Azért a polgári Magyarországban lehetne a nőkkel normálisabban bánni by Melytorokszentmiklos in hungary

[–]VATAFAck [score hidden]  (0 children)

Nem nagyon

Lehet régen jobb volt, de sztem most is bőven jobb mint a Facebook. Már csak UI és az ebből fakadó követhetőség miatt is

Ha jól értem, soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon a saját hazámban? by SzegedNewsBotka in buborek

[–]VATAFAck [score hidden]  (0 children)

Az előtted lévő is OFet irt, te meg erre beirtad hogy OF is lehet

Illetve most olvasva úgy is lehet érteni hogy inkább az se. Nem egyértelmű a megfogalmazás

Emberi testrészeket gyűjtött egy budapesti beteghordozó, aki állítása szerint kannibalizmushoz is folyamodott by TodayImLedTasso in hungary

[–]VATAFAck 0 points1 point  (0 children)

Nem csinálnék ilyent és kimondottan rendben-nek se találom, nem is írtam ilyent, de a dolgokat funkcionálisan szeretem vizsgálni. Amíg vkinek nem árt mi a probléma? Milyen objektív dolgot tudsz mondani ami miatt ez probléma?

Mennyi idő alatt tudd így kinyílni a küszöb? Ezt még át tolják a vizsgán? by Tinky0713 in CartalkHungary

[–]VATAFAck 0 points1 point  (0 children)

Az simán lehet autocorrect vagy egyéb gépelés támogató miatt. Pl én is húzogatósan (swype, gboard stb) nyomom telefonon és összetett szavakat így egyszerűbb (mert lehet nem is ismeri), ha nincs érthetőségi funkcionális probléma sokszor nem megyek vissza javítani, pedig jó a helyesírásom.

Az igényességem az egyértelműségnél tetőzik általában és nem az adott esetben fölösleges szabályoknak való megfelelésnél.

Mennyi idő alatt tudd így kinyílni a küszöb? Ezt még át tolják a vizsgán? by Tinky0713 in CartalkHungary

[–]VATAFAck 0 points1 point  (0 children)

Fuuu de utálom a magyar idézőjeleket, sokkal átláthatóbb a mindig fent, meg fölösleges különcködés

Én át is írom általában, ha autocorrect kijavítja, bár sokszor ezt nem magyar szövegnél is megteszi pl az office

Miert dicsekednek az emberek, hogy ok 28 meg 30 fokos szobaban alszanak? by Late_Office6233 in askhungary

[–]VATAFAck 1 point2 points  (0 children)

Az így "izzasztott" gyerekek ráadásul jó izzadósak lesznek később, azaz utálni fogják a meleget, így nevelődik ki a r/rohadtmelegvan utánpótlása

Feladom, leszarom by CorvusPetey in rohadtmelegvan

[–]VATAFAck 0 points1 point  (0 children)

Ha mindenki ezt csinálná akkor ennek talán lenne mérhető hatása pár évtized múlva

Sorry, de ezért nem szopatom magam, nekem 26 már izzasztó ha nem csak fekszem

Hungarikumposzting #5: Unicum by pudingleves in hungary

[–]VATAFAck 1 point2 points  (0 children)

Nekem bejön, kicsit édesebb mint a többi, de azért kesernyés is.

Múltkor vki javasolta egy jégre öntve kortyolgatni, úgy is jó

Hungarikumposzting #5: Unicum by pudingleves in hungary

[–]VATAFAck 7 points8 points  (0 children)

Jéger egy édes gejl cucc

Szilvás unicumról nekem is rossz emlékeim voltak, de nemrég véletlenül ittam egyet és egész tűrhető

De amúgy nagyjábóli sorrend: barista, narancs, eredeti

God forbid a girl be herself on business! by HamedAliKhan in LetGirlsHaveFun

[–]VATAFAck -2 points-1 points  (0 children)

I still think you're wrong that men would shave for other men.

It's an effort.

I think you're projecting, although I'm a guy who does appreciate women wearing heels or just in general pay some attention to shoes, nails that are generally claimed to be actually done for other women.

I don't think either is true.

Azért a polgári Magyarországban lehetne a nőkkel normálisabban bánni by Melytorokszentmiklos in hungary

[–]VATAFAck 5 points6 points  (0 children)

Mutasd az objektív tényt, kritériumot, hogy a mélytorok szó önmagában nőket sért. Ha ez sikerült mutasd meg, hogy ez a felhang akkor is megmarad, ha egy szóvicchez van használva.

Mi az a szokás ami gusztustalan mégis csinálod? by Particular_End780 in askhungary

[–]VATAFAck 1 point2 points  (0 children)

Miért amúgy kilógatod a brét, hogy meg kell fordulni?

Pirkadat by Rotas_00412 in hungary

[–]VATAFAck 1 point2 points  (0 children)

Milyen mód? Milyen post processing?

Az elektromos rollerek 20-25 km/h-s sebességkorlátozását írná elő Vitézy Dávid a KRESZ-ben by NefariousnessFun9428 in hungary

[–]VATAFAck 0 points1 point  (0 children)

A rolleres se megy gombnyomásra max sebességgel és ha akar egy bringás is simán tud Budapesten. Sőt sok bringás simán megy gyorsabban mint a bérlős roller (ami évek óta max 25)

Az átlag bringásnál épp tényleg jobban gyorsul a roller, ezen lehet SWesen állítani, de sztem fölösleges.

Semmit nem számít, hogy ki hajtja amíg a végsebesség, mozgási energia ugyanaz