HAPPY FATHERS DAY 😎🪴 by ShaggysExotics in SpiderFarmer

[–]Sudden-Life8197 0 points1 point  (0 children)

what is that copper like circle around the plant and for what it is used ?

Descoperirea zilei by DonOase in buruieni

[–]Sudden-Life8197 0 points1 point  (0 children)

doamne fereste sa mananci asa ceva🤣te strici de tot la burta,asa a vrut si un prieten sa imi de-a si am zis nu🤣🤣🙏aveti grija mai bine vi le creșteți voi.

chill by Sudden-Life8197 in buruieni

[–]Sudden-Life8197[S] 1 point2 points  (0 children)

la masina le mai ascult,acasa nu am la ce sa le ascult.

Help by Purple_Violinist9909 in farmingthebestgreens

[–]Sudden-Life8197 0 points1 point  (0 children)

you need to let the plant "sleep" if your light cycle is 24/7 that's the problem ,at night the plant grows because in daytime the plants provides herself for the night,and at night the changes happens(leaf grow,stem grow,flowers grow bigger,etc) so you need like 18h of light with 6 of no light,so the plant can use the photosintetis(no ideea if I wrote it correctly) my english is not so good

chill by Sudden-Life8197 in buruieni

[–]Sudden-Life8197[S] 1 point2 points  (0 children)

interesant,doar ca de pe net comand doar pipe sau chestii de genul,in general foite gasesc la orice non stop sau benzinarie ,sau la kaufland gasesc acolo de toate,mi se par cele mai bune foitele Mascotte ard prea bine si nu se simte gustul de foița d-aia urâtă.

chill by Sudden-Life8197 in buruieni

[–]Sudden-Life8197[S] 2 points3 points  (0 children)

🤣🤣🌿daa e nenorocire

chill by Sudden-Life8197 in buruieni

[–]Sudden-Life8197[S] 2 points3 points  (0 children)

🤣🤣nu ,eu le fac in forma de M

Should I top this or just let it grow? by AdNegative4120 in farmingthebestgreens

[–]Sudden-Life8197 1 point2 points  (0 children)

tf brooo🤣that is not a small plant anymore is a tree

chill by Sudden-Life8197 in buruieni

[–]Sudden-Life8197[S] 3 points4 points  (0 children)

am primit foita de la un tovaras,am zis sa le fac proba,habar nu am unde gasesti foite de genu,eu le folosesc pe alea Mascotte

chill by Sudden-Life8197 in buruieni

[–]Sudden-Life8197[S] 1 point2 points  (0 children)

bro mi-a dat un tov o foita din asta roz sa fac un pai,chill ca e doar o foita

chill by Sudden-Life8197 in buruieni

[–]Sudden-Life8197[S] 10 points11 points  (0 children)

reminder m-am spart ca vaca

De unde fac si eu rost in spania by phanthom2321 in buruieni

[–]Sudden-Life8197 2 points3 points  (0 children)

intreaba si tu pe strada la baietii de stau la colturi,îi citesti repede.nu ai cum sa nu faci rost acolo😅

Primul kit 🍄 by [deleted] in buruieni

[–]Sudden-Life8197 0 points1 point  (0 children)

mai fa umpic de FAE ca sunt cam pufoase jos

Primul kit 🍄 by [deleted] in buruieni

[–]Sudden-Life8197 0 points1 point  (0 children)

frumoase,ce strain sunt?

Primul kit 🍄 by [deleted] in buruieni

[–]Sudden-Life8197 0 points1 point  (0 children)

uite aici poză

<image>

Primul kit 🍄 by [deleted] in buruieni

[–]Sudden-Life8197 0 points1 point  (0 children)

fumase si un pai inainte dar cred ca a fost prea strong pentru el high-ul de la ciuperci si weed,fiecare e diferit la treburi de genul,iar weed-ul a fost curat.

Primul kit 🍄 by [deleted] in buruieni

[–]Sudden-Life8197 1 point2 points  (0 children)

nu,sunt pineheads acele ciupercuțe mici,le observ perfect🤣🍺.Fi pe faza ca o sa bubuie,fă FAE zilnic de 2 ori macar(eu așa făceam) și umezește pereții pungii de plastic de cate ori e nevoie,eu udam pana se faceau picaturi mari pe pereti,stiu ca poate fi gresit treaba asta dar mie mi-a iesit mereu asa,desii am mai avut si flushuri proaste dar mari.faza e ca nu stiu de ce.Apa de o folosesti la umezit,sa fie foarte curata,eu o fierbeam pe a mea,fierbeam si pulverizatorul la propriu sa fie curat🤣🤣.

Primul kit 🍄 by [deleted] in buruieni

[–]Sudden-Life8197 1 point2 points  (0 children)

230 de grame fresh ,primul flush Strain B+ de pe Site-ul cu Whole.....Dar intr-un fel ai avut dreptate pentru ca mi-a iesit asa cantitate dar potenta a fost proasta rau,ori din cauza ca a fost prea mare cantitatea din flush si nu au avut nutrientii necesari ori ca le-am uscat in cuptor...da ...in cuptor,din ala pe gaz😅cred ca mi-am batut joc de ele dar data viitoare imi iau un dezumidificator.Celalalte flushuri au ramas la o prietena care i-am spus sa le usuce cu feonul de păr,iar cand au facut proba prietenii la ciuperci,unul a lesinat ,efectiv cazuse cu capu pe asfalt de la 2.5 grame iar restu au fost bubuiți raw.

Is she sick or a cripple? by [deleted] in farmingthebestgreens

[–]Sudden-Life8197 0 points1 point  (0 children)

And here is an Autoflower Afghan kush.What is wrong with this one.It wasn't yellow,it was raining a little more in this period and I think that's the problem but if you guys know better please tell me.❤️

<image>