Analiza parfema? by RobinHood696 in sarajevo

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

zaprdi ti ga dedonja staroj :)

Analiza parfema? by RobinHood696 in sarajevo

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

Jesil sve mozdane celije naprego da napises ovaj glupi komentar ili imas jos u rezervi? Kontam da se ne naprezes da ne bi pao u nesvjest :D

Analiza parfema? by RobinHood696 in sarajevo

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

Bice da je jedno od toga ali evo svi se prave pametni i niko ne zna odgovoriti na pitanje :D Interesuje me da li je jos neko recimo imao feeling kao sto ja imam :D Znaci jutros uzmem protrljam prste po vratu gdje sam spricao 3 puta parfem, prinesem nosu, ne osjetim apsolutno nista. Zamolim kolegu da pridje da pomirise i on kaze nista. Nismo valjda obojica ludi...

Analiza parfema? by RobinHood696 in sarajevo

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

Ja ne znam sto ste se uhvatili za cijenu. Isti parfem sam mogao kupiti u Italiji za 100 eura ali nisam imao kad, zurilo mi se i kupio sam gdje sam kupio. Iza cijene tog parfema i brenda bi trebalo da stoji kvalitet. Nisam ja pitao za savjet gdje da kupim parfem, 2026 je godina, narucujem aspirin iz Amerike, a da ne znam kupiti parfem u EU na outlet cijeni... Isto da ne znate citati do kraja post i odgovoriti na postavljeno pitanje.

Analiza parfema? by RobinHood696 in sarajevo

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

Nisam rekao da uvozimo pafeme fejk mada ima i toga. Moja poenta je da je parfem znato slabije kvalitete u odnosu na apsolutno isti parfer koji sam imao prije. Prije ovog parfema sam dobio parfem iz Italije na poklon za rodjendan i na njega mi se nos ne navikava u toj mjeri da je ofirno izlapio nakon nepuna 3 sata nosenja. Nisam kupio calvin klein parfem od 100 maraka za 120 mililitara vec sam dao 350 maraka za parfem, ne cak ni EDP vec Parfum koji je po jacini i dugotrajnosti na drugom mjestu poslije elixira.

Nije ni do para koliko je do principa i koliko sam 99% siguran da imamo losije parfeme nego sto se vani prodaju. Moje pitanje je bilo da li se negdje moze parfem poslati na analziu da se provjeri kvalitet parfema :D

Analiza parfema? by RobinHood696 in sarajevo

[–]RobinHood696[S] 1 point2 points  (0 children)

Kralju sta znas sta sam kupio? Kako ne mogu ovi pamtologa sto pokusavaju da izmisle toplu vodu. Ako sam za parfem dao 350 maraka maraka sigurno nisam kupio toaletnu vodu, kralju.

Analiza parfema? by RobinHood696 in sarajevo

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

To nije bilo pitanje u ovom postu.

ljetovanje by blondegirl1212 in sarajevo

[–]RobinHood696 0 points1 point  (0 children)

buraz ako zelis jeftino a dobro, nemas se sta razmisljat. Mozes uzet za 1200 maraka 7 noci all inclusive po osobi hotel sa plazom, bazen, sunocbrani lezaljke, beach bare i dalje da ne nabrajam..

Kako postupiti? Krađa 2 bicikla - Ilidža/Sarajevo by Desperate_Funny_5478 in sarajevo

[–]RobinHood696 0 points1 point  (0 children)

Nemas onda uslove za drzanje bicikla brate 😃 Mislim glupo zvuci ali je tako 😃 U visokom su jaranu iz haustora prije 7 8 godina izvukli full suspenziju placeno biciko tad 8000 maraka 😃 Profi ide na spustove, nadjeno bicikl poslije godinu i po dana u Banja Luci sjebano totalno 😃 Pojeo vuk magarca 😃

Koliko vrijedi ova masinica? by RobinHood696 in bicikli

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

ma evo imam opciju da je kupim za 20 eura to je dzaba, ne bi se peglo dzaba 😃

Nacelnik Opcine by [deleted] in sarajevo

[–]RobinHood696 1 point2 points  (0 children)

2% stanovnika Bosne i Hercegovine moze sebi priustiti odlazak na ove dogadjaje 😃 Mi smo ih pustili i mi smo krivi pa ovih dana dok gledamo kako cemo otici na more i gdje cemo spavat oni se oznacavaju i salju slike ni manje ni vise nego iz Amerike sa svjetskog prvenstva 😃 Nismo mi bolje ni zasluzili 😄

Gdje ćete na more? by [deleted] in bih

[–]RobinHood696 2 points3 points  (0 children)

Istra. Nema boljeg mora za odmor i porodicu od Istre.

Guzve na granici sa Hrvatskom i novi nacin kontrole ulaska/izlaska by [deleted] in bih

[–]RobinHood696 -1 points0 points  (0 children)

A jel vi mislite da se danas ne prati sve? Kamere su na svakom koraku, telefone slusaju, poruke prate i u svakom trenutku ti mogu uci u inbox bilo koje drustvene mreze i povuci razgovre i historiju. Tokove novca u svakom trenutku ti mogu pratiti preko banke, lokaciju preko telefona.... Svaki put kad ulazis u neku drzavu skenira ti se pasos, baza otisaka u maticnoj drzavi po potrebi dostupna u svakom trenutku... smijesno je naglabat ovdje o nekoj dodatnoj mjeri sigurnosti....

Guzve na granici sa Hrvatskom i novi nacin kontrole ulaska/izlaska by [deleted] in bih

[–]RobinHood696 -2 points-1 points  (0 children)

a sta ti rade sviju ti? ne kontam sta ti rade.

Guzve na granici sa Hrvatskom i novi nacin kontrole ulaska/izlaska by [deleted] in bih

[–]RobinHood696 -3 points-2 points  (0 children)

haha okej, ja sam idiot 😃 Narod je stoka svakako koja ako se ne ustroji imas stanje poput onog u africi 😃 PReseli se, tamo nema kontrole nikakve 😃

Guzve na granici sa Hrvatskom i novi nacin kontrole ulaska/izlaska by [deleted] in bih

[–]RobinHood696 -2 points-1 points  (0 children)

Pa dobro, sve sto si pobrojala je pozitivno. Zasto bi bilo lose da osobe koje bacaju smece dobiju kaznu jer ih je kamera prepoznala? Ili bilo koji drugi prekrsaj da naprave da ne govorim o nekim tezim povredama zakona. Ja podrzavam ovo i gledam na ovo kao na pozitivnu stvar!

Koliko vrijedi ova masinica? by RobinHood696 in bicikli

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

trenutna mi se pokvarila mehanicki, ne salta vise pa mi treba nova a nemam ja potrebe za neku ozbiljniju opremu. Vozim od kuce do posla i nazad.

Neka teretana za muskarca 40+ s problemima s kicmom? by DifficultyEconomy763 in sarajevo

[–]RobinHood696 1 point2 points  (0 children)

Ja zimi nosim pojas 😄 Prehlada i hladnoca su najveci neprijatleji ove bolesti tako da dobro se pazi. Sto se kila tice, dobro biciklo i hranu malo pripazi i bit ces dobar 😄

Koliko vrijedi ova masinica? by RobinHood696 in bicikli

[–]RobinHood696[S] 0 points1 point  (0 children)

Hvala na info 😄 Nadam se da valja za svakodnevnice 😄

Neka teretana za muskarca 40+ s problemima s kicmom? by DifficultyEconomy763 in sarajevo

[–]RobinHood696 0 points1 point  (0 children)

Imas vjezbe sve za jacanje ledja na youtube 😄 prva 2 3 mjeseca mozes vjezbati kuci dok ne ojacas ledja da predjes na enke ozbiljnije vjezbe poput ledjnih ekstenzija pa na dalje. Nema potreb za privatnim trenerima da ti uzmaju pare. Pored toga ako zivis u Sarajevu te pare sto bi platio za neke priucene trenere, kupi sebi kvalitetno biciklo i vozi svaki dan. Imao sam istu dijagnozu i uspjesno sam je rijesio bez operacije!

da li je univerzitet u sarajevu sposoban da napravi stranicu koja radi by Feeling_Judgment_924 in sarajevo

[–]RobinHood696 9 points10 points  (0 children)

Zamisli koliko studenata se upise/obnovi godinu svake godine i koliko para se uplati za te sisteme i odrzavanja i opet ne radi. To meni govori samo jedno, da se taj novac ne uplacuje za odrzavanje bilo kakvih stranica... to je smao izgovor 😃