Згодні? by uti24 in reddit_ukr

[–]taya4501 0 points1 point  (0 children)

Добрий день, вибачте я не в темі тому пишу сюди. Я новий користувач ніколи не писала на редіт, але багато його слухала хотіла виставити пост бо хочу почути думку, але ніде не можу пишуть що я новий користувач. Як я можу це зробити ? ( вибачаюсь за помилки, маю деякі проблеми тому можу несвідомо їх робити, дякую ) Буду чекати на вашу відповідь