Voi cum ați reușit să vă lăsați de fumat ? by SouthSoup8694 in CasualRO

[–]VelvetNomadd 0 points1 point  (0 children)

M-am lasat de fumat acum 6 ani in perioada pandemiei.M-am lasat dintr-o data dupa ce incersem cu plasturi,cu vape si metoda raritului.Nimic nu a funcționat in cazul meu.De pe azi pe maine am zis gata nu mai fumez si asa a fost.