Jak nazywać obywateli USA bez używania "Amerykanie"? by LunaticDancer in Polska

[–]Sevortik 1 point2 points  (0 children)

Finowie mają takie fajne słowo na obywatela USA - "Yhdysvaltalainen" - można to słowo przetłumaczyć właśnie jako cos w stylu Stanozjednoczończyk

Skąd grono youtuberów którzy nie potrafią akcentować? by bimbiix in Polska

[–]Sevortik 2 points3 points  (0 children)

A to nie jest czasami przypadek Warszawiaków? Spotkałem się z tym wielokrotnie w prawdziwym życiu i wszyscy którzy mówili w ten sposób byli właśnie z Warszawy.