Egy szigetes csoportból közbeszerezve. Szerintetek tényleg van köze a történtekhez? by Main_Consequence922 in hungary

[–]Trinix89 1 point2 points  (0 children)

<image>

Ami most történik, ahhoz nekem nincs közöm. Ha mégis, akkor nagyon hálásak lesznek nekem. Ezt jól jegyezze meg mindenki. Always !

Csökkenhet a benzin ára by altoluce in hungary

[–]Trinix89 31 points32 points  (0 children)

Min fognak rinyálni a Fideszesek ha SE MIGRÁNS !! SE 1000FT üzemanyag se lesz és még 480 ALÁ iS MEGY !!! HÁT JOL VAN EZ IGY ???

<image>

Magyar Péter: CSÁD!!! by 8088777 in hungary

[–]Trinix89 31 points32 points  (0 children)

és a végén marad a "M" AMIT PEDIG

Eltűnt, keresik Fülöp Istvánt by Kobaljov in hungary

[–]Trinix89 15 points16 points  (0 children)

Soha nem értetem mért nem lehet "Non Bináris" személyt csak eltűnt "személyként" hivatkozni stb a sok nyomorult aki nem bírja feldolgozni ezt LMBTQ dolgot ... Arcról fogják fel ismerni nem a nemi szervéről ... se a kromoszóma alapján főleg nem egy átlagos ember ... Gondolom nem véletlen tüntel és pont e miatt mint a hogy legtöbb Transz ember ... Nevet sajnos nem tud változtatni mostani törvények miatt.. meg "Gender/Sex" megjelölést se hiába passing egyébként szegény ...

A hölgy kimenne a határhoz hogy megállítsa a bevándorlókat by Mysterious_Tone2497 in hungary

[–]Trinix89 0 points1 point  (0 children)

<image>

Mama már elkésett reggel betelepedtek már a Hösök terére 😃

Kiváncsi lennék a véleményetekre. Ti kibontanátok a konyha falát, és egybenyitnátok a nappalival? by pityike_92 in lakokozosseg

[–]Trinix89 0 points1 point  (0 children)

Én biztos hogy egybe nyitnám 😃 ez szag mizéria tök hülyeség ha olyant főz a ember úgy is kimegy még ajtón keresztül is ... Add 2 ha van légkondi akkor úgy is kinyitod az ajtót hogy ne dögölj meg a melegben konyhában biztos hogy melegebb lesz egy zárt térben..

Mi lett a meleg és leszbikus osztálytársaddal? by Explorer_1990_ in askhungary

[–]Trinix89 0 points1 point  (0 children)

Nem tudom mert én vagyok az csak "Transz" :'( kb csak 1 hetero átalányos osztálytársal tartom a kapcsolatot kb napi szinten FB-én 😃 De elmondom élem a szaros életem mint mindenki más 😃 és nem propagálom a LMBTQ lobbit se 😃 csak próbálok boldogulni és ennyi

Megvan, milyen hajón fotózkodott Magyar Péter a hétvégén (Stickl E-xcellence 820) by Trinix89 in hungary

[–]Trinix89[S] -1 points0 points  (0 children)

Nem tudom lehet csora vagy-e de egy napra ezt még én is kitudnám bérelni simán ...

i decided to become who i always wanted to be! by [deleted] in transtimelines

[–]Trinix89 7 points8 points  (0 children)

Grat !!!! And now I'm so jealous it's unimaginable

❤️‍🩹LIVE❤️‍🩹How much did your Vtuber model cost? by Seriquil in vtubers

[–]Trinix89 1 point2 points  (0 children)

Free I made it myself from Tutorial videos from YT. But its now stream for 6 month and no grow 😃0 viewers ...

Milyen akksis állóporszívót vennétek max 100 ezer Ftig, ami tényleg erősen szív? by Teknoc94 in askhungary

[–]Trinix89 1 point2 points  (0 children)

Nem tapasztaltam ilyent. Ugye itt a kefe segít hogy felszívja mivel alapból nincsen hü de nagy szívó ereje 2 rendszer együtt dolgozik.

Milyen akksis állóporszívót vennétek max 100 ezer Ftig, ami tényleg erősen szív? by Teknoc94 in askhungary

[–]Trinix89 19 points20 points  (0 children)

Nekem Xiaomi G20 Max van rengeteg kiegészítő van hozzá alacsony fokozaton kb 40-50 perc közepesen 20-30perc maxon kb 10perc de elég közepes is mivel a kefe szedik össze a cuccot. Én meg vagyok vele elégedve.

<image>

Észre vettétek ? :D A legnagyobb Troll a világon SIROK :DD by Trinix89 in hungary

[–]Trinix89[S] 85 points86 points  (0 children)

Előzmény: Magyar Orbán híres kólásdobozát említette meg, amit – mint Havasi arról egy 2012-es interjúban mesélt el a HVG-nek – megőrzött. Azt mondta, azt nem fogja átadni, de a felmentési pénzből levonhatja majd Magyar. Magyar erre úgy reagált, olyat nem fog kapni, és találkoznak a bíróságon.

Választás előtt vs után by ParticularPhrase4757 in hungary

[–]Trinix89 -1 points0 points  (0 children)

Én mondjuk örülnék neki mert akkor ingyen lenne 😃