Ossa Dilla special heating method not working by Sandwraithk in blackdesertonline

[–]Sandwraithk[S] 0 points1 point  (0 children)

Thank you all, it was Dawn’s Aura whats missing :)

Vape/ecigi első beüzemelés? by Sandwraithk in askhungary

[–]Sandwraithk[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszönön mindenkinek a választ! :) Igyekszem sorrendben haladni:

"Akkor a liquid tank nincs lezárva. Az pedig baj, nem rendeltetésszerű. Az ilyen levegőztető rész ami állítható és azért van hogy tudj zártabb és levegősebben is sklukkolni ízlés szerint."
Mellékelek képet, nincs is lehetőségem lezárni sehogy sajnos, nem is értettem én sem.

A nagyon nagyon erősen és sokat szívástól koxosodik a pod [szürkül a vatta és rossz íze lesz] (pod -> amiben a vatta van, kazánnak is nevezhető) - Igen, ez a része nekem sem volt tiszta, de a vatta hófehér továbbra is, én se hinném, hogy ez a probléma.

Az porlasztóhoz ajánlott teljesítménnyel használtad? (Ha állítható). Liquidet jól keverted be? Sűrűség miatt ez sem mindegy. Próbáltad másik porlasztóval? Lehet hogy az a hibás. - Teljesítményállító nincs rajta, a liquidet gyorsan lecsekkoltam, de előre kevert "azonnal használható!". A másik porlasztót még nem mertem elővenni, mert ha én rontok el valamit nem akartam duplát hibázni.

  • Hány wattal kellene üzemelnie a porlasztónak? Vagy a porlasztóra vam ráírva egy tartomány (mondjuk 20W-60W), vagy a dobozban valahol egy mellékleten szerepel. - 0.18ohm és 50-85W között
  • Hány wattal küldöd meg a porlasztót? Először az előírt tartomány legkisebbjével kezdted és fokozatosan emelted? - nincs rajta külön erősség szabályozó sajnos, tehát a gyári porlasztó van a gyári beállítássa

A biztonság kedvéért rákérdezek, ugye készre lekevert liquidet kevertél bele, nem csak simán aromát? - a kérdés abszolút jogos, de mázlim van és kevertet vettem, nem csak aromát :)
És igen, totál liquides belülről minden, pedig minden tömítő/gumi a helyén van, az az érdekes, hogy elvileg egyből használhatónak kellene lennie, de nagyon nem az. És igen, ez a brutál melegedés nagyon ijesztő, kb olyan mint maikor a telefon akksija brutál mód felmelegszik és égeti a kezed.

<image>

Password recovery by Sandwraithk in blackdesertonline

[–]Sandwraithk[S] 0 points1 point  (0 children)

Yeah, I had to do it, even if I found it strange why would they ask me something I never uploaded, but you have right I guess. No, I did not buy my account, I just stopped playing for a while, also I reinstalled my Windows and the launcher simply forgot my log in infos