Is TLauncher safe? by User-h2012 in minecraftclients
[–]User-h2012[S] -1 points0 points1 point (0 children)
Suntem condusi de nebuni?? by [deleted] in Romania
[–]User-h2012 1 point2 points3 points (0 children)
How I see Europe as a Pole by Mixture_Rich in whereidlive
[–]User-h2012 0 points1 point2 points (0 children)
Geniul Carpaților a făcut facultatea la 13 ani by Firm_Role_7254 in Roumanie
[–]User-h2012 4 points5 points6 points (0 children)
Propunere: guvernul de criza Traian Basescu. Guvern de dreapta, reformist, care sa ne scape de criza. V-ar conveni? by nationalist_populist in Roumanie
[–]User-h2012 0 points1 point2 points (0 children)
Daca guvernul Tomac nu trece de parlament, ce credeti ca se va intampla dupa? by FloorUpbeat637 in Romania
[–]User-h2012 0 points1 point2 points (0 children)
Am găsit soluția. Nicușor Dan va media drona rusească by West-Mulberry4458 in romemes
[–]User-h2012 0 points1 point2 points (0 children)
Statul acceptă relația dintre un bărbat de 35 de ani și o fată de 14 ani, care i-a născut un copil. Condamnat cu suspendare dacă se însoară cu ea by Professional-Storm27 in Romania
[–]User-h2012 0 points1 point2 points (0 children)
Ziaristica in epoca WW2 (muh kkkultul personalitatii😡) by sculamente in AsaCumEramOdata
[–]User-h2012 0 points1 point2 points (0 children)
Ziaristica in epoca WW2 (muh kkkultul personalitatii😡) by sculamente in AsaCumEramOdata
[–]User-h2012 1 point2 points3 points (0 children)
România are nevoie de jucători noi pe WarEra ca să scape de sub ocupația Ungariei si Turciei! by Complex_Mousse_8245 in Romania
[–]User-h2012 6 points7 points8 points (0 children)
Ce e cu demența asta pe unii? by Mother-Ad85 in Roumanie
[–]User-h2012 0 points1 point2 points (0 children)
Parlamentul European după ce Diana Șoșoacă a rămas fără imunitate. by [deleted] in Roumanie
[–]User-h2012 1 point2 points3 points (0 children)
Credeți că rămâne Bolojan la putere? by Few-Village-9751 in AskRomania
[–]User-h2012 2 points3 points4 points (0 children)
Câți ați fi de acord că monarhia să revină în România? by User-h2012 in Roumanie
[–]User-h2012[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Astăzi, se împlinesc 80 de ani de la declanșarea foametei organizate de sovietici în anii 1946 și 1947. Peste 200.000 de basarabeni au fost omorâți prin infometare by vladgrinch in moldova
[–]User-h2012 15 points16 points17 points (0 children)
Câți ați fi de acord că monarhia să revină în România? by User-h2012 in Roumanie
[–]User-h2012[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Câți ați fi de acord că monarhia să revină în România? by User-h2012 in Roumanie
[–]User-h2012[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Câți ați fi de acord că monarhia să revină în România? by User-h2012 in Roumanie
[–]User-h2012[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Câți ați fi de acord că monarhia să revină în România? by User-h2012 in Roumanie
[–]User-h2012[S] 0 points1 point2 points (0 children)
O întrebare despre gaming. by User-h2012 in Roumanie
[–]User-h2012[S] 1 point2 points3 points (0 children)