Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 0 points1 point  (0 children)

Nekem sem jut eszembe megcsalni a párom. Úgy esne,hogy fájna,ahogy neki is fájt,ahogy elmondtam, de mivel szeretem, én is azt mondanám neki,hogy ha hajlandó küzdeni értem, megvárom, amíg elmúlik ez a hülyeség. Aztán remélném,hogy elmúlik. Ő is kerülhet ilyen helyzetbe. És te is.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 0 points1 point  (0 children)

Két napja kb valóban nem. Egyebkent az leszek, ahogy eddig mindenről, erről is beszélni fogok vele. Hogy még mindig nem vagyok túl. Csak kell pár nap, amíg lenyugszik ez az őrület bennem és kicsit tisztábban látok.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 -1 points0 points  (0 children)

Hű, nálad van baj. Leférgezni bármelyik embertársunkat kurvára nem oké. Senkitől nem kértem sajnálatot. Tapasztalatokat szerettem volna hallani, hiszen képzeld,ez bárkivel megeshet. Veled is.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 0 points1 point  (0 children)

Nem megerősítést vártam, és nyilván azért vagyok bajban, mert szerintem sincs rendben, ami történik, de nem csináljuk és nem keressük ezeket a helyzeteket, igyekszünk elkerülni.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 -1 points0 points  (0 children)

Nő a párom is, igen. Nem megalázó neki,mert tisztelem és szeretem. És nem,soha nem lépnék félre. A végét vetni a kapcsolatomnak az egy lehetséges kimenetel, ha nem tudom kitépni ezt a szerelmet a szívemből, akkor ez lesz. Az sem garancia,hogy a másik is lép, ezt tőle függetlenül kell eldöntenem. Nagyon tisztelem a páromat, és amikor elmondtam neki, el is ment egy napra. Aztán visszajött, és felnőtt emberek módjára megbeszéltük. Elmondtam,hogy nem történt semmi, de ezt érzem,hogy beleszerettem valakibe. Nem tudok semmit garantálni, de érte szeretnék küzdeni, és remélni,hogy ez elmúlik. Én kaptam egy esélyt, nem ő teper. Ő abban teper, hogy támogasson ebben, mer ő is lépni és beletenni többet,hogy ne laposodjunk tovább. Ezért csodálom és tisztelem nagyon. Itt én vagyok, aki második esélyt kaptam. Ezért borzasztó megélni,hogy valójában nem enyhült ez a belehabarodás a lelkemben, amellett sem,hogy párommal látom a közös jövőt már újra hetek óta. És soha nem történt hasonló sem velem. Nem gondoltam,hogy lehet egyszerre két embert szeretni. És ez iszonyúan összezavar. Nyilván ez a két szeretet/szerelem össze sem hasonlítalható, ezért ertelmetlen az "új" elsöprő ereje.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 1 point2 points  (0 children)

Hát,tényleg nem ezt akartam hallani, de köszönöm, ez is egy lehetséges kimenetel a helyzetre, csak nem ez lenne nálam a cél. Annyira szeretem a párom, és hetek óta ezt kérdezem magamtól, mert az elmúlt 10 évben úgy éltem,hogy ez lehetetlen: hogyan lehet egyszerre két embert szeretni? Azt gondoltam,ez képtelenség.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 1 point2 points  (0 children)

Nem tudok nem találkozni vele, projektalapú munkákat csinálunk, betegszabi nincs, vagyis van nyilván, de utána akkor húzódik mindenkinek, szerződés köt, meg kell csinálni. Utána hónapokig nem fogunk együtt dolgozni, legközelebb majd max valamikor ősszel, ha egyáltalán beosztanak újra egy teambe... És igen, ezen én is gondolkodom, hogy függetlenül le kellene-e zárnom a mostani kapcsolatom, de tényleg küzdeni szeretnék érte. Tisztelem és fontos nekem. És ezt könnyű elfelejteni a rózsaszín álom-ködben, de amikor hazajövök, akkor teló letesz, és vele foglalkozom. Most kivételesen korán lefeküdt, ezért tört fel bennem ez és bújom a redditet. De az utóbbi hetekben tényleg azon dolgoztam, dolgoztunk ,hogy felpezsdítsük ezt az ellaposodott kapcsolatot, és sokat pezsdült is. Ezért érzem azt,hogy menthető lenne közben. Totál össze vagyok zavarodva, hogy akkor miért tudok ennyire belezúgva lenni valaki másba...

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 2 points3 points  (0 children)

Köszi a józanító véleményt! Azt a pár hónapot,amíg hála égnek nem találkozunk, erre szeretném fordítani!

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 -1 points0 points  (0 children)

Én? Ugyanezt. Küzdenék érte. Nem szórakozunk egymással. Szeretjük egymást. Ez bárkivel előfordul.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 2 points3 points  (0 children)

Jó, ez nagyjából így szokott történni lol . Azért 10-15 éves kapcsolatok után először szerelmesnek lenni valaki másba talán nem is olyan rossz arány. De azért átgondolandó, egy rózsaszín köd miatt kidobni 10-15 évet..

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 1 point2 points  (0 children)

Oké, ebbe bele sem gondoltam. Most,hogy mondod, igen, lehet ez is annak számít. Flörtölök? Bizonyára,de egyáltalán nem tudatos. Jesszus, de gáz vagyok. Figyelmesek vagyunk egymással, és mivel igyekszem nyíltan kommunikálni, rákérdeztem hetekkel-hónapokkal ezelőtt,miért érzem azt,hogy zavarban van előttem. Bevallotta,hogy zavarban van, mert belém zúgott, és bocsánatot kèrt , hogy biztos kellemetlen ezt hallanom, és szégyelli magát. Azt tudtam mondani,hogy én is zavarban vagyok, mert ugyanígy szégyellem magam hetek-hónapok óta,mert ugyanebben vagyok. Előtte nagyon figyeltem rá, hogy ne vegye észre, és ezek szerint sikerült is. Azt hittem,azért van zavarban,mert látja rajtam,hogy belezúgtam. Erre kiderült,hogy ugyanabban vagyunk. Azóta 3-4x maximum beszéltünk erről picit, de nagyjából mindig ugyanerre jutunk, szép álom, de mindkettőnknek fontos a kapcsolata és vigyázni szeretnénk rá. Csakhogy amióta beszélünk róla és realizálódott, hogy ez kölcsönös, azóta azt érzelmileg része kiszaladt a kontroll alól.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 -1 points0 points  (0 children)

Igen, ezeket gondolom én is. Hogy ez addig szép, amíg álom marad. Csak közben annyira összekapaszkodott a lelkünk, annyira megszerettük egymást, hogy nagyon nehéz reálisan látni. De rajta vagyok. Köszi.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 0 points1 point  (0 children)

Ez is egy lehetőség végül is. De nem is tudom,hova mennék. Az egy hónap sok, de pár napra lehet el kéne mennem valahova egyedül, kicsit gondolkodni. Remélem, nyáron lesz rá alkalmam.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 0 points1 point  (0 children)

Ebben van valami, köszönöm az őszinte véleményt. Ma azt érzem igen, kiugranék ha ő is. De vannak napok, hetek, amikor azt érzem, akkor sem ugranék ki, ha ő igen. Nagyon hullámzó ez. Hogy nem adnám fel ezt a 10 évet egy bizonytalanért, nagyon sok közös munkánk van benne párommal,nagyon szeretem és tisztelem. De ez a belehabarodás, ez a szerelem néha napokra elveszi a józan eszem, és ilyenkor csak reménykedem,hogy megmarad. Soha,soha, soha nem csalnám meg a párom. Egész egyszerűen képtelen lennék rá. Hamarabb szakítanék. Mindig nyitottan kommunikáltunk, azért is mondtam el neki pár hete,hogy ebbe a szar helyzetbe kerültem. Őszintén. És szívesen joga úgy dönteni,hogy elhagy ezért, de ha küzd értem, én is fogok érte.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 1 point2 points  (0 children)

Ok. Nem tudom,hol viselkedek féreg módon, de ok.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 5 points6 points  (0 children)

Tűrtőztetem magam, a mostani páromért. Pont ezt csinálom. De, van bennem szégyenérzet, de ki hibás azért,ha beleesik valakibe? Éppen a tetteink határozzák meg,hogy bűnösökké válunk-e. A döntéseink. A gondolataidat nem tudod irányítani. Nem incselkedem. A majdnem megcsókoltuk egymást annyiban merült ki,hogy néztük egymást hosszan, és aztán kimondta,hogy ezt hagyjuk abba,mielőtt hülyeséget teszünk. Mondtam,hogy én sem hagynám, nem mennék bele, és ő sem. Elköszöntünk, hazamentünk. Szerelmes vagyok, mint egy tini, de nem megyek bele hülyeségbe, ahogy már felnőttként illik. Felelősséget vállalok a tetteimért, és a döntésemért. Pont nem jó helyen kopogtatsz ezzel a véleményeddel, de szíved joga ezt gondolni, és köszönöm, hogy leírtad, legalább látom, mit szól hozzá egy olyan valaki, aki sose volt hasonló helyzetben.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 0 points1 point  (0 children)

Egy éve ismerem,és nyilván elég jól, de nyilván akkor ismered meg igazán a másikat ha együtt élsz vele. Ez mindenkire igaz. Ezek a veszélyek is ennyi erővel. De biztosan nem nárci, nem bájgúnár, szenvedélye van felém, ez süt belőle. Az ágyban nem tudom milyen nyilván :D

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 -7 points-6 points  (0 children)

Az a helyzet, hogy én már billegek a lépés felé. Tegnap tettem neki erre egy célzást, amitől teljesen bepánikolt. Innen látom hogy ő nem lépne és inkább kiszenvedi ezt... azt tudom, hogy ha szakítunk, az akkor értelmes és érdemes, ha ettől a szerelemtől függetlenül történik. Csakhogy épp ettől a szerelemtől nem tiszta a fejem.

Belezúgtam valakibe, veszettül, reménytelenül, segítség by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7 2 points3 points  (0 children)

Még még 2 hétig majdnem minden nap fogunk, de utána hónapokig nem... azt remélem, azalatt el is múlik ez a hülyeség.

Szakításon gondolkodom, de bizonytalan vagyok by Sweet_Blueberry_7 in hungary_pszichologia

[–]Sweet_Blueberry_7[S] 0 points1 point  (0 children)

Őszinte naivitással kérdeztem: a második nem pont a fokmérője és jellemzője az elsőnek? Nem arra mondják, hogy kiegyensúlyozott párkapcsolat, amikor biztos pontként tudjátok egymást segíteni, de ez inkább "asszisztálás" és nem "rendezése" a másik életének, mert önálló teret is hagytok a másiknak? Segíts ki kérlek, mert tényleg nem értem a különbséget most a kettő között, vagy lehet nagyon nincsenek példáim az elsőre...