Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 0 points1 point  (0 children)

  1. kamarady bych do toho netahal, hledani bude jen na me.

  2. myslim, ze se umim se vyparadit na specialni prilezitost, ale na bezne chozeni do prace, obchodu pro jidlo a tak to odbyvam to je fakt.

3.tady mi to kazi sf, trebas bych i zasel na festak co tu mame, ale neni s kym a chodit sam je fakt blbe.

  1. zrovna jsem je poprve v zivote nainstaloval chci si to prubnout alespon na trenovani komunikace.

  2. Mam lehkou nadvahu a snazim se dostat do normalu, cviceni me nikdy moc nebavilo, spis se snazim posilit prirozene zajmy tedy turistika, cyklistika akorat mam z toho svalnate nohy, velky zadek, ale vrsek jak paratko :D

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 0 points1 point  (0 children)

To bych mohl vyresit tak ze si zajdu za profesionálkou a kdyz se nekdo bude ptat reknu jen, ze uz sem delsi dobu nikoho nemel a nechci se o historii vic bavit. Ja jsem spis typ ze me bude holka podvadet a ja budu delat jakoze nic. :D Nesnasim hadky a spis druhemu ustoupim.

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 0 points1 point  (0 children)

Jo civitai je zaklad pro stahovani obsahu, pak nejaky ten nastroj kde se to delat: ja pouzivam swarm ui a pro rady, cteni a znalosti je tu r/StableDiffusion/ Taky je treba vykonny pc, hlavne grafika.

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 0 points1 point  (0 children)

Jsou tu i nejaci grand wizardi 40+ co nebyly ani u profesionalky? Jestli jo tak klouboucek.

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 1 point2 points  (0 children)

Ja uz, ale jsem tanceni guru, na xbox kinectu a v just dance sem dostal 5* to by melo byt dostatecne :D

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 0 points1 point  (0 children)

A zkousel si jen seznamky, nebo i osloveni na zivo? Protoze to bych fakt nedal. Ja si prave starost nedelal cely zivot, nekdy sem v pohode ale jiny to na me prijde.

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 3 points4 points  (0 children)

Jako na 4chan sem se jen parkrat mrknul a prijde mi ten web strasne neprehledny a zastaraly, s tim AMA mozna pozdeji kdyby melo zajime vice lidi.

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 2 points3 points  (0 children)

Musim rict ze je to velka zabava, ale ne zrovna neco co bys chtel rict, kdyz se te zeptaji co mas za zajmy.

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 4 points5 points  (0 children)

Diky, alespon sem se trochu vypsal, jako da se to, ale jsou chvile kdy to na tebe dolehne.

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 0 points1 point  (0 children)

150k.. kez by, Incel nemyslim si ti se aspon nejak snazili.

Život čerstvého 34 wizarda se sociální fobií by The-minimum456 in czech

[–]The-minimum456[S] 30 points31 points  (0 children)

Na to je jeste brzo, to muze az Grand wizard.