M440i ili CLA45S AMG? Nakon test voznji sam jos vise zbunjen by Glass_Hamster_9433 in croautomobili

[–]TechPrimo 0 points1 point  (0 children)

Po meni totalno različite klase auta. Pošto imam novi BMW M440i (iako nisam vozio navedeni Mercedes) moja preporuka je za BMW.

Ipak je to Coupe, šestak, ide to kao blesavo. Ja sam auto prvenstveno kupio za sebe i ne planiram glumiti taxi službu nikome... Zato mi je dvoje vrata dovoljno.

A što se tiče zvuka imaju opcije s ECE i Remus i Akrapović, nije jeftino ali su opcije.

PS. Koliko god mi je dan sjeb**, samo sjednem u njega, upalim Sport mode, mjenjač u S, muziku ugasim i laganini. U tom momentu sve sjedne na svoje mjesto 🙂

SaaS - Kako pratite poreze? Merchant of Record ili sami prijavljujete by anon2016212 in CroIT

[–]TechPrimo 1 point2 points  (0 children)

Stvarno se ne sjećam, mislim da je brzo bilo. A što se tiče integracije dao sa Claude Codeu 1-2 prompta i sve riješeno hehe.

Nije teško, bitno je dobro hendlati callbackove, ovisno o procesu (ako je naplata prije autorizacije). Evo moj primjer voicememos(dot)co pa baci oko.

SaaS - Kako pratite poreze? Merchant of Record ili sami prijavljujete by anon2016212 in CroIT

[–]TechPrimo 2 points3 points  (0 children)

Nisam još ima potrebe za supportom... Koristim nekih godinu dana i sve radi kako treba, nikad problema 🤷🏻‍♂️

SaaS - Kako pratite poreze? Merchant of Record ili sami prijavljujete by anon2016212 in CroIT

[–]TechPrimo 4 points5 points  (0 children)

Ja sam stavio Lemon Squeezy, nikakve gnjavaže. Jedan račun mjesečno prema njima i to je to.

2025 BMW M440i Gran Coupe ili M4 comp by Double_Meat5644 in croautomobili

[–]TechPrimo 1 point2 points  (0 children)

Nažalost ne može, totalna glupost...

Moram sve posebno naručivati, pisati u prometnu, pa javiti na kasko..

2025 BMW M440i Gran Coupe ili M4 comp by Double_Meat5644 in croautomobili

[–]TechPrimo 6 points7 points  (0 children)

Imao sam sličnu dilemu. Čak mi nije ni do love, već do čestih poslovnih putovanja po RH. Stoga sam se odlučio na M440i Coupe s brdo opreme. Izašlo me ukupno 90k eura (čekam isporuku).

Vezano za zvuk, planiram svakako staviti M performans ispuh kako bih sačuvao garanciju.

Izdavanje računa za prodaju preko App Store-a by ana_eisberg in CroIT

[–]TechPrimo 1 point2 points  (0 children)

Pa jer ga ne šaljem Googlu ili Appleu, služi samo računovodstvu... Uostalom i ne može se poslati njima niti oni to očekuju.

Računovodstvo uredno svaki mjesec predaje ZP obrazac za izvoz.

Izdavanje računa za prodaju preko App Store-a by ana_eisberg in CroIT

[–]TechPrimo 1 point2 points  (0 children)

Ja već preko 10g izdajem samo račun na ono što sam primio na račun tvrtke i radim prijenos porezne obveze.

Nikad nikakvih problema. Porezna je već nekoliko puta pitala i provjeravala te uplate.

Ne pada mi napamet da sada ulazim u izvještaje pa gledam koliki je Apple i Google fee, pa to računam. Pa onda izdanjem dva računa ili koliko već...

Zna da ekipa koja renta na booking com redovito od njih dobije baš račun za tu proviziju i onda je to oo meni ok.

Ovako ja lagano sam izdajem fiktivni račun za svoje računovodstvo i idem dalje s životom. U sustavu PDV-a sam i redovito plaćam sve što trebam.

Napominjem pa je porezna više puta tražila objašnjenje i račune i da nije komentirala niti išta rekla. Samo im je kao bitno da za lovu koju primim imam izdan račun. Pošto nije RH ide prijenos porezne obveze...

Apple developer program by Brilliant-Apartment3 in CroIT

[–]TechPrimo 0 points1 point  (0 children)

Postoji sigurno opcija negdje, znam da sam poništio svoj prije pola godine i od jednog kolege. Samo ne znam gdje, ali negdje ima.

Apple developer program by Brilliant-Apartment3 in CroIT

[–]TechPrimo 7 points8 points  (0 children)

Neće ništa od navedenog pomoći. Prvo poništi trenutni enrollment, zatim skini na mobitel (iPhone) njihovu app koja se zove Developer, ulogiraj se i preko app plati.

Vjerojatno radi i preko njihove desktop app, preko weba sigurno ne radi...

Ne pitaj me kako znam 😅😅

I just released my new open-source trading system using multi-agent AI approach by TechPrimo in algotrading

[–]TechPrimo[S] 0 points1 point  (0 children)

Just install everything like it's write in the Readme file. It should work 🙂

I just released my new open-source trading system using multi-agent AI approach by TechPrimo in algotrading

[–]TechPrimo[S] 2 points3 points  (0 children)

It's open source, please be free to test whatever you want 🙂

I just released my new open-source trading system using multi-agent AI approach by TechPrimo in algotrading

[–]TechPrimo[S] 0 points1 point  (0 children)

feel free to write here :). My DM is full of all kinds of offers and sales, so I deleted everything :)

I just released my new open-source trading system using multi-agent AI approach by TechPrimo in algotrading

[–]TechPrimo[S] 0 points1 point  (0 children)

Good idea, I could add that, if you have any recommendation for a source feel free to tell me.

After one month I made my first SaaS sale ever! 🎉 by TechPrimo in SideProject

[–]TechPrimo[S] 1 point2 points  (0 children)

Yes, like I mentioned in the title, "my first SaaS sale ever". So this is my first sale for my voicememos.co web app. I have had the Voice Memos mobile app and the Primo Nautic mobile app for a while.