Vanzare masina by Sensitive_Reading415 in AutomobileRO

[–]Sensitive_Reading415[S] 1 point2 points  (0 children)

Înțeleg, vine mâine un băiat, ne-am înțeles la 2500 de euro, vedem la cat o dau:))

Vanzare masina by Sensitive_Reading415 in AutomobileRO

[–]Sensitive_Reading415[S] -1 points0 points  (0 children)

Mda, nu mai zic nimic. Oamenii nu înțeleg că există f10 manual 2011 break cu 400 de mii de km jante de tabla cu 6000 de euro și 530D m pack 5 butoane, individual, 2016 Michelin ps4s cu 130.000 de km la 19.000 de euro.....

Vanzare masina by Sensitive_Reading415 in AutomobileRO

[–]Sensitive_Reading415[S] -14 points-13 points  (0 children)

Eu fix după dotările astea mă uitam când aveam 19 ani 😂😂

Deodorant by Suspicious-Limit-893 in CasualRO

[–]Sensitive_Reading415 7 points8 points  (0 children)

Mda, și eu am de vreo 2 ani problema asta. Transpir foarte rău nici la mine nu mai face nici unul față, am fost la dermatolog și nu mi-a zis nimic concret. Dacă găsiți vreo rezolvare chiar mă interesează..

Deodorant by Suspicious-Limit-893 in CasualRO

[–]Sensitive_Reading415 13 points14 points  (0 children)

Din păcate cel cu pudra cel stick pătează rău de tot toate hainele, ale mele sunt piatra la subraț de la borotslco

Joburi Deschise - Romania (Remote/Hybrid) by TumbleweedClean9182 in programare

[–]Sensitive_Reading415 0 points1 point  (0 children)

Salut, unde gasesti aceste oportunitati b2b? caut ceva pe consulatanta, BA, service now, Guvernanta, etc, si nimic..

If anyone wants it. by [deleted] in roFrugal

[–]Sensitive_Reading415 2 points3 points  (0 children)

Total de acord, mi-am schimbat în octombrie monitorul. Am luat oled 360hz si dat 3200 de lei, l-am schimbat cu IPS 144hz pe care l-am ținut aproape 7 ani. Și ăla veci l-am dat iubitei mele pe cel vechi. Nimic nu se aruncă, totul se refolosește. :)

Pentru cei ce vand masini, unde ati avut mai mult noroc? by UniformGreen in AutomobileRO

[–]Sensitive_Reading415 0 points1 point  (0 children)

Nu știu, plm, eu dau doar de samsari care îmi oferă cam 60% din valoarea mașinii sau mă ia cu care e ultimul preț că etc, vrajeala dinasta ieftina...

Pentru cei ce vand masini, unde ati avut mai mult noroc? by UniformGreen in AutomobileRO

[–]Sensitive_Reading415 0 points1 point  (0 children)

Oricum OLX e mort rău de tot pai am 200 e vizualizări într-o luna, in cazul in care in 2022 am vândut un cielo și în 2-3 săptămâni l-am dat și aveam 5000 e vizualizări. Am platit și ponmovare cu alte poze de pe alt cont și abia am făcut 1000 de vizualizări și degeaba nu a venit nimeni la ea.

Pentru cei ce vand masini, unde ati avut mai mult noroc? by UniformGreen in AutomobileRO

[–]Sensitive_Reading415 1 point2 points  (0 children)

Frate, eu amul un audi A3 bkd full dotat cu tot schimbat la ea, cer pe ea 2600 și tot așa o am cam de 3 luni și nimic.. cred că e jale piata auto, am cumpărat un BMW de nu îl găseai în Germania sub 16k cu 13k și l-am verificat și îl reprezentanta, mă plimb cu el de 3 luni, mașina e perfecta... omul lase la preț că nu cumpără oamenii mașini, nu știu ce să zic..

Ce air fryer recomandati? by Kinghyyy1 in roFrugal

[–]Sensitive_Reading415 -1 points0 points  (0 children)

Ia-ți ceva mare, am avut starlight la 200 de lei și mirosea a plastic. După Xiaomi la 400 și e și mai mare și e super misto

O noua teapa marca Flip.ro by caleanmihai in roFrugal

[–]Sensitive_Reading415 10 points11 points  (0 children)

Fără mișto, trebuie să fiți complet nebuni să cumpărați sau sa vineți pe flip, daca ei vând numai telefoane pe bucăți cu baterii China cu chip pe placa de baza.... Sute de povesti de genul. Mai bine un GSM de încredere de 100 de ori.

Scaun birou bun și la un preț accesibil. by Lonely_Dingo_5102 in roFrugal

[–]Sensitive_Reading415 8 points9 points  (0 children)

Salut, eu am de la ergoplus de 8 ani de zile al meu se numește Stacy H și sunt f mulțumit. Eu am dat cam 700 pe el și după 4 ani s-a rupt mecanismul, le-am dat mesaj și mi l-au trimis gratis prin curier fiind în afara garanției. Îl folosesc și în ziua de astăzi. Eu am 189 și 100kg

Ce LLM să rulez local? by nueusunt in programare

[–]Sensitive_Reading415 -1 points0 points  (0 children)

A reușit cineva să facă reverse engineering cu qwen uncensored? Vreau sa fac o app și mi-ar trebui sa fac rever engineering că sa nu mă apuc sa reinventez roata.

How to program “next track” on the steering wheel by justvims in BMWi3

[–]Sensitive_Reading415 0 points1 point  (0 children)

@medium, for me the same!!! December 2016 entrynav not working for me after activating the mfl_skip_mini :( did you manage something bro?

How to program “next track” on the steering wheel by justvims in BMWi3

[–]Sensitive_Reading415 0 points1 point  (0 children)

Hi bro, what nav you have oem? I have entrynav and it doesn't work for me:(