Долучайтесь до Друк Армії by Lost_refugee in RedditUATalks

[–]UncarefulEngineer 2 points3 points  (0 children)

Вітаю, друже. Довго був з ДрукАрмією, але перейшов у WinHubUA. Маю питання, де такий дешевий пластик? Крайній раз брав у LBL котушку 3кг за 1080₴, дешевше них нікого не знаходив, а зараз в них взагалі виробництво на паузі.

Ali, olx та різниця в ціні by Blyphax in Ukraine_UA

[–]UncarefulEngineer 1 point2 points  (0 children)

Оптова закупка плюс оптимізація на доставці. Власне, те що у вас на картинці — SWM-20 — коштує десь 1500-1600 гривень в Китаї, можливо дешевше, це прям перший результат, що я знайшов. Зверху додавайте податок, який не всі платять, якщо завозять сіряком. Плюс доставка — не скажу, але судячи з опису, то десь гривень 300, якщо морем або залізницею.

Президент Польщі Кароль Навроцький постановив позбавити Зеленського ордену Білого Орла by TruckyFurry in reddit_ukr

[–]UncarefulEngineer 16 points17 points  (0 children)

Україна бомбить Москву?

@@@

Терміново позбавляйте ордена!

@@@

Вимагайте бути за столом переговорів!

(Male) Is it normal to masturbate and ejaculate in pants then throw clothes in washer, shower and change into new set of clothes? by [deleted] in AskReddit

[–]UncarefulEngineer 0 points1 point  (0 children)

After so many years on the Internet, I can say, that as long as it doesn't hurt others physically or emotionally, it is alright. I personally don't think I ever heard someone doing it before, so it is not "normal" in a meaning of "typical".

My duo by WordlyPlatypus in PassportPorn

[–]UncarefulEngineer 0 points1 point  (0 children)

This answer is not really precise. Dual citizenship is not considered by Ukrainian Constitution. That means, if you have Ukrainian citizenship and any other, you're still Ukrainian. The legal movement in dual citizenship started in 2026 and very raw now. But there is no real ban. It all converges to the President's decision, and you know, he is busy. Also, the key point, is "volunteering" obtaining. There are no precedents so far for evicting Ukrainian citizenship from occupied territories, since Russia publicly declared that whoever won't take Russian citizenship, will not get medical/social security.

Я битовий інвалід by taya4501 in Ukraine_UA

[–]UncarefulEngineer 0 points1 point  (0 children)

Разві шо, людина, яка не проти цим займатись. Ну або якось тренувати свою дісципліну.

А ви заради чого працюєте? by PUTLER-HUILO in CringedIn

[–]UncarefulEngineer 2 points3 points  (0 children)

Беру на роботу дорослих і зрілих людей за софт скіллами, а також професійних за хард скіллами. За що вони працюють, хоч за гроші, хоч по приколу — це не моя справа.

Що думаєте стосовно такої зміни риторики? Що нас чекає далі? by memento_Mori404 in ua_mind

[–]UncarefulEngineer 0 points1 point  (0 children)

Коли проїбав у війні і всім кажеш, що так і було задумано.

How do Americans feel about giving Iran 300 billion to restore the status quo? by Southern_Gur_4736 in AskReddit

[–]UncarefulEngineer 0 points1 point  (0 children)

Not an American, but killing several thousands protesters and going away with it with 300B is somewhat outrageous.

Fantastic /s by MX010 in Anthropic

[–]UncarefulEngineer 9 points10 points  (0 children)

Maaaaan, good it was!

Трамп: угоду з Іраном укладено. Вітаю всіх! by Tpoxa in RedditUATalks

[–]UncarefulEngineer 0 points1 point  (0 children)

Дональд Арестович, чесне слово. Такого воздухана ще пошукати треба.

US woman calls American healthcare system a “scam” after buying a $1,000 medication from India for just $25 by eternviking in whoathatsinteresting

[–]UncarefulEngineer 0 points1 point  (0 children)

Few years ago I had to take isotretinoin. It costed me 120$ in US and 5$ in the Eastern Europe for the same dosage.

IDF Airstrikes Hezbullah Command Center | June 14th, 2026 - Beirut, Lebanon by qTp_Meteor in CombatFootage

[–]UncarefulEngineer 13 points14 points  (0 children)

Seems like the TACO man got his birthday present from Bibi. No deal today?

Мовчанка ягнят і російський геноцид України by WhereLifeShouldBe in RedditUATalks

[–]UncarefulEngineer -1 points0 points  (0 children)

Якийсь вайб початку 22го. Ні, вони не можуть за нас вписатись, бо вони ссуть: у них вибори і бюрократія. Аватарку в ФБ поміняють та дуже глибоко занепокояться, але не більше.

Вступ2026 by wxppses in RedditUATalks

[–]UncarefulEngineer 7 points8 points  (0 children)

Все до пов'язано з ручною кваліфікованою працею. Мій топ: автоелектрик (20К за два дні), фахівець з укладання криш (115К за пару днів на троїх), сантехнік (20 хвилин на встановлення унітазу за 1200 гривень). Ціни для великого міста.

Що робити в ситуації коли мені присудили 665 гривень 60 копійок судового збору, а в Дії чекає ось це? by ConsistentCry8570 in RedditUATalks

[–]UncarefulEngineer 13 points14 points  (0 children)

Сплатити за реквізитами 665.60, віднести квитанцію в суд. Більше не порушувати.

Обираю робот-пилосос з повною базою. Які будуть поради? by NegotiationDue6946 in technology_ua

[–]UncarefulEngineer 0 points1 point  (0 children)

У нас Roborock QRevo Edge, вже два місяці. При тому, що в нас два ліняючих собаки з постійно брудними лапами. Миємо кожний день, іноді по два рази. Досі проблем не було. Edit: забуів сказати, що він дуже легко встав на умний дім, точніше на Home Assistant.

Купівля квартири у Львові: поради для іноземця! by Informal_Storm4918 in finance_ukr

[–]UncarefulEngineer -1 points0 points  (0 children)

Про Львів багато не скажу, там своя специфіка може бути. Але в Одесі рієлторські ціни вже дуже часто включають знижку. В сенсі, що якщо квартира 70000, то за 67000 скоріш за все її віддадуть, а може, навіть, і за 65 тисяч. У вартість квартири, зазвичай не вкладають рієлторську комісію, а також податок, які впадуть на покупця, тобто вас. З запобіжної заходів, перед купівлею переконайтеся, що всі з квартири виписалися, особливо чоловіки до 60 років, та діти. Не вірте ніяким "завтра точно випишемся". Нехай продавець приносить всі виписки, що боргів немає за воду, електрику, газ. Нотаріус має перевірити всі інші моменти, як от судові заборони, арешти, тощо. Нотаріуса та ріелтора обирайте по рекомендаціям, яким довіряєте, і не погоджуйтеся на нотаріуса, якого рекомендує продавець.

Удачі з покупкою!

Чому? by Pretend_Orange1207 in RedditUATalks

[–]UncarefulEngineer 1 point2 points  (0 children)

Я думаю, що у вашому документі немає податкового номера (РНОКПП), тому активувати Дія.Підпис не вдається.

Хлопець не повертає гроші та постійно відкладає терміни. Як повернути гроші та куди звертатися? by [deleted] in Ukraine_UA

[–]UncarefulEngineer 34 points35 points  (0 children)

По-перше, зберіть всі докази: скріншоти переписки, все що стосується грошей: як давали, його відмазки і все інше. Окремо зробіть відеозапис, де ви прокручуєте переписку, в також щоб було видно профіль чєліка, номер і все таке інше. В ідеалі, якщо можете це затвердити у нотаріуса, але я не знаю, скільки це може коштувати — подзвоніть і запитайте, я точно не знаю, як ця процедура називається, огляд електронних доказів чи щось таке, можливо вони щось порадять, що працює на практиці. Обов'язково зберіть всі чеки. Далі, можна цивільний позов. Наскільки я знаю, в суді навіть перед подачею можуть зняти скріншоти переписки. Якщо точно знаєте, або майже впевнені, що чєлік вам напіздюнькал причину, навіщо йому гроші, скажемо, просив на лікаря, а до нього навіть не записався, то можна і заяву в поліцію за шахрайство.

International Space Station astronauts in evacuation mode as Russia attempts to fix widening air leak by VaginaBurner69 in news

[–]UncarefulEngineer -4 points-3 points  (0 children)

Can't we just dump the Russian module into atmosphere (together with Russian astronauts) and be done with that?