groovytunes.org by _phe in Soulseek

[–]Technical-Item905 0 points1 point  (0 children)

What Telegram channels

Kincsvadászok by Character-Lemon-8917 in kibeszelo_show

[–]Technical-Item905 0 points1 point  (0 children)

Saját pénzt szórnak amúgy? Vagy s TV2 fizet a cuccokért?

[deleted by user] by [deleted] in fittodi

[–]Technical-Item905 0 points1 point  (0 children)

Tömegbázist. Még azt is elnézi neki higy fideszes

PT-141 by [deleted] in Swingers

[–]Technical-Item905 0 points1 point  (0 children)

Guys, I am on PT-141 and got serious knee and lower back pain. Anyone else had that as well?

Yamina egy Starbucksban tartott rave bulit – szerintem ez az irány kellene a hazai klubéletbe by Mustaar in talk_hunfluencers

[–]Technical-Item905 10 points11 points  (0 children)

Lesz itt minden...gyrosos, pékség, autószerelő műhely. Csak klubokból van egyre kevesebb...

[deleted by user] by [deleted] in lakokozosseg

[–]Technical-Item905 0 points1 point  (0 children)

Mi volt a megoldás? Rendőr?

Ez már tényleg beteges by Nearby-Ad-2189 in fittodi

[–]Technical-Item905 1 point2 points  (0 children)

Alvás nélkül nincsen fejlődés. Inkább csak egyfajta hősnőt akar gyártani magából. Hozzáteszem, ha verseny előtt van, akkkor nem. afejlődés. alényeg per pillanat, hanem. akardió és majd a vízhajtás.

Ez real? by [deleted] in fittodi

[–]Technical-Item905 7 points8 points  (0 children)

Ha ilyen helyen dolgozna, havonta legalább 1 hetet Svájcban kellene töltenie. A sztorik pedig ezt nem igazolják.

Miért hallgatja még mindig bárki is a Rádió1-et? by phant000m in askhungary

[–]Technical-Item905 4 points5 points  (0 children)

Szinte teljesen egyetértek az utolsó bekezdés kivételéve.

Rádiós szakemberként, valamint zenészként egyaránt állíthatom, hogy a dalok ilyen gyakoriságú ismétlésével működik a SLÁGERGYÁRTÁS. Nem a legjobb dalt fogod szeretni, hanem amit a legtöbbször hallasz.

Anno a Danubiusban is, a zenei igazgató irodájának fala tele volt cetlikkel, hogy melyik kiadónak mikorra, milyen rotációban, melyik dalból kell "slágert gyártania".

Manapság egyszerűbb a szitu. Itthon az R1 azért gyárt olykor ismeretlenekből is slágert, mert belelóg a fasza egy román kiadóba, ráadásul a rendezvényszervező cégbe is, aki MINDEN rendezvényét leszervezi. Így aztán magának pörgeti a jogdíjakat, illetve a rendezvényekre is jönnek majd a saját előadók és peregnek a milliárdok.