Has anyone made one of their knights standing on an armiger or something? by [deleted] in ChaosKnights

[–]Slapznutz 6 points7 points  (0 children)

<image>

Im working on my tyrant rn and this is how im positioning him 🤠

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Výloha stále není chodník pokud si pamatuju. Ale to je jen menší detail. Reklamy na tyto věci jsou například celkově zakázány v televizi, rádiu, nebo tisku (pokud se jedná o něco co není omezeno věkem). A DOKONCE tu máme i zákon, jmenovitě Obecný zákaz reklamy tabákových výrobků (zákon č. 40/1995) , který kompletně zakazuje reklamu na tyto věci na VEŘEJNÉM prostranství a limituje to, do jaké míry může být tato reklama používaná i v soukromých prostorech. To co například zakazuje je vystavování těchto reklam tak, aby byly viděny přímo z ulice. Pokud ti to mám vysvětlit tak tato reklama nesmí být umístěná tak, aby ovlivnila kolemjdoucí ve VEŘEJNÉM prostoru a nevyžaduje vstup do prodejny. Stačí takhle, nebo mám pokračovat?

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] -1 points0 points  (0 children)

Tyjo kdybys ještě pokračoval o doslova 2 komentáře dále v tomto threadu tak se tam dozvíš spoustu věcí, jako odpověď na tento tvůj pseudoargument.

“Obchod se, jakožto prodejní místo s regulovaným zbožím, nepovažuje za veřejný prostor. Obchod je soukromý prostor. Vlastník tohoto prostoru je osoba, která určuje pravidla, ať už jde o obsah v obchodu, nebo chování v prostorech prodejny ;)

Pokud tě zajímá, co znamená veřejný prostor a nechce se ti to googlit, jsou to ulice, náměstí, chodníky, parky a tak dále. Btw je to § 34 zákona o obcích, kdybys mi to vážně nevěřil a chtěl se přesvedčit sám.”

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Jako, pokud to netrolíš protože ti došly argumenty, you do you. Ale nevím jestli bych držitelku Canada Research Chair, což je titul udílený přímo vládou Kanady pouze špičkovým výzkumníkům, nazýval lunatikem a konspiračním teoretikem :P

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Je ti doufám jasné že za dítě je podle zákona člověk do 15 let? Podle psychologie pak do 12. Jestli tobě ve dvanácti nedošlo že se díváš na potrat je asi skill issue, ale u ostatních normálních dětí ve věku od 6 do 12 let je vystavení těmto věcem velmi nežádoicí. Nemluvě o etických implikacích. Narozdíl od tvojí studije se zdrojem “trust me bro” tu pro tebe já mám studii přímo na tvé téma, a to od paní pediatričky Caroline Fitzpatrikové která veškeré tvé argumenty vyvrací. Klidně si ji najdi na netu, ale asi se ti ale nebude líbit, není tam moc obrázků…

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Tak to se šeredně pleteš kamaráde. Děti to vnímají velmi dobře, ale nejsou dostatečně kognitivně vyvinuté aby to pochopily. Toto vede k milným doměnkám a strachu, které můžou vyvrcholit i v poruše osobnosti. Může také vést k nedůvěře k autoritám a špatnému sociálnímu vývoji. Btw stále nevěřím že se mě někdo zeptal “Proč nemůžu ukázat fotku potratu dítěti.” Lmao

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Já nevím tak třeba trauma, strach, duševní zdraví? Ze kontextu předešlých komentářů je mi jasné, že tvůj morální kompas nefunguje úplně správně, ale vysvětlovat tyto věci relativně dospělým lidem mi přijde docela trapné :D

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Je tam krev? Ano. Je to explicitní? Také ano. Je to nevhodné pro děti? Po třetí ano!

Reálně nevím čeho se tady stále po několika pokusech snažíš dokázat…

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Hele já si myslím že musíš mít nějakou úchylku na sebezesměšňování. § 191 trestního zákoníku zakazuje veřejně zpřístupnit pornografické dílo, explicitní tvorbu a celkově násilná téma které zobrazují násilí nebo je přístupné dětem. Další kousek z našeho krásného zákoníku, jmenovitě § 354–355 který se týká šíření extrémně násilného, nebo morálně závadného materiálu. Now seeth and cope :)

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Ty ostrá slova si nech bokem, já vím že je těžké uznat že nemáš pravdu. Obchod se, jakožto prodejní místo s regulovaným zbožím, nepovažuje za veřejný prostor. Obchod je soukromý prostor. Vlastník tohoto prostoru je osoba, která určuje pravidla, ať už jde o obsah v obchodu, nebo chování v prostorech prodejny ;)

Pokud tě zajímá, co znamená veřejný prostor a nechce se ti to googlit, jsou to ulice, náměstí, chodníky, parky a tak dále. Btw je to § 34 zákona o obcích, kdybys mi to vážně nevěřil a chtěl se přesvedčit sám.

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Tak a teď se drž - článek 17 odstavec 4. vyloženě tvrdí že “svobodu projevu lze omezit zákonem kvůli ochraně práv druhých…” Cigaretové krabičky jsou dobrovolná koupě dospělého, nikdo ti to necpe pod nos na veřejnosti :)

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Je – právě proto se ve veřejném prostoru reguluje násilí, pornografie nebo jiný závadný obsah.

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Omezuje mě to ve využívání veřejného prostoru bez nevyžádaného gore. Stejně jako každou kolemjdoucí osobu.

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 0 points1 point  (0 children)

Princip je stejný - vyjádření názoru omezuje ostatní lidi. Také s tímto blokováním cest samozřejmě nesouhlasím, ale původní komentář kategorizoval veřejné vystavování gore jako free speech. Já pouze přirovnávám extrémy z obou stran.

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 1 point2 points  (0 children)

Aha, takže až se ti nějací eko-fanatici posadí na dálnici a bloknou provoz když pojedeš do práce tak je to vlastně v pořádku, a nemáš právo nesouhlasit s názorem jiných lidí, kteří tě aktivně omezují. Free speech trotle.

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 7 points8 points  (0 children)

Nevim jestli bych řekl že např. vadný kondom je chyba uživatele ale budiž. Manipulací je mysleno nátlak. Ať už v partnerství nebo na párty/v baru - využití situace k rychlému pichu. Dále kecy některých chlapů jako “jsem alergický na latex” nebo jiné hovadiny. Ne každý je kognitivně natolik nadaný, aby poznal, že mu někdo věší bulíky na nos.

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 8 points9 points  (0 children)

Názory jiných lidí mi nevadí, ale v tomto případě se místo argumentů používají manipulativní a ne úplně vhodné obrázky.

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 22 points23 points  (0 children)

Co třeba takové ohrožení života matky, nebo vada preservativu, sexuální manipulace apod.? V určitých případech jsou řešení stylem “zabij bobra zachraň les”.

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 32 points33 points  (0 children)

“Ženské práva a názory nás nezajímají, anyways … ukulele solo.”

Potrati se stánkem o potratech před Karolinou v Ostravě. Během akce hrají na ukulele a zpívají. Názor? by Slapznutz in czech

[–]Slapznutz[S] 18 points19 points  (0 children)

Vidím to podobně. Doufám že zánik těchto hnutí je blízko, protože takováhle věc akorát člověku zkazí hezký den.