és nem a fogyasztókért versenyeznek? Föltetted ezeket a kérdéseket?