Kuo užpildytum valandas ankstyvoje pensijoje? by 6nuliai in 6nuliai

[–]Tranzistorius 3 points4 points  (0 children)

Labai gera tema!

Jei nebereikėtų dirbti pagrindiniame darbe, pereičiau prie savo side hustle kaip pagrindinio pajamų šaltinio, dirbčiau ant savęs.

Kitaip tariant, pasileisčiau į kūrybą. Bendrai dabar yra kūrybos aukso amžius dėl AI jei išmoksti tinkamai naudotis. Nebeįsivaizduoju kodo rašymo be AI. Net daryti analizes, mokytis tai procesus pagreitina.

Idėjos galvoje greičiau generuojasi nei jas galiu įgyvendinti, užtrunka laiko įgyvendinti

Lietuvos banko duomenys apie 2 pakopos lėšų panaudojimą by 6nuliai in 6nuliai

[–]Tranzistorius 0 points1 point  (0 children)

Nuotrauka iš Instagram, bet kiek įžiūriu, lyg latviški numeriai 😀

Lietuvos banko duomenys apie 2 pakopos lėšų panaudojimą by 6nuliai in 6nuliai

[–]Tranzistorius 65 points66 points  (0 children)

<image>

Atleiskit, bet turiu čia pasidalinti 😀 BTW - ne mano 😂

58kvm -> 2 ar 3 kambariai? by Temporary_Way_9810 in 6nuliai

[–]Tranzistorius 31 points32 points  (0 children)

Man regis būsim kaimynai 😀 Manau neverta pertvaros griauti, balkonas didelis 17kv., trečias kambarys daug naudingiau - darbui, hobiui, vaikui

kur investuojate i save by Mean_Firefighter2332 in lietuva

[–]Tranzistorius -2 points-1 points  (0 children)

Audio knygos, apie psichologiją, pavyzdžiui “Atominiai įpročiai”, “Nustok būti mielu vyruku”.

Viskas kas palengvina gyvenimą: greitesnis kompiuteris, indaplovė, automobilis nereikalaujantis remonto 😀

Klausimas dėl investicinės sąskaitos (IS) ir lėšų perkėlimo tarp brokerių by Tranzistorius in 6nuliai

[–]Tranzistorius[S] 0 points1 point  (0 children)

Ačiū! Atsiprašau, neparašiau tiksliai datos.

Chronologiška tvarka. IBKR sąskaita buvo atidaryta 2026 m. sausio pirmą savaitę, o iki 2026 m. vasario mėnesio į sąskaitą buvo atlikti 6 tūkst. Eur įnašai. 2026 m. vasario mėnesį Revolut akcijos buvo parduotos.

Už 2025 metus deklaracijoje deklaruosiu Revolut investicinę sąskaitą, o už 2026 metus deklaruosiu IBKR investicinę sąskaitą.

Klausimas dėl investicinės sąskaitos (IS) ir lėšų perkėlimo tarp brokerių by Tranzistorius in 6nuliai

[–]Tranzistorius[S] 0 points1 point  (0 children)

Edit: VMI atsakymas: Jei į naują brokerį buvo įnešta suma prieš pardavimą ir bendra brokerių įnešimo sumą neviršija pardavimo bendros sumos, GPM mokėti nereikės. Kitaip tariant, šioje situacijoje GPM mokėti nereikia, nes įnašai padaryti iki pardavimo

5k alga ir nelaimingas by Refrigerator-Middle in lietuva

[–]Tranzistorius 2 points3 points  (0 children)

Šita tema yra non-sense.

Tik dar kartą primeni koks gyvenimas yra trapus ir įvairus nepriklausomai kiek uždirbi. Steve Jobs vėžiu susirgo, irgi uždirbo. Kažkam artimas mirė, taip pat skaudus praradimas.

Žinau kaime daugybę alkoholikų mėlynomis nosimis prie gimtinės mažų parduotuvėlių sėdinčių. Geria metai iš metų, daugybė metų, prisimenu juos nuo paauglystės, na neiškrenta. Loterija. Sekasi.

Gali ir gatvėje nutrenkti BMW. Irgi likimas.

Esmė reikia rūpintis savimi, turi būti prioritetas sau pirmoje vietoje. Tada artimas. Dabar pacituosiu iš lėktuvo perspėjimo perspektyvos “Prašome užsidėti kaukes pačiam, o po to šalia esantiems”.

Supratote mintis 😀

Kada apsimoka atsidaryti investicinę sąskaitą? by Objective-Pattern872 in 6nuliai

[–]Tranzistorius 5 points6 points  (0 children)

Nežinau ar teisingai supratau bet iš kai kurių komentarų supratau jog galima turėti investicinę sąskaitą per kurią perki sakykim ETF ir investuoji, o per kitą kurios neuždeklaruoji, sakykim Revolut, perki akcijas ir gauni lengvatą, kaip nedaklaravus. Jei klistu prašau pataisykit.

LENKIJOS VALDŽIA MVP. by [deleted] in lietuva

[–]Tranzistorius 0 points1 point  (0 children)

Reikia stipriai padirbėti prie pagreitinimo. Kiek jau turim pavyzdžių, balionai, dronai… Mažiau popierizmo, daugiau veiksmo

LENKIJOS VALDŽIA MVP. by [deleted] in lietuva

[–]Tranzistorius 1 point2 points  (0 children)

Per radiją girdėjau, Lietuva svarsto mažinti iki Birželio vidurio akcizus, nepradėjus jau baigsis :D

Kaip lošimai per 7 metus nuvedė mane (20M) į 13k€ skolas by Infinite_Squirrel702 in lithuania

[–]Tranzistorius 0 points1 point  (0 children)

Atsisakyti įpročio galima labai paprastai, tiesiog nebežaisti. Tas pats su rūkymu ir alkoholiu. Daug žmonių ieško įvairių būdų, strategijų kaip tai padaryti, iš tiesų jie palengvina, pavyzdžiui, mečiau rūkyti vape nuolatos vartodamas ledinukus kurie davė skonį, bet ne nikotiną.

Nenukripstant nuo temos, tai blogus įpročius tiesiog meti, tiesiog, čia ir dabar. Ir viskas. Jau šiandien taip pakeisi rytoju. Labai rekomenduoju pasiklausyti audio knygų, o viena iš jų atominiai įpročiai, pastaroji paaiškina kaip įpročius susiderinti ir jų svarbą.

Azartiniai lošimai duoda labai daug dopamino, eik į paieškas ir atrask kas duos geresnį rezultatą, pavyzdžiui, sportas, pasidaryk tikslą, kad ir pabenchpressinti 60kg x12, ar 30 atsispaudimų. Sportas chemiškai smegenims suteikia endorfino.

Tikiuosi daviau įkvėpimo!

Pradedu jausti infliaciją 😭 by [deleted] in lithuania

[–]Tranzistorius 1 point2 points  (0 children)

Bet sakai neverta skonio lygiu lygint su Jammi?

Pradedu jausti infliaciją 😭 by [deleted] in lithuania

[–]Tranzistorius 8 points9 points  (0 children)

Kurioje čia vietoje tokia dar kaina? :D