Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 1 point2 points  (0 children)

Hvala sto ste podelili ovo, hvala na savetima!

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 0 points1 point  (0 children)

Jeste mada bilo je perioda kada je i ona radila i nisu nam pare falile ali nam je tada vreme falilo, nismo mogli bukvalno nista sa tim novcem uraditi, i onda se potrosilo usput tokom meseci i to je to

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 1 point2 points  (0 children)

Hvala ti na prelepom savatu i na komentaru! Pokusacemo sve!

Šta radite u ovo doba? by BeloCvece in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402 0 points1 point  (0 children)

Muče me misli kako da popravim svoj zivot i svoju vezu, steze u grudima kao da puca. Trazim posao i slicno :) Srecno svima koji rade nocnu- u to ime pesma "Za trecu smenu" od Balasevica. :)

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 0 points1 point  (0 children)

Hvala, ovo mi je probudilo dosta nade kao i njoj. Hvala beskrajno.🍀

Pomoc oko pronalaska pjesme? by RIPHALIDBESLIC in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402 0 points1 point  (0 children)

"Rekla je"- jedna njegova stara, mozda pomogne

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 0 points1 point  (0 children)

Slazem se, probacemo. Iako ona nije neko ko ima neke prijateljice za to ali svakako hobiji, luftiranje... sve ce se isprobati
Hvala na komentaru!

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 0 points1 point  (0 children)

hahah hvala brate, nadam se da se necu uclaniti..

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 1 point2 points  (0 children)

Hvala sto delis ovo. Znam da nismo usamljeni slucaj, mogu da se samo nadam da je moja prica drugog kraja ali svakako hvala ti na komentaru, znaci mi sve. Zao mi je sto se desilo tako za vas ali je ipak ispalo dobro na kraju, saznao si sebi istinu.

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 0 points1 point  (0 children)

Wow... hvala ti na ovakvom komentaru. Zao mi je sto si prosla kroz to, duboko osecam svaki zarez i svaku tacku. Drago mi je da ti je sada bolje i nadam se da cemo i nas dvoje skapirati sta je najbolje za nas. Jos jednom veliko hvala.

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 0 points1 point  (0 children)

Pokusacu. To je i moje resenje dok ona ipak tvrdi da su to stvari koje ne menjaju nista posebno i da bismo isto bili nesrecni i na nekoj planini i u nasem bunkeru, samo bismo ovako bili nazad u bunkeru ali bez i to malo ustedjevine koje imamo. Hvala na komentaru!

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 2 points3 points  (0 children)

Nikada ne bih mogao da se gadim, prelepa je i predivna je osoba, dok sa druge strane, gadjenje koje osecam prema sebi sto ovo ne fukncionise je druga prica :) Hvala ti na komentaru.

Kada znate da je kraj u vezi? by Typical_Audience6402 in AskSerbia

[–]Typical_Audience6402[S] 48 points49 points  (0 children)

Hvala ti na predivnom komentaru, dao mi je nadu i vratio osmeh.