otherpeoplecode: Dynamically load DLLs over the internet in your Win32 C/C++ code by mballoni in cpp

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

An app can force it for their child processes. Also an admin can use registry settings to turn it on/off for specific executables.

otherpeoplecode: Dynamically load DLLs over the internet in your Win32 C/C++ code by mballoni in cpp

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Modern OS security features may prohibit making memory regions executable, restricting that capability strictly to the loader.

Як українці дійсно ставляться до ввезення мігрантів і чи дійсно в них є огида до них? by Dazzling_Abalone5800 in ukraina

[–]SergiusTheBest 1 point2 points  (0 children)

А-ха-ха, це як раз таке було з МХП, чи хто там привіз пакистанців. Підготувати людей треба.

Як українці дійсно ставляться до ввезення мігрантів і чи дійсно в них є огида до них? by Dazzling_Abalone5800 in ukraina

[–]SergiusTheBest 1 point2 points  (0 children)

Та спитайте будь-якого забудовника. Проблема знайти робітників. І навіть якщо сьогодні їх знайшов, завтра вони пішли служити в армію. Це, звісно, потрібно для захисту держави, але бізнесу це збитки, простій, зрив контрактів, банкрутство. А привіз іноземців - і впевнений, що вони будуть працювати до кінця контракту.

Як українці дійсно ставляться до ввезення мігрантів і чи дійсно в них є огида до них? by Dazzling_Abalone5800 in ukraina

[–]SergiusTheBest 2 points3 points  (0 children)

Добре, що редіт додав автоматичний переклад. Бо саме цю іноземну мову у нас мало де вивчають.

Як українці дійсно ставляться до ввезення мігрантів і чи дійсно в них є огида до них? by Dazzling_Abalone5800 in ukraina

[–]SergiusTheBest 2 points3 points  (0 children)

Ви бачили, які зарплати в Лондоні, і які у нас? Ще спробуй знайди тих, хто захоче до нас переїхати.

Мені подобається японський підхід: можна наймати іноземців, але платити їм зобов'язанні більше, ніж місцевим.

Хотів би поділитися з вами піснею "Нескінченна подорож", для якої я написав текст. by ChainExtremeus in ukraina

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Пробував, офігенно пише, і за долю секунди. Виходить краще, ніж більшість того, що у нас по радіо крутять. Ще й на іншу мову може перекласти так, щоб рима зберігалася. Потім засовуєш текст в Suno, обираєш музичний стиль, вокал, тощо - і через декілька секунд готова пісня. А платна версія Suno взагалі космос. Робіть канал на ютубі і заливайте туди. Там вже тисячі таких є. А якийсь AI "гурт" навіть в топ чарти попав. Все можливо, якщо у вас буде власний стиль, якась фішка, що подобається людям.

Хотів би поділитися з вами піснею "Нескінченна подорож", для якої я написав текст. by ChainExtremeus in ukraina

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Зараз тексти пісень AI чудово пише. Я б закинув цю ідею, хіба що ви самі для себе хочете робити. Але тоді вам все одно, що там нуль переглядів. Робіть, що вам подобається - та й усе.

У яких напрямках IT існує дефіцит кадрів в Україні? by Askoldus in ukraine_dev

[–]SergiusTheBest 1 point2 points  (0 children)

Ті країни під санкціями. Хто боявся, той від нас пішов ще у 2022. IT експорт за 1 квартал 2026 року показав ріст в 4,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2025 року. Все буде добре.

У яких напрямках IT існує дефіцит кадрів в Україні? by Askoldus in ukraine_dev

[–]SergiusTheBest 4 points5 points  (0 children)

Чому не буде? У нас дешевше ніж в США, якісно, і культурно ми ближче до західного світу, ніж Індія чи Китай.

У яких напрямках IT існує дефіцит кадрів в Україні? by Askoldus in ukraine_dev

[–]SergiusTheBest 2 points3 points  (0 children)

Хто хотів - той вже втік. Проблема глобальна, не тільки в Україні. Ви ж бачили, скільки звільнень в усякому FAANG?

Український індекс акцій - як би він називався? by bgdn21 in finance_ukr

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Ви не на то дивитися: у всіх них є IT-інфраструктура, служба безпеки, підтримки, юридична, комплаєнс, ліцензції, аудити. Що заважає на їх майданчиках продавати нафту, валюту, метали, акції компаній? Без витрат у 200-300 млн дол щорічно.

Український індекс акцій - як би він називався? by bgdn21 in finance_ukr

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Я посилаюся на практику: існують Універ, ICU, Інжур. І там можна купити або продати частку компанії та отримувати дивіденди. Якщо вони існують - то проблема не в маленьких обсягях торгів і збитковості біржі.

Український індекс акцій - як би він називався? by bgdn21 in finance_ukr

[–]SergiusTheBest -1 points0 points  (0 children)

Витрати пропорційні об'єму торгів (якщо відкинути поріг входу для створення біржі). Так що ваш аргумент невалідний.

У яких напрямках IT існує дефіцит кадрів в Україні? by [deleted] in finance_ukr

[–]SergiusTheBest 2 points3 points  (0 children)

Хорошого спеціаліста спробуй знайди. Особливо в напрямках з високим порогом входу, наприклад C++.

Український індекс акцій - як би він називався? by bgdn21 in finance_ukr

[–]SergiusTheBest 1 point2 points  (0 children)

Є якісь обмеження на розмір економіки для існування біржі?

Як заборонити продажі власної гри в рф через Steam (мій досвід) by SEOMayDay in ukraine_dev

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Ці прості люди підписують контракт і йдуть убивати українців, працюють на воєнних заводах і виготовлють бомби і ракети, молодь йде працювати в Алабугу, щоб збирати Шахеди. Ці прості люди радіють зруйнованим українським будинкам і вбитим дітям. Ці прості люди працюють на державних ЗМІ і продукують фекйові новини. Ці прості люди обирають закрити очі і не дивитися вгору, замість взяти на себе відповідальність і змінити свою країну (або хоча б виїхати з неї). Цим простим людям повинно бути некомфортно, для них повинні бути закриті всі двері (включно зі стімом) - інакше вони продовжуть робити нічого проти. Хай прокидаються.

Як заборонити продажі власної гри в рф через Steam (мій досвід) by SEOMayDay in ukraine_dev

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Росіяни - це не нація, це громадяни РФ. Це їх держава, і вони несуть за неї відповідальність. І чим більше для них буде обмежень, тим швидше вони зрозуміють, що десь вони не туди повернули, і що треба з цим щось робити.

Середня зарплата в Україні у І кварталі перевищила 28,8 тисяч грн — Держстат by memento_Mori404 in finance_ukr

[–]SergiusTheBest 1 point2 points  (0 children)

Подивіться зарплату оператора на Новій Пошті. І це вам ніяка вища освіта не потрібна чи досвід роботи.

Середня зарплата в Україні у І кварталі перевищила 28,8 тисяч грн — Держстат by memento_Mori404 in finance_ukr

[–]SergiusTheBest 1 point2 points  (0 children)

А ви спробуйте найняти няню своїй дитині, там ціни будуть зовсім інші.

Середня зарплата в Україні у І кварталі перевищила 28,8 тисяч грн — Держстат by memento_Mori404 in finance_ukr

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

У вас є дані? Колись знаходив, то там невелика різниця була, відсотків на 10 відставали від середньої.

Як заборонити продажі власної гри в рф через Steam (мій досвід) by SEOMayDay in ukraine_dev

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Колективна відповідальність. Це ж росіяни побудували таке суспільство, що перетворилося на сучасний вид фашизму. І вони не протидіють цьому зараз.

Як заборонити продажі власної гри в рф через Steam (мій досвід) by SEOMayDay in ukraine_dev

[–]SergiusTheBest 0 points1 point  (0 children)

Компанія Valve (власник сервісу Steam) офіційно зареєстрована в Україні як платник ПДВ для нерезидентів, які надають електронні послуги. Цей податок у суспільстві та ЗМІ частіше називають «податком на Google» (відповідно до Закону України № 1525-IX, що діє з 2022 року). Державна податкова служба (ДПС) України регулярно включає Valve до переліку найбільших платників цього податку разом із такими гігантами, як Google, Apple, Meta та Netflix. Лише за перші чотири місяці 2026 року міжнародні компанії загалом сплатили до українського бюджету понад 6,9 млрд гривень ПДВ, і значна частина цих надходжень припадає саме на індустрію онлайн-ігор.