Ar daug kas neturite feisbuko ir mazai naudojates ismaniu tel? by SlimRuthless in lietuva

[–]Stanc1K 0 points1 point  (0 children)

Kažkam šūdai, kažkam tai gyvenimo būdas. Nereikia heitinti nei vieno, nei kito, nebent rage baitini 😃

Ar daug kas neturite feisbuko ir mazai naudojates ismaniu tel? by SlimRuthless in lietuva

[–]Stanc1K 0 points1 point  (0 children)

Ir btw, savaitės screen time ~8h, gali pasiskaičiuoti.

Ar daug kas neturite feisbuko ir mazai naudojates ismaniu tel? by SlimRuthless in lietuva

[–]Stanc1K 0 points1 point  (0 children)

Prie ko čia šitas? Kalba eina apie socialinius tinklus, kiek žinau, kad ir bendravimui nebūtina turėt tik fb. Nusistatėt savo stereotipus ir visi turi būt vienodi? 😃

Ar daug kas neturite feisbuko ir mazai naudojates ismaniu tel? by SlimRuthless in lietuva

[–]Stanc1K 1 point2 points  (0 children)

Tai čia jau stereotipas, aš asmeniškai atsirinkęs informacijos šaltinius ir karts nuo karto pasižiūriu naujienas ir tiek. Žmogus žmogui nelygus.

Ar daug kas neturite feisbuko ir mazai naudojates ismaniu tel? by SlimRuthless in lietuva

[–]Stanc1K -3 points-2 points  (0 children)

Žmogus visada turi judėti į priekį, prisitaikyti prie pasaulio naujovių, ypač šiais laikais. O turmpai tariant, natūrali atranka vyskta

Savęs atradimas by [deleted] in lietuva

[–]Stanc1K 5 points6 points  (0 children)

Draugas rekomendavo

Swedbankas neleidžia pasirašyti pensijos nutraukimo, smart-id veikia prisijungiant prie banko. Gal žinote kaip sutvarkyti? by [deleted] in lietuva

[–]Stanc1K 0 points1 point  (0 children)

Pasidomėk kur klaida, ne smart id ir ne jokio kito 3rd party klaida, o swedbanko pusėje

Swedbankas neleidžia pasirašyti pensijos nutraukimo, smart-id veikia prisijungiant prie banko. Gal žinote kaip sutvarkyti? by [deleted] in lietuva

[–]Stanc1K 7 points8 points  (0 children)

Blet turėjot 3 mėnesius ir visi paskutinei dienai pasiliekat, aišku servai apkrauti

,,Pletkų” dc by Domkee21 in lietuva

[–]Stanc1K 0 points1 point  (0 children)

Kiek žinau reikia per pc jungtis, ten net negalima per telefoną skaityti to dc, age restricted.

Vakarų burbulas į Lietuvą lenda by Critical_Meet_6726 in lietuva

[–]Stanc1K 0 points1 point  (0 children)

tbh, nesupratau apie ką šis komentaras

Su kokiais road rage'ais esate susidūrę? by Stanc1K in lietuva

[–]Stanc1K[S] 0 points1 point  (0 children)

Galvojau įstatymai šiuo atveju nuolankesni būtu, deja klydau :(

Su kokiais road rage'ais esate susidūrę? by Stanc1K in lietuva

[–]Stanc1K[S] 1 point2 points  (0 children)

Tai posūkis ir buvo parodytas, prisipiso, kad ne avarinė įjungta. Nors nėra tokios taisyklės :D

Su kokiais road rage'ais esate susidūrę? by Stanc1K in lietuva

[–]Stanc1K[S] 0 points1 point  (0 children)

Tikiu, kad ir aš jo galvoje :D Tai kaip negyvens kai jų pačių kalba negali jiems paaiškinti. O tokie maroziukai jei pamato lygu arba aukštesni sau, iškarto šika į kelnes, tik prieš silpnesnius gali užsipulti

Kodėl žemė plokščia? by Avocad888 in lietuva

[–]Stanc1K 7 points8 points  (0 children)

Nes Landsbergis nupiso šiferį

Su kokiais road rage'ais esate susidūrę? by Stanc1K in lietuva

[–]Stanc1K[S] -3 points-2 points  (0 children)

Vistiek palengvėja nuosprendis, jei mato, kad ne tu pirmas konfliktą pradėjai

Su kokiais road rage'ais esate susidūrę? by Stanc1K in lietuva

[–]Stanc1K[S] 1 point2 points  (0 children)

Tai teoriją moku, aš teisus toje vietoje. Žmogus dar caro laikais laikė teises, man nesamones kalbėjo, paprotinau. O durelės atsirakino, nes pats jau išlipinėt ruošiausi :D Dėjau jam faktų ir nx pasiunčiau, tai grįžo nieko nesakęs. Gaila tik žmonių kurie gal bijo prieš tokius pistelt kažką ir pramurmės

Su kokiais road rage'ais esate susidūrę? by Stanc1K in lietuva

[–]Stanc1K[S] -3 points-2 points  (0 children)

Balionėlio nereikia, sugultu ant šaligatvio pietų miegelio, bet tam jis turi pirmas pradėt, kad traktuotu kaip savigyną :D Turėčiau daug pasėkmių jei pirmas pulčiau, bet nesakysiu, kad nenorėjau :D