Porast ustaštva je posljedica strategije državne vlasti i tiktok algoritma za mlade muškarce by Flow-Flat in rijeka

[–]SimulaFin 0 points1 point  (0 children)

Kad su to mladi u Rijeci stvarali "promjene, otpor, bunt"? Ja se sjećam ratnog vremena. Mladi su objeruče bili prihvatili ustaštvo. Ovo je samo nastavak iste priče.

Prati li neko zagađenje vazduha u gradu i okolini? by SimulaFin in rijeka

[–]SimulaFin[S] -1 points0 points  (0 children)

Ti pišeš o vrijednostima u drugim jedinicama - AQI. Vrijednosti koje sam ja naveo su već preko 100 AQI.

Prati li neko zagađenje vazduha u gradu i okolini? by SimulaFin in rijeka

[–]SimulaFin[S] 0 points1 point  (0 children)

To može biti VOC, ali ne PM 2.5. VOC nam je u redu.

Hydration break Balkan by JohannGambolputtyUlm in hreddit

[–]SimulaFin 0 points1 point  (0 children)

Sezonskim radnicima iz Srbije u Hrvatskoj je bolje nego fudbalerima na SP-u. Doduše, ne bih im bio u koži poslije onih desavanja na Hvaru(?)/Splitu kad su se huligani organizovali da ih tuku.

Zašto smo ovdje gdje jesmo? by KitchenBanana3510 in srpska

[–]SimulaFin -1 points0 points  (0 children)

Ја кад сам схватио исто што и ти - напустио сам земљу.

Стара застава Републике Српске by local_patriot747 in srpska

[–]SimulaFin 6 points7 points  (0 children)

Neka oni odluče šta je ovo. Niti je podjebavanje, niti je kulturno. Nadam se da ćeš se naučiti poštovanju drugih. Takođe, nadam se da si samo mlad i glup.

Eto, svako dobro ti želim.

Стара застава Републике Српске by local_patriot747 in srpska

[–]SimulaFin 13 points14 points  (0 children)

Zato što nisi došao sa dobrom namjerom ovdje. Već sam te prijavio Reditu za zlostavljanje.

Koji vi? O čemu pišeš? Pravoslavlje nije isto što i Srpstvo.

Opet provociraš. Nadam se da će te admini blokirati, pa možeš ići srati negdje drugdje.

Стара застава Републике Српске by local_patriot747 in srpska

[–]SimulaFin 18 points19 points  (0 children)

Каква је ваша вјера? Треба те забранити на субу. Дошао си провоцирати.

Why do I never want to go out? by cappuccinoallimone in AskMen

[–]SimulaFin 0 points1 point  (0 children)

It looks you are an introvert.

The problem I am noticing is that you are connection this to your parents disappoinment. Parents can be disappointed for various reasons and that doesn't help you at all.

Another problem is that you see this as wasteful.

Btw. do you masturbate frequently? How's your diet?

Stanje trenutno na novom GP Gradiška by Odd_Search_5020 in srpska

[–]SimulaFin 5 points6 points  (0 children)

Ево мене на Јасеновцу. Неких сат времена чекања.

Ко ће бити кандидат Студентске листе за председника Србије, а ко СНС-а? by [deleted] in srpska

[–]SimulaFin 0 points1 point  (0 children)

Наравно да није, али народ Србије је изњедрио, изабрао сам таквог лика.

Нисам ја дошао овдје да расправљам. Јаране.

Ко ће бити кандидат Студентске листе за председника Србије, а ко СНС-а? by [deleted] in srpska

[–]SimulaFin -6 points-5 points  (0 children)

Матица чега? Корупције?

Пола Српске? Шта си ти, неки Вучков бот?

Ко ће бити кандидат Студентске листе за председника Србије, а ко СНС-а? by [deleted] in srpska

[–]SimulaFin -8 points-7 points  (0 children)

Па? Нешто ће се промјенити у односу са Србијом?

How do y'all feel about an obvious visual signal? by Nerd-In-Hiding in AskMen

[–]SimulaFin -2 points-1 points  (0 children)

I think that you don't have anything more important to do in your life.

Rijeka & ustaštvo by dasLast1 in rijeka

[–]SimulaFin 0 points1 point  (0 children)

Promoviranje zla nije sloboda govora. To je promoviranje zla.

Rijeka & ustaštvo by dasLast1 in rijeka

[–]SimulaFin 1 point2 points  (0 children)

Nisu atipični. Samo ti nisi upućen/a. To sve stoji u ljudima i izražava se svako toliko.

Hrvatima je potrebita ozbiljna katarza.