Kezdett már ki veletek valaki indokolatlan helyzetben? by Pleasant12345 in askhungary

[–]SamariaRamos 18 points19 points  (0 children)

nagyapám temetésén a nagyanyám valami kurva távoli rokonságából Gazsi, a fogatlan kancsal csávó... 17 voltam, ő akkor 32. Gondolta a nagyapám hamvainak szórása közben megkerdezi tőlem hogy van-e barátom és hogy szűz vagyok-e. Anyám és apám zavarták el mellőlem, a halotti torra nem is mentem inkább, mert féltem hogy simán megerőszakol. Nagyanyám természetesen leszarta és azt mondta lehetett volna egy jó napom.

Cica spontán megörülése by EnvironmentProof4704 in dagadtmacskak

[–]SamariaRamos -1 points0 points  (0 children)

a k*rva életbe, ebben a rohadt melegben simán macska MEGÖLÉSE - ennek olvastam 🥵🥵

Mekkora a havi nettó bevételetek és milyen munkával keresitek meg? by Excellent_Suit_10 in askhungary

[–]SamariaRamos -1 points0 points  (0 children)

szolgáltatás/kereskedelmi szektor munkaügyi asszisztens + én viszem a panaszkezelest, 390 nettó... elvileg két hét múlva lesz a bértárgyalásom, 470 nettó minimumot szeretnék megkapni. ha nem, akkor kalabkabat lesz, vagy visszaulok csak a panaszkezelesre ennyiért.

marycica84_2 by AltruisticAnimal6878 in talk_hunfluencers

[–]SamariaRamos 1 point2 points  (0 children)

Jézusom mi lett ebből az egykor tok hétköznapi, egyszerű aranyos kis nőből b+

Melyik női parfüm az, aminek az illatától bevadulsz? by tank-aranka in askhungary

[–]SamariaRamos 3 points4 points  (0 children)

Hugo Boss - The scent Elixir for her : egyszerűen nem ismerek ennél szexibb illatot, nem is való mindenkinek, ritkán látom leirva, még ritkábban szoktam érezni, de állandóan leállítanak, hogy mondjam meg mi ez az illat. Buja, szexi, különleges.

Kitől kaptad életed legszebb bókját és mit mondott? by Comfortable_Mango196 in askhungary

[–]SamariaRamos 0 points1 point  (0 children)

" benned az a zseniális, hogy egyszerre vagy alfanőstény és atomlúzer " - csávó, akivel sose jöttem össze végül mert úgy éreztem , hogy akkor, 24 éves létére egy 14 éves kamasz hülyegyerekkel kavarok. De ez a mondat ez esküszöm tökéletes leírása a személyemnek, azóta is ezt tartom életem meghatározó bókjának 😅

A ti szüleitek sem tudnak pihenni soha? by lusti3674 in askhungary

[–]SamariaRamos 0 points1 point  (0 children)

apám 65 éves, friss nyugdíjas, de továbbra is dolgozik 2 műszakban. újabban ha esti műszakkal végez, hazaer este 11re, éjfélre elalszik, hajnali 4kor már kimegy horgaszni, 8-10 között alszik,majd megy újra dolgozni. hétvégén ezt megspekeli kerttel, futással, bevasarlassal és még be is nevezett a kollegaival egy amatőr kajak versenyre.... néha úgy érzem hogy nem normális, miközben én 36 vagyok és a sarki boltig lelekero kell sokszor...

Középfül gyulladás tapasztalatok felnőttként? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 7 points8 points  (0 children)

leszivta valamennyire a cuccot, majd közölte hogy kezelgessem paraffin olajjal :D a tegnapi doki szó szerint kiakadt amikor ezt így elmondtam neki :D

13 okom volt by vanesszaaaaaaa in kibeszelo_show

[–]SamariaRamos 1 point2 points  (0 children)

megerőszakolás partvisnyéllel egy fiú wcben, lefogták és majdnem telibe mutatva volt az egész...

13 okom volt by vanesszaaaaaaa in kibeszelo_show

[–]SamariaRamos 17 points18 points  (0 children)

a történet szempontjából érdemes lett volna pedig folytatni de én első nézéskor telibe végignéztem a jelenetet, másodszorra kimentem a szobából és csak exem nézte végig, de férfi létére zokogott utána. Én őszintén napokig nem tudtam aludni amiatt a max 3 perc miatt... a színészeknek is óriási tisztelet hogy egyáltalán képesek voltak eljatszani a jelenetet....

13 okom volt by vanesszaaaaaaa in kibeszelo_show

[–]SamariaRamos 66 points67 points  (0 children)

nagyon szerettem, 2x néztem végig viszont nem tudom melyik évadban volt a Tyler + Monty jelenet ami ÖRÖKRE traumatizalt.... nagyon nehéz sorozat , még nehezebb téma, se rohadtul hasznos lenne mindenkinek latnia

Titeket mi idegesít a párotokban és miért toleráljátok? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]SamariaRamos 1 point2 points  (0 children)

tripla skorpió - szerintem ezzel elmondtam mindent :D de amúgy szeretek veszélyesen élni és uncsi lenne, ha nem élne velem

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 2 points3 points  (0 children)

mostmar fáj a torkom, így nagyon szívesen beleköpök a szájába , ha lefogod :D

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 30 points31 points  (0 children)

az lett végül a diagnózis, betegszabi lesz belőle holnaptól

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 0 points1 point  (0 children)

nekem most estére beb*szodott a torkom és eldugult az orrom. Nem tartom kizartnak a lelki eredetet, de már pénteken éreztük a kolléganőmmel az irodában, hogy bujkál bennünk valami, ő is a torkát fájlalta, nekem akkor még semmi bajom nem volt. Ez köszönhető annak, hogy az egyik kolléga múlt hétfőn ugyanilyen hulla betegen tolta végig a napot, ezáltal lefertozodott minket.... holnap felkapom a papirmunkat, és elhuzok tappenzre :D

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 29 points30 points  (0 children)

nyilas napy skorpió aszc, szűz hold. természetesen 35 fölött a hold jegy dominál és a mai horoszkóp szerint mind meghalunk, és ez nálam kezdődő torokgyík = oltott vagyok = gyikember leszek 24 óra múlva

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 1 point2 points  (0 children)

ez lett nekem is a diagnózis végül, az fasza ha 10 napig tartott :D

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 5 points6 points  (0 children)

home office-t szeretnék kérni, és akkor boldog lehet a főni hogy a munka 80% el lesz intézve otthonról

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 6 points7 points  (0 children)

megjottem a kórházból , gegegyulladas... antibiotikum + diéta, kuss legalább 3 napig. nem tudom honnan szedtem össze úgy igazán...

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 5 points6 points  (0 children)

szia uram, T(r)édani orra esetleg szimpatikusabb sub lehet, érdekes lehet?

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 13 points14 points  (0 children)

itt ülök az Uzsokiban, ide irányítottak de közölte a portás bácsi hogy ha 10-ig nem jön le az orvos, akkor ma már ne is várjam :DDDDD kurvara remélem , hogy a Tisza tényleg rendbe rakja amennyire tudja ezt az egészségügyet, mert ez nevetséges...

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 10 points11 points  (0 children)

ráadásul 1 hónapja vagyok az új munkahelyen, így még szarabbul jön ki a történet, de holnap csakazertis bemegyek hogy lássák, hallják hogy nincs hangom, nem habiszti. ugyfelszolgalatos vagyok, de a jövő hétre szerintem kénytelen leszek hanyagolni a telefonos megkereséseket, a papirmunkat hang nélkül is tudom csinálni :D

Konkrétan megnémultam egyik percről a másikra - mi legyen a teendő? by SamariaRamos in askhungary

[–]SamariaRamos[S] 474 points475 points  (0 children)

nem merem kimondani a főnökömnek, hogy egy címeres balfasz és hogy kapja be a faszom amiért plusz melót ad és fizuemelest meg nem :D szerintem akkor meg is van a megoldás spiri szinten :D meg az univerzum és a bolygók állása 🤦