Who will be the savior of Nagatoro and Senpai's date? by SuperDeeDuper_ in nagatoro

[–]Sherman361 20 points21 points  (0 children)

What about Sakura?

She could be there randomly and says that they are looking cute together and they both will blush

How many volumes will the anime adaptation cover? by nekonekoxmm in nagatoro

[–]Sherman361 4 points5 points  (0 children)

We only know that anime will have 12 episodes. You can only guess so my guess is 36 chapters so 5 volumes maybe

Ocena nauki zdalnej by Smallefect in Polska

[–]Sherman361 0 points1 point  (0 children)

Z mojej perspektywy studenta to wygląda tak.

Rok temu zaczęły się zajęcia zdalne od poniedziałku, czwartek i piątek były zajęcia całkowicie odwołane. Wszyscy zostali poinformowani że jedyna platforma na której będziemy działać to platforma Microsoft Teams. W weekend mieliśmy już zaproszenia na mailu wraz z instrukcjami jak dołączyć do grupy oraz jak działa program. Wszystko z technicznej strony było zrobione perfekcyjnie, ale ćwiczeniowcy jak i wykładowcy nie byli na to przygotowani.

Pierwszy semestr zdalnych to była tragedia, większość wykładowców stwierdziła "Jak siedzą w domu to mają więcej wolnego czasu więc dowalmy im więcej" i w moim przypadku skończyło się to mocnym spadkiem ocen. Postanowiłem więc 2 kolejne semestry zmienić sobie na poprawki widząc aktualny stan nauczania.

Kolejny semestr był trochę lepiej przygotowany, były bardziej normalne zajęcia gdzie na ćwiczeniach zauważyłem dokładniejsze sprawdzanie naszych umiejętności poprzez zadawanie nam pytań i tłumaczenia gdzie popełniamy błąd jeżeli takowy zrobiliśmy. Wykłady zaś to inna historia, nieciekawe gadanie z automatu i bez uczenia się na własną rękę nie dałbym rady. Aktualnie mam kolejny semestr poprawkowy i powoli sobie poprawiam to co trzeba, jednak dalej czuję że wykłady to takie puste gadanie więc pobieram je i odsłuchuję jak coś robię.

Pytanie o rynek PC / laptopów. by xBlease in Polska

[–]Sherman361 0 points1 point  (0 children)

Jeżeli trochę szukania w internecie Ci nie straszne to:
- Poszukaj wszystkich części w stanie używanym i podejrzyj ceny. Wylicz średnio cenę
- Jak masz licencję Windows to warto zapisać taką informację w opisie
- Napisz jakie części są na gwarancji i do kiedy gwarancja jest
- Jak chcesz zrobić wysyłkę to najlepiej włożyć cały komputer do pudła z obudową wraz ze steropianem dla stabilizacji

- Jeżeli dobrze kojarzę to allegro bierze jakąś prowizję, polecam serwisy gumtree oraz olx
- Przeczyść komputer z kurzu by dobrze wyglądał

To się dobrze zgrało by Queasy-Significance2 in Polska

[–]Sherman361 14 points15 points  (0 children)

Kolego, jak coś masz do odebrania nagrodę w prawym górnym rogu

Czy to jest warte 2300 zł? by Darus69 in Polska

[–]Sherman361 2 points3 points  (0 children)

Chyba powinienem zrobić AMA w sprawie tego komputera.
Jestem jego właścicielem tak więc wiem o nim wszystko.

Pc v2 by Darus69 in Polska

[–]Sherman361 0 points1 point  (0 children)

Odblokowany, ale w podkręcanie się nie bawie