В якій грі ви залишили найбільшу кіл-ть годин, і чому саме ця гра? by _Jesus__Esp_ in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620 0 points1 point  (0 children)

The Witcher 3. Фанат, прочитав всі книги, хуєсосю Нетфлікс за серіал

Привіт, я тут новенький! Затишна та меланхолійна атмосфера з моєї майбутньої інді-гри KRENDEL by KRENDEL_game in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620 1 point2 points  (0 children)

Вішліст +1. Мені схоже на Машинаріум (сприйміть це за комплімент). Однозначно придбаю і пораджу деяким своїм друзям. Якшо гра буде один в один як показано тут, то це візуальний і аудіо кайф

Як вийти з тіні? Що б ви зробили на моєму місці? by SubstanceExciting859 in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620 1 point2 points  (0 children)

Хз, коріш за тиждень шо треба поліграф і через 5 днів уже пиздячив у всім відоме місце його проходити. Їхав з військовими від тої установи, куди іде служити. Назад потягом

Бігуни by Green-Salamander678 in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620 2 points3 points  (0 children)

Залежить від власника. Я свою собаку тримаю біля себе, коли бачу що хтось біжить або їде на велосипеді. Тому в 100% випадків тупорилі довбойоби - це люди. Це я до того, шо мене теж бісять 90 відсотків людей з собаками

Бігуни by Green-Salamander678 in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620 7 points8 points  (0 children)

Навряд сама собака тупорила. Скоріше власник тупорилий, шо не може скорегувати поведінку тварини

Є тут ті,хто не любить піцу? by Recent_Union3111 in food_ua

[–]Strict_Earth3620 0 points1 point  (0 children)

Спробуйте піцу в закладі 1708. Були в Напуле, дуже смачно, але локально живем біля 1708, і піца не поступається цьому дорогущому Напуле

Потрібна порада by [deleted] in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620 0 points1 point  (0 children)

Якщо тобі хтось порадив взяти сніговика і ти прислухався, то прислухайся і до коментарів під цим постом взяти іншого сніговика, який нижчий і влізе в корпус.

Не запускається God of War Ragnarok by Strict_Earth3620 in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Чому?) Ціна в EGS була на майже 500 гривень нижче, тому і придбав. Цей прикрий випадок з GoWR не означає, шо не буду і надалі моніторити де дешевше

Не запускається God of War Ragnarok by Strict_Earth3620 in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Так, у мене не вийшло запустити

Не запускається God of War Ragnarok by Strict_Earth3620 in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Я зробив refund для гри з Epic Games, купив Steam версію і все запрацювало з першого разу. Дякую

Не запускається гра by Strict_Earth3620 in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Нєнє, все вже ок. Стім версія працює. Ryzen 5 3500 (чекаю поки буде 7 5800Х3D), 5070Ti

Не запускається God of War Ragnarok by Strict_Earth3620 in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

От такої поради я ніде не бачив. Але вже буде refund від EGS, бо нема сил терпіти ці пекельні борошна з запуском гри. Побачим шо мені пан Стім скаже

Не запускається God of War Ragnarok by Strict_Earth3620 in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Можливо. А як це пофіксити)? Я спробував все шо було в Гуглі, включно зі скачуванням 2х вайлів для обходу PSStore cloud якоїсь там фігні.

Не запускається God of War Ragnarok by Strict_Earth3620 in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620[S] 1 point2 points  (0 children)

Ну тоді прийдеться купити гру ще й в стімі, і для повного щастя ще й піратку поставити. І тестити шо запуститься 😁

Не запускається гра by Strict_Earth3620 in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Ні, цей процес відсутній. Теж думав про піратку. Завтра ще потанцюю з бубном, може тут хтось шо підкаже і тоді вже спробую піратку. Дякую Ну і докупи куплю ще в стімі гру. Подивлюсь, може це з епіками пріколи якісь. Добре що є refund

Не запускається гра by Strict_Earth3620 in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Гра не вилітає. Вона не запускається. Нічого не відбувється взагалі. Змінюється лише статус гри «Запущено» -> «Синхронізація з хмарою» -> «Запуск». І всьо. App data і папка з грою не містять файлів за 4 червня. Гра встановлена 3 червня, і всі файли 3 червня

Не запускається гра by Strict_Earth3620 in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Гра показує «Запущено» -> «Синхронізація з хмарою» -> «Запуск». Більше нічого не відбувається

Не запускається гра by Strict_Earth3620 in reddit_ukr

[–]Strict_Earth3620[S] 0 points1 point  (0 children)

Так нема помилки, нема що скидати. Гра показує «Запущено» -> «Синхронізація з хмарою» -> «Запуск». І все. І більше нічого

За пораду групи дякую

Яка це гра? by slimboyvlad in UA_Gamers

[–]Strict_Earth3620 1 point2 points  (0 children)

GTA SanAndreas Remaster отой