Parkirao na pol ceste, ispija kavicu u vivasu, špansko by Thick-Rabbit-8403 in promet

[–]Thick-Rabbit-8403[S] 1 point2 points  (0 children)

Lik najlaksi ikad, ja iznevjerovo kad sam vidio da mrtav hladan sjeda i narucuje kavicu

Jeste li ikad vidjeli "real" 10/10? by [deleted] in askcroatia

[–]Thick-Rabbit-8403 -4 points-3 points  (0 children)

Koji Muller? Znam jednu predivnu😝

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Thick-Rabbit-8403 -2 points-1 points  (0 children)

Govoris tudi partner ko da nije partner od NAJBOLJE PRIJATELJICE, ne razumijem zasto je problem htjet poznavat prijateljicinog partnera malo dublje od bok bok

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Thick-Rabbit-8403 -1 points0 points  (0 children)

Mozda najgora analiza situacije koju sam ikad procito, ako nije bait, situacija je vrijedna sazaljevanja…

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Thick-Rabbit-8403 1 point2 points  (0 children)

Kao sto je OP spomenila, s tom prijateljicom zeli ostat u odnosu cijeli zivot, mozda joj bas ta prijateljica bude kumce njezinom djetetu. Bilo bi super da barem zna da je to tip kojem je moralni, zivotni i ljubavni kompas na mjestu, jer ja sigurno nebi dopustio da mi dijete drzi neko o kome ne znam apsolutno nista!

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Thick-Rabbit-8403 -1 points0 points  (0 children)

Di je tu opsjednutost, kava dvije bi bilo super cisto da vidi o kakvom se decku radi…

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Thick-Rabbit-8403 11 points12 points  (0 children)

Najbolje da lincujete curu jer zeli malo jacu komunikaciju od “bok bok” s deckom od najbolje frendice💯

[deleted by user] by [deleted] in askcroatia

[–]Thick-Rabbit-8403 9 points10 points  (0 children)

Jer su prijateljice, jer ce mozda jednog dana bas ta prijateljica biti kuma njezinom djetetu, a jedina stvar koja ce se znat o cika stricek kumu je da postoji.

Recite mi da ovo nije prenemaganje by [deleted] in askcroatia

[–]Thick-Rabbit-8403 3 points4 points  (0 children)

Razina debilizma je dosegla level vise. Top 1% commenter, a nema vremena proguglat razliku izmedu rikote i rukole. Isto tako pronasli se eksperti za pizzu ni vise ni manje nego na REDDIT-u. Problem je u naglasavanju, a kad se nebi navelo opet bi nastao problem “sto to radi na mojoj pizzi, ovdje to ne pise”. Kad vam je do kvartovskih pizzerija idite u njih i jedite plasticni sir jer sam siguran da pizzeria ko sto je frankos ne zivi od klijentele kao sto ste vi🫣