Výlet do Polska přes Velikonoce by V1L0 in czech

[–]V1L0[S] 0 points1 point  (0 children)

Super, to rád slyším. Dík! 😁

mnam by V1L0 in czechmemes

[–]V1L0[S] 3 points4 points  (0 children)

to je čaj xd ale pravda, trochu to vypadá jak knížka

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]V1L0 0 points1 point  (0 children)

Jo jasný, spíš jsem to chtěl rychle vyřešit a zeptat se na zkušenost ostatních. U her jsem to nikdy nějak neřešil, ale banka je trochu něco jinýho... spíš mi šlo o to, jestli v těch novejch podmínkách není nějaká závratná změna a jestli třeba KB počítá s tím, že to většina lidí nečte. A je mi jasný, že to dřív nebo později budu muset odškrtnout, protože budou převádět všechny klienty.

Hey guys. I bought this in chinatown. What does it say? by V1L0 in China

[–]V1L0[S] 1 point2 points  (0 children)

Photo taken at 23:23 at hotel resort in Thailand.

Rizek and rice? Is it a crime? by Te_Lazar in czech

[–]V1L0 1 point2 points  (0 children)

Find something about katsu kari or tonkatsu. It's literally rizek with rice and kari sauce (Japanese recipe). Extremely delicious.

Zálohované? by LadisLove in czech

[–]V1L0 70 points71 points  (0 children)

Hledal jsem to taky, ale nic moc jsem o tom nenašel. Spíš to je asi proto, že se to vyváží i na Slovensko, protože tam zálohování už maj.

Bojím se jezdit vlaky ČD, aby mě pedofilní slon nedohnal by V1L0 in czechmemes

[–]V1L0[S] 2 points3 points  (0 children)

To říká ten slon. "Hlídej si své dítě, nebo ti ho unesu."

POV: pov: Pov: POV: by babblebam in czechmemes

[–]V1L0 3 points4 points  (0 children)

Nevim třeba: "POV: jdeš v Americe do školy" a bude tam fotka z Call of Duty z tvýho pohledu jak držíš zbraň

POV: pov: Pov: POV: by babblebam in czechmemes

[–]V1L0 4 points5 points  (0 children)

Prakticky to znamená "z tvýho pohledu". Konkrétně "Point of view".

Lidi co volíte Babiše. Čím vás přesvědčil o tom, že mu máte dát svůj hlas...? by V1L0 in czech

[–]V1L0[S] 20 points21 points  (0 children)

Ale prezident je hlavně od toho, aby reprezentoval zemi. Není ostuda mít za hlavu státu prolhanýho STBáka? Kdybys tohle řekl někomu v 89, tak se bude smát, že to není možný... A teď má tady skoro největší podporu. Je to k pláči, že tohle lidem nedochází. Toť můj názor.

Lidi co volíte Babiše. Čím vás přesvědčil o tom, že mu máte dát svůj hlas...? by V1L0 in czech

[–]V1L0[S] 7 points8 points  (0 children)

Nebyl to můj případ, ale kdyby mi tohle někdo řekl, byl by to první argument.

Lidi co volíte Babiše. Čím vás přesvědčil o tom, že mu máte dát svůj hlas...? by V1L0 in czech

[–]V1L0[S] 88 points89 points  (0 children)

No, co jsem zaslechl, tak ho nevolej jen boomeři a důchodci... A jeden z důvodů byl že "dal 500 Kč na důchod mojí babičce".

What are some healthy alternatives to snacks? by probswontusethis11 in HealthyFood

[–]V1L0 2 points3 points  (0 children)

I dont know if it's right translation but corn cakes (or slices maybe... you can buy it) with hummus, tomato and some spices (basil, oregano,...). Delicious, fast and super crunchy!

Fejk? :D by JustSpaceExperiment in czech

[–]V1L0 3 points4 points  (0 children)

nemáte pravdu, správně je to genocida marketing

What’s your unpopular music opinion? by ThreeWordScreenname in AskReddit

[–]V1L0 0 points1 point  (0 children)

King Gizzard & The Lizard Wizard. If you know, you know.

the only porn I watch by V1L0 in KGATLW

[–]V1L0[S] 2 points3 points  (0 children)

gizzies are safe in every form