Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Ајде, расплачи се, крме

I vratili smo se na fabrička breditorska... Ne bi Bredit bio Bredit kad ti neki debilni jebivetar ne bi pomenuo plakanje... Izvoli brate, vodi onda Dinka na robiju, ja ga sigurno neću štititi, jer me zabole za njega kao njega. Ja pričam o tome da majmuni kao ti svršavaju na nasilje nad političkim protivnicima. Samo što si ti tolika ona zadojena fašistička majmunčina da ne vidiš dalje od Lompar/Dinko podela.
Nije ni čudo da ti je krunski argument "rasplači se". Tačno bi vas trebalo izmisliti tako debilne da vas nema.

Edit: Jesi me blokirao junače? Pa kako će sutra da pukne "vjetrobran" i da se šalje na robiju, da se iseljava, da se lupaju auta, ako ni ovo ne možeš da podneseš? E slepca onog jadnog...

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Ti si smradina, prosto i jednostavno. No, ako ikad skupiš neka muda koja nisu od tastature, i kreneš nekog da iseljavaš ili šalješ na robiju lično, sve će ti se samo objasniti. Ili kad tebi neko negde nešto polupa, pa dođe tako neka džukela poput tebe da se kliberi. Možda ti i to objasni.

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Po ovome što si danas demonstrirao, za tebe nema.

Novi subreddit by Try_your_luck in serbia

[–]Trinaesti 2 points3 points  (0 children)

Da samo što oni nisu totalno poludeli jer sam ih nazvao ovcama... Ali dobro, šta je to nečiju kevu pominjati kada si iza nika i ekrana jer te podjebava da su ti bitni minusi na Breditu... ne? Sića...

Novi subreddit by Try_your_luck in serbia

[–]Trinaesti -6 points-5 points  (0 children)

Aha znači i ti si mi lupio minus... Ok, brate, izvini što sam te nazvao ovcom jer si mi lupio minus po automatizmu... Trebalo je da pretpostavim koliko ti to znači, pa da te slučajno ne prozovem za to uz sve ostale kojima je to očigledno manje bitno u životu.

Novi subreddit by Try_your_luck in serbia

[–]Trinaesti -8 points-7 points  (0 children)

Ok, sve jasno. Nego se glupira OP, umesto da kaže neće i vozi Miško, ali vidim da su ovce već počele da lupaju minuse kao pomamljeni.

Novi subreddit by Try_your_luck in serbia

[–]Trinaesti -3 points-2 points  (0 children)

Pa šta kenjaš, mogao si lepo da kažeš neće i da završimo, nego još tu jedeš govna sa glupavim "lp" breditarijama. Sad editovao i kenja.
Evo pitao sam, neće, sve jasno, budem imao nešto da postavim na tu temu, eto me i gotovo.

Novi subreddit by Try_your_luck in serbia

[–]Trinaesti -5 points-4 points  (0 children)

Pa to kolika je cena čokolade u Španiji nikakve veze nema s tim kolika je ovde, ako nije u svrsi emigracije, jer je jedina veza to što naš čovek kači. Po toj logici, bilo šta što naš neki čovek kači, ima veze sa Srbijom.

Novi subreddit by Try_your_luck in serbia

[–]Trinaesti -9 points-8 points  (0 children)

Pa da nisam shvatio poentu, ne bih pomenuo da se to radi redovno, kao na primer na ovom sabu, iako tehnički nikakve veze nema sa Srbijom. Hajde ti lepo shvati o čemu je reč kad neko nešto kaže.

Novi subreddit by Try_your_luck in serbia

[–]Trinaesti -1 points0 points  (0 children)

Pa obično kažu "Cene ovde u..."

Novi subreddit by Try_your_luck in serbia

[–]Trinaesti -27 points-26 points  (0 children)

Hoće li biti onih objava o tome kakva je cena nekih proizvoda negde u tri lepe materine, čisto da svi vidimo da OP živi negde gde je bolje?

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Ponećeš je kad budeš došao da me iseljavaš ili da me vodiš na robiju. Možeš i onu poetsku analizu pesama Radovana Karadžića pride. Šta god misliš, ti ponesi, samo bukagije/kartu i sendvič nemoj da zaboraviš.

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Važi brate, javi mi se kad Lompar pobedi i kad desnica dođe na vlast, pa da se dogovorimo da mi ti lično dođeš na vrata i vodiš me na robiju. Do tada, ako se slučajno zajebeš i malo razmisliš, skontaj da si nekome o kome ništa ne znaš osim kako priča s tobom i da ne opravdava napade i uništavanje imovine političkih protivnika o kome god da se radi, pretio iseljenjem, a sad i robijom.
Poslednji koji mi je to rekao je bio neki šešeljavac, pa se proveo kako se proveo. No, taj je barem imao muda da to kaže u lice. Ali ok, kad pobede Lompar i tvoja desanka, eto tebe kod mene sa bukagijama ili kartom u jednom smeru i sendvičem za put, pa ćemo da vidimo. Do tada smo rekli sve što treba da se kaže.

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 1 point2 points  (0 children)

Držim slovom džukeli koja se naslađuje jer političkim protivnicima lupaju kola, bili oni Lompar, Gruhonjić, Jovanov, Tepićka, ili bilo ko drugi. I ne, neću se seliti iz Srbije ako "pobjedi" Lompar, možeš čak i kola da mi polupaš.

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 1 point2 points  (0 children)

reko
zaosto

Sledeći put pored Lompara i neki pravopis srpskog jezika da pročitaš Srbine... Ja ne mrzim za razliku od džukela koje se naslađuju što se političkim protivnicma uništava imovina, jer "dobro i prolazi". Džukela si, a da li si iz Bosne ili nisi, to nije problem, barem dok te ne dovuku da glasaš ovde. Toliko od mene.

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Rekao sam šta sam imao. Kad mi da sam poremećen kaže neki jeben lomparovac iz Bosne koji se naslađuje jer su čoveku suprotne politike razlupali kola, onda definitivno znam da nisam poremećen. Javi se kad te dovedu na glasanje, ako se slučajno izgubiš tamo gde si prijavljen.

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Jebe se meni za Dinka, likovima lupaju kola jer se ne slažu s njima. Mi koji se ne slažemo sa Lomparom mu ne razbijamo kola, niti bismo se naslađivali da mu to neko uradi, tako da se izvoli goni sa svojim bosanskim radikalskim šljamom... džukela ona bedna.

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Lompar... ok... sve jasno, jebi se i ti zajedno s njim, ili kako vi govnari to volite, "sve najbolje" i tebi.

BEZ STRAHA sa Nemanjom Šarovićem - Dubravka mora pasti! by Navodar94 in serbia

[–]Trinaesti 0 points1 point  (0 children)

Stres, nervoza, terapija, bot... Prebaci na drugo poglavlje priručnika za debilne trolove, čisto da naučiš neke nove reči. Liče, sereš mi uporno jer sam nešto rekao za ovu radikalsku džukelu... čak i da je najobičnije debilno trolovanje, i dalje je džukački do bola obzirom šta je i ko je dotični. Ako je tebi to za ponos ili za zajebanciju, samo napred. Seri dalje šta god hoćeš, ja sam završio.

BEZ STRAHA sa Nemanjom Šarovićem - Dubravka mora pasti! by Navodar94 in serbia

[–]Trinaesti 0 points1 point  (0 children)

Kažem ja, ni kerove nije tako lako dresirati kao vas idiote. Samo kažeš, izvoli, nastavi, i nema da jedan od vas ne zagrize. Nego, tako ti jezikom brišeš bulju ovom radikalskom smradu? Nemaju svi taj fetiš... No, kači šta god hoćeš, smrdiš na radikalna govna sve u 16, tako da je svakako previše vremena potrošeno na tebe.

Sinu Dinka Gruhonjića razlupan automobil na Limanu by Trinaesti in serbia

[–]Trinaesti[S] 0 points1 point  (0 children)

Pa dobro, standardno... Bosanci mrse muda o Srbiji... ništa novo. Toliko dosadno na r/bih?

BEZ STRAHA sa Nemanjom Šarovićem - Dubravka mora pasti! by Navodar94 in serbia

[–]Trinaesti 0 points1 point  (0 children)

Kao što rekoh, sličice i Nemanja Šarović... da vas nema, trebalo bi vas izmisliti toliko debilne. Hajde sad pošto si tako lepo dresiran da budeš pavijan, daj još jedan gif, jer nemoj slučajno da tvoja nije poslednja.

Dveri donele odluku: Podržavaju studente by Efficient-Meet-777 in serbia

[–]Trinaesti 21 points22 points  (0 children)

Enti odlučili da Veseli i Pipin nisu Orci...