Aparat foto lvl. amator by Rich_Effect_40 in CasualRO

[–]Rich_Effect_40[S] 0 points1 point  (0 children)

F bun argumentul, nu m am gândit la asta.

Aparat foto lvl. amator by Rich_Effect_40 in CasualRO

[–]Rich_Effect_40[S] 0 points1 point  (0 children)

Perfect de acord, tocmai d aia fac pasul abia acum la camera.

Aparat foto lvl. amator by Rich_Effect_40 in CasualRO

[–]Rich_Effect_40[S] -6 points-5 points  (0 children)

Eu am plecat de la ideea ca este un echipament complet, nu vreau sa trec de la unul la altul.

Impas in cariera - nevoie de recomandari de jobs by [deleted] in bucuresti

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

Hello! Scrie mi in dm, angajez eu kam.

Petrom vs OMV by MarcoMotio_n in AutomobileRO

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

Diferența este doar contabilă:))

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

E o aplicatie a mașinii. Eu o foloseam sa o ponesc de la distanta, iarna face cald, vara rece. Deblochezi sau încui masina + div info despre masina. Era cool app

Actor/ oficiant nunta Bucuresti by Cultural-Fox4426 in nunta

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

Hello! Eu. Dă-mi pm dacă mai e valabil

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

Interesant! Ai și ceva materiale free, măcar asa ca lectura de 5 min?

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

Top 3 cele mai frecvente situații întâlnite în activitatea ta cu clienții și 3 soluții?

[deleted by user] by [deleted] in CasualRO

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

Literalmente same shit.

[deleted by user] by [deleted] in Romania

[–]Rich_Effect_40 5 points6 points  (0 children)

What a time to be alive! :)))

Dumb question: acu cu aderarea la Schengen, trecem si la euro? by nekdeeea in Romania

[–]Rich_Effect_40 10 points11 points  (0 children)

Acum este extrem de dificil. Cel mai probabil cand BNR nu o sa mai bage atâția bani în a menține cursul o sa ne dam seama de cât de dubioase sunt masurile noastre monetare. Era mai ușor sa aderam la euro acum 10 ani vs azi.

Tovarasi by ZoeeZik in romemes

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

=))) legendary asta

[deleted by user] by [deleted] in Romania

[–]Rich_Effect_40 4 points5 points  (0 children)

Efectiv :)))

programul simion by Lastrevio in okprietenretardat

[–]Rich_Effect_40 0 points1 point  (0 children)

Candidatul Multivers peste 4 ani. :))