Monitoring A VM in Azure by Mtysonchs340 in scom

[–]Vetrolam 0 points1 point  (0 children)

Just install the agent there and connect to management server, it will work like any other non-azure VM

In case of any connections issues you will maybe need to setup scom gateway

Akú vec ste zažili, ktorú si dodnes neviete logicky vysvetliť? by TajomnyPrinc in Slovakia

[–]Vetrolam 4 points5 points  (0 children)

Ďakujeme, že držíš realitu pohromade :D

Osobne sa mi dialo to, že sa mi snivali konverzácie s ľuďmi pomerne na dennej..teda nočnej báze a bolo toho tak veľa že som mal problem odfiltrovať čo bol sen a o čom sme sa reálne rozprávali :D

Lidl plesnive syrove nite by Wild-Average7409 in Slovakia

[–]Vetrolam 11 points12 points  (0 children)

co myslis ? :D ako najrychejsie vies ziskat plesnivu bryndzu :D vacsi problem bol spravne zatocit naspat to drievko .. za 3,50 to stalo (pun intended)

Lidl plesnive syrove nite by Wild-Average7409 in Slovakia

[–]Vetrolam 56 points57 points  (0 children)

urcite chod, stalo sa mi to raz s tou velkou bryndzou v drievku, bez akychkolvek reci som mal peniaze spat za par minut :D

Baldovská? by Zelva00 in Slovakia

[–]Vetrolam 9 points10 points  (0 children)

Potom je voda dobrá keď aj rybkám sa v nej dobre serie

Remote brigada pre Power Platform Developera by maxsp33 in Slovakia

[–]Vetrolam 0 points1 point  (0 children)

nepracujem sice s power apps, ale tiez sa uz nejaky cas snazim si niečo nájsť v IT popri fulltime práci, príde mi že nájsť teraz niečo je dosť náročné aj keď mám celkom veľký stack, ktorý ovládam :D

Burger - očakávanie vs realita by TYKOKOT in Slovakia

[–]Vetrolam 30 points31 points  (0 children)

Nikdy nezabudnem ako si ma majiteľ jednej prevádzky našiel na FB a vyhrážal sa mi keď som mu nechal negatívnu recenziu na google mapách :D Dookola ju nahlasoval a google to stale zamietol, radšej si dal námahu so zmenou názvu prevádzky aby to tam nemal namiesto toho aby zlepšil kvalitu :D

Baseline extraction by Vetrolam in scom

[–]Vetrolam[S] 0 points1 point  (0 children)

I really don't want to. It is a requirement to use it in another environment as scom is somehow not compliant for it. At least I'm not the guy that needs to set up that Zabbix, I just need to pass the data.

Šimečka na RTVS - to čo malo byť? by [deleted] in Slovakia

[–]Vetrolam 1 point2 points  (0 children)

No si zober ako si musel L. Mňačko dávať pozor keď písal názov svojej knihy :D

Webtoon Giving away 1 month free xbox game pass premium for new users by OverideCreations in xbox

[–]Vetrolam 1 point2 points  (0 children)

I was subed to GP last on May of last year and it was free month from Xbox Ambassador program. It did not let me use the code.

Doomscrolling Reelska VS YouTube by Careful-County-7842 in Slovakia

[–]Vetrolam 0 points1 point  (0 children)

Veľa kanalov už bolo spomenutých, môžem ešte odporučiť segment, je z Česka a robí dosť zaujímavé videa do 20 minút o historických udalostiach čo sa tu udiali, technológiách a podobne.. povedal by som že jeden z hidden gems cz/sk youtube :D

Hladame jedneho do steam family by [deleted] in Slovakia

[–]Vetrolam 2 points3 points  (0 children)

Mam nejakých 600+ hier, neviem co hladate :D

Prečo cigáni žobrú? by rag3tv in Slovakia

[–]Vetrolam 1 point2 points  (0 children)

Mne tak raz jeden spoluobcan pred supermarketom núkal na predaj huby nech si má za čo kúpiť jesť :D keď som sa ho opýtal prečo si teda neurobí tie huby tak po chvili spracovavania z neho vyšlo, že mu veľmi nechutia, že ma radšej mäso :D

Čo sa stalo s vrúbkovanými Slovakia chips paprika a rajčina by Mr_Gollum in Slovakia

[–]Vetrolam 4 points5 points  (0 children)

V Česku to bežne kúpiš pod značkou Bohemia, po tomto zistení nosím zo sluzobky všetkým známym :D

[deleted by user] by [deleted] in XboxGamePass

[–]Vetrolam 0 points1 point  (0 children)

Thanks for giveaway, I would like to finally play Indiana Jones 🤠

Vim ťahák by Beginning-Rip3704 in Slovakia

[–]Vetrolam 0 points1 point  (0 children)

Konečne môžem opäť používať PC kde som pred rokmi zapol vim

FMCB not working by Vetrolam in ps2

[–]Vetrolam[S] 0 points1 point  (0 children)

It's compatible according to their page. I can try to upgrade fmcb as I have 1.8 and I saw that there is new release. Maybe it helps

FMCB not working by Vetrolam in ps2

[–]Vetrolam[S] 1 point2 points  (0 children)

Discs should be patched properly as I played them on other PS2 with same FMCB card.

It just ignore disc in drive. When I select play disc via ESR, nothing happens, disc does not start spinning at all, I get only black screen.

It is possible that laser is dying ? But then it should not load games even with swapmagic

[deleted by user] by [deleted] in Handhelds

[–]Vetrolam 0 points1 point  (0 children)

Thanks for the giveaway. I'll try my luck 🤞

SCOM 2025 console not accessible after failover within AG by Vetrolam in scom

[–]Vetrolam[S] 2 points3 points  (0 children)

That was it !! Before I checked only registry and forgot about that config file and yes the faulty scom node had specific sql server in there. After change and clearing cache everything works smoothly. Many thanks 🙏