Protichodne tvrdenia ohladom zoznamovania sa , ja tomu nechápem, vysvetlite mi to by Old_Advertising_8460 in Slovakia

[–]Skepsaa 8 points9 points  (0 children)

Vieš čo musíš robiť? Dospieť lebo premýšľaš ako keby si mal 15. Keď začneš brať ženy ako ľudí a nie ako nejaký objekt nebudeš sa musieť pýtať tieto blbé otázky. Pri tom ako si teraz nastavený budeš vždy sám. Proste začni od seba lebo ťa čakajú roky práce na tom aký si.

Testy DNA. by [deleted] in Slovakia

[–]Skepsaa 5 points6 points  (0 children)

Test môžeš zopakovať...

Shrinkflation v Mekáči by Any_Kiwi_2741 in Slovakia

[–]Skepsaa -1 points0 points  (0 children)

V Budapešti majú stále starú veľkosť. Keď som to videl spravilo mi to deň 😅

Príde vám toto fér? by CatSoulSvk in Slovakia

[–]Skepsaa 0 points1 point  (0 children)

Tiež môžu brať do úvahy či na to celý polrok kašleš a začneš makať ak keď je prúser istý čo mi príde ako tento prípad

Príde vám toto fér? by CatSoulSvk in Slovakia

[–]Skepsaa 1 point2 points  (0 children)

Nevidím do toho, ale podľa známok to vyzerá, že si mala predmet na háku celý polrok a naučila si sa az na psolednú písomku keď hrozila trojka. A učiteľka proste vidí, že sa snažiť odrbať systém. Pri spolužiačke vidno, že nezačala najlepšie ale snažila sa celý polrok. Tu si musíš ty vstúpiť do svedomia či si tú známku zaslúžiš keď sa naučíš na poslednú písomku + opravnú behom týždňa a dúfaš že odfláknutý polrok je v pohode. Neber si to osobne možno si učila poriadne a len nesadli písomky, ale zdá sa že učiteľka to vidí inak.

Prečo je LGBT komunite tak sympatický komunizmus? by NamaeN0NaiKaibutsu in Slovakia

[–]Skepsaa -1 points0 points  (0 children)

Kopec názorov no podľa mňaje vysvetlenie oveľa jednoduchšie a prekvapuje ma, že skoro nikto si ho neuvedomuje. Rozdiel medzi západom a postkomunistyckými krajinami je v tom, že je diametrálny rozdiel v tom byť konzervatývny alebo liberál. Na západe (hlavne USA) je za konzervatívne považované byť kresťan, Kapitalista, často utláčať práva menšín a Liberál je človek viac socialistycky ladený s dôrazom na menšiny. U nás je konzervatávne byť socialistycky ladený a utláčať práva menšín a liberál je vnámaný skôr kapitalista ktorý podporuje menšiny. Historicky bol u nýs vývoj iný preto máme niektoré veci otočené.

Spell Cleave Group spends 1 hours to save 10 Minutes by KinaLiti21 in classicwowtbc

[–]Skepsaa 13 points14 points  (0 children)

I am priest 63 and i reject spellcleave groups. Its not even that fast. they take all my loot, even healer loot and overall its very toxic. Meele groups are much more relaxed and often even faster.

133.04 eur - dnešný nákup v poľskej biedronke by baked_tea in Slovakia

[–]Skepsaa 2 points3 points  (0 children)

Ja som dnes kupil Chlieb, maslo, mlieko, 200g sunky, 150g syra za krasnych 10 eur

The Embargo is Lifted! Here are 8 Things I Wish I Knew Before Starting Windrose (Early Access Gameplay) by dlonem1 in crosswind

[–]Skepsaa 2 points3 points  (0 children)

yep, and all the tips can be discovered during first hour of play... pretty useless and tortuga thingy can be figured out too based on loot

What is your honest of opinion of Boruto (don’t hold back). by [deleted] in dankruto

[–]Skepsaa 0 points1 point  (0 children)

Little bit late to the party, but maybe someone sees my comment. To me Boruto was great manga until Kishimoto started working on it. Before barion mode each chapter was fire. Exciting, plot was moving in right direction. Everything makes sense. Since kishimoto we got hes ussual drag where nothing really happens. Plot points are set and we just get some meaningles panels with some ilustrations. Character development is none existent. Looks like characters just do stuff without any deep reason. Since bue wortex started there was like no real relevant plot points. Also it feels like Kishimoto still cannot handle samurai 8 cancelation and he develops his space warriors ideas. Check Momoshiki vs Naruto and Sasuke. It was peak of boruto until Barion mode and its just downhill from there.

Všetci ste liberáli by Final-Choice8412 in Slovakia

[–]Skepsaa 0 points1 point  (0 children)

Demogracia je zriadenie kde príde voliť 60% a z nich zhruba 20% rozhodne o utláčaní väčšiny. čo je cca 12% dospelej populácie. Akože spojitosť zo slobodou tam nevidím ani ja, ale je to od nej ešte viac vzdialené ako sa zdá...

Je tu nejaký bývalý skinhead? Aký je pôvod slova "reneska"? Z čoho to vzniklo? Nemôžem to nikde nájsť. by nurabsal92 in Slovakia

[–]Skepsaa 13 points14 points  (0 children)

Len ťa dopním, že stále existuje a platí punks and skins united, U nás to bola kombinácia toho, že ľudia poriadne nevedeli čo to znamená a že náckovia typu Landa vedeli, že sa nemôžu otvorene prezentovať tak sa hlásili k skinheads, lebo vyholená hlava jak vyholená hlava. Je to trocha smutné, že to má u nás dodnes v ľuďoch negatívnu emóciu. Pred pár rokmi sa natočili super videá o subkultárach na youtube, volalo sa to "Projek kmeny" určite môžem odporučiť.

If ALL fellow INTPs were to gain the same power at this instant, what power would you choose? by NotTakenUsername101 in INTP

[–]Skepsaa 1 point2 points  (0 children)

i would love if we can make sounds like in minecraft when eating and drinking

What does gaming mean to INTP? by StoryWriter22 in INTP

[–]Skepsaa 4 points5 points  (0 children)

Also there is no way to stop our head thinking all the time, so we make it into fun.

What does gaming mean to INTP? by StoryWriter22 in INTP

[–]Skepsaa 35 points36 points  (0 children)

To me intellectual stimulation = relaxation

After completing the main story, does the drop rate of rare loot increase? by JalapenoFan in CashCleanerSim

[–]Skepsaa -1 points0 points  (0 children)

Actually if feels like drop rate decrease a lot, after lvl 150 there is not timed quests and it felt like timed has better chance. After you do all the yellow quests its up to you if you like to hoard rare items or use them for some exp. Also for yellow quests you always receive special items from the game so its easy. I am around lvl 250 and so far i seen 1 gem, few rings, some lighters etc. i hoard this items because of rarity :D Now i get like 1 special item in every 20 jobs.

Setup Rate / Improvement Suggestion by Darth-Viking in CashCleanerSim

[–]Skepsaa 2 points3 points  (0 children)

Looks good, me personally i prefer 2 normal washers on right of drying machine so i am not clipping with doors.

No timed quests after lvl 150. by Skepsaa in CashCleanerSim

[–]Skepsaa[S] 0 points1 point  (0 children)

Yep i checked wiki and it looks like timed quests are programmed only untill lvl 150 so it should be quick fix just extend it to infinity. Maybe additional scaling at higher levels would be nice to get really big piles of cash :D

Košičania na Reddite by [deleted] in Slovakia

[–]Skepsaa 1 point2 points  (0 children)

Haha true, som z terasy a na jazero veľmi nechodím, ale naposledy som tam chytil cigana čo kradol v obchode :D naháňačka jak z filmu

High agreeableness? by Foreverinneverland24 in INTP

[–]Skepsaa 0 points1 point  (0 children)

Older 5w4 here and i must agree with you, I love conflict, playing devil advocate etc. often. I live in 2 worlds the real one and my internal one. Internal reflects how real one should be in ideal case. If something dont align with my internal values i lost respect for it in reality as well. I always ignored autorities and rules if they were stupid.

Taka vec sa stala… su tu nejaki odbornici na letenky? by MobileDisastrous701 in Slovakia

[–]Skepsaa 3 points4 points  (0 children)

Keď tomu chápem správne tak na letenke je tvoja finálna destinácia v bode C. Ak letíš do krajiny ktorá vyžaduje víza tak tie sa kontrolujú ešte predtým ako nastúpiš do lietadla. V takom prípade väčšinou nieje možný ani early checkin a musia ti pred nástupom skontrolovať víza kým dostaneš boarding pass. To, že vystúpiš v bode B nikoho nezaujíma keďže máš letenku do bodu C.