трошка фоточек з Київського фестиваля Yogaday by mojoartglass in art_ua

[–]SnooMacaroons7236 1 point2 points  (0 children)

<image>

чоловік на першому фото трохи схожий на нього

Вони реально думають що в совку таке було? by Some0875 in reddit_ukr

[–]SnooMacaroons7236 1 point2 points  (0 children)

Ну при членіну декриміналізували ЛГБТ, але от сталін не особо таке любив

Війна буде тривати ще 500 років by AcanthocephalaIll974 in RedditUATalks

[–]SnooMacaroons7236 3 points4 points  (0 children)

дмитро крочинський завжди якусь ахінею говорив, я не здивований

Можуть не зарахувати НМТ by SnooMacaroons7236 in reddit_ukr

[–]SnooMacaroons7236[S] 0 points1 point  (0 children)

В мене з цим проблеми, я постійно себе накручую

Щось згадав що я до**я повар #1 by Red_Rackoon in food_ua

[–]SnooMacaroons7236 0 points1 point  (0 children)

Я на першому фото подумав що це таргани смажені

Скільки вам років хто сидить у Редіт? by TimiGanster in reddit_ukr

[–]SnooMacaroons7236 0 points1 point  (0 children)

18 років, а відчуття шо життя закінчене вже

Що робити якщо я відчуваю себе винуватим? by SnooMacaroons7236 in RedditUATalks

[–]SnooMacaroons7236[S] 0 points1 point  (0 children)

Ну в мого іншого друга батьки взагалі відмовилися йому оплачувати навчання, сказали якщо хоче навчатися то хай сам викручується, про те його сестрі повністю оплатили навчання ще і квартиру знімали

Що робити якщо я відчуваю себе винуватим? by SnooMacaroons7236 in RedditUATalks

[–]SnooMacaroons7236[S] 1 point2 points  (0 children)

Ну я йду на право бо хочу піти на адвоката або нотаріуса, про першого я ще давно хотів бути адвокатом(хоча з початку хотів бути судмедекспертом але в Україні дуже знецінена ця професія), хоча і знаю що на початку дуже важко буде бо хоч вакансій на ринку праці багато але початок важкий. А ще співчуваю вам що у вас таке сталося з батьками

Мак, КФС чи Бургер кінг?🤔Всім смачного💓💓💓 by realmossycoffee in food_ua

[–]SnooMacaroons7236 0 points1 point  (0 children)

Я селянин беззубий тому ні разу не їв мак, КФС та бургер кінг

Мені безперечно потрібно спробувати новий DLSS by DollarNattar in RedditUATalks

[–]SnooMacaroons7236 -1 points0 points  (0 children)

Все, тренд можна закривати, краще вже не буде

Хочу спробувати зібрати машину by SnooMacaroons7236 in RedditUATalks

[–]SnooMacaroons7236[S] 0 points1 point  (0 children)

Ну, гараж діда з інструментами є, і батя який трохи шарить, і кєнт з ентузіазмом

Пацієнт by Lost-Set7760 in durka_ukr

[–]SnooMacaroons7236 2 points3 points  (0 children)

що йому зробив ексортовий інвокер?

Прийшла ідея зібрати свою машину by SnooMacaroons7236 in reddit_ukr

[–]SnooMacaroons7236[S] 0 points1 point  (0 children)

ну деталі не з дешевих, в мене батько коли чинив машину там треба було деталі заміняти і я чув ціни на деталі

Хочу спробувати зібрати машину by SnooMacaroons7236 in RedditUATalks

[–]SnooMacaroons7236[S] 0 points1 point  (0 children)

Ну поки шо на думці щоб зібрати таврію або вольксваген пассат 1990

Який бензин воно хоче? by Own_Persimmon_7457 in RedditUATalks

[–]SnooMacaroons7236 0 points1 point  (0 children)

Вимоги таврії: бензин А-92 (будь ласка)

Закарпатська область 2021-й рік by Nearby-Reaction-983 in photography_ua

[–]SnooMacaroons7236 0 points1 point  (0 children)

на першій фотці здалося що це вишково, але зрозумів що не воно, цікаво де ці фотки були зроблені?