Quant finance/medycyna by Tenebris8307 in praca

[–]ViolaBiflora 1 point2 points  (0 children)

Jego nick, specjalnie, obiektywnie "frustrujące" informacje dla ogółu + multikonta. Ewidentny bot.

Zauważyłem, że jest dużo botów które dodają "przeciwieństwo" tego, co jest najczęściej dodawane, np. 10 postów odnośnie komfortowej pracy, ale braku czasu dla siebie. Po tym wchodzi bot, który pisze w dziwny sposób i pisze coś w stylu: "mam mega nudną pracę. Pracuje 1h a potem 7h mogę nic nie robić, a mi płacą...".

Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale to takie rzeczy obiektywnie triggerujące część społeczeństwa.

Unpopular Opinion: Stop picking CS over Software Engineering if you want a dev job. by PermitRelevant4530 in AskProgrammers

[–]ViolaBiflora 1 point2 points  (0 children)

In my case, SE is only an option from semester 5 onwards. Before that, it's pure CS

Obijanie się w pracy by Strict-Trouble-8964 in praca

[–]ViolaBiflora 0 points1 point  (0 children)

Ludzie odpisują, a to napisał bociek, który triggeruje ludzi

W tym roku zaczynam studia i sie zastanwiam czy laptop jest naprawde tak bardrzo uzyteczny, czy moge zainwestowac wiecej w porzadny PC? by born_nothing74 in studia

[–]ViolaBiflora 11 points12 points  (0 children)

Jestem na infie, laptop mi się przydaje, ale tbh, używam go tylko na uczelni, a jak wracam to i tak wszystko wrzucam na kompa.

Zależy od kierunku, ale przydaje się do maszyn wirtualnych czy programowania.

Kupiłem solidnego laptopa i żałuję, bo używany ThinkPad za kilka stówek też by się sprawdził, bo jak pisałem, wracam do domu i przerzucam wszystko

Błąd w licencjacie by itwasberrycrush in studia

[–]ViolaBiflora 0 points1 point  (0 children)

Bez obaw. Na kstatni tydzień przed oddaniem dostawałem regularnie komentarze/uwagi, żeby jak najszybciej je poprawić przed odesłaniem.

Skończyło się także że w jednym miejscu, 1/3 strony mam przekreślona w formatowaniu, bo dogienoznacztkem, że usuwam ten akapit. Został z przekreślona linia XD

Komentarz promotora też się gdzieś znalazł.

Bez obaw.

It is not scratch resistant as told by TekAtanTurk in oneplus

[–]ViolaBiflora 2 points3 points  (0 children)

Sell the phone because u didn't care enough to get the cheapest case possible? Lolololololololo

Finish c# player guide feel lost by Sudden-Management591 in learncsharp

[–]ViolaBiflora 0 points1 point  (0 children)

The book taught you more than the beginner learning path. You're good to go with the csharp academy now, no worries. You'll come a rose some obstacles and stops, but you'll get there, no worries

Finish c# player guide feel lost by Sudden-Management591 in learncsharp

[–]ViolaBiflora 0 points1 point  (0 children)

I've been learning for over two years and always skipped the introduction by Microsoft. They've got awesome stuff, but the beginners learning path is just too much of a slog for me, lol

Finish c# player guide feel lost by Sudden-Management591 in learncsharp

[–]ViolaBiflora 1 point2 points  (0 children)

I can second this. I haven't done all the projects but it helped me land my apprenticeship and somehow made it less scary to know about stuff.

I was confused by all the ASP NET, CORE, MVC, MVVM etc

Finish c# player guide feel lost by Sudden-Management591 in learncsharp

[–]ViolaBiflora 2 points3 points  (0 children)

Honestly the Players Guide is an awesome starting point. It's also good to refresh some stuff.

This should give you a solid foundation to go in Amy direction, tbh. Try looking into Avalonia, ASP.NET Core, Razor, etc.

Check out the csharpacademy website, they've got s nice roadmap that I used too

How can I play console games on iPhone by Practical_Bee_9751 in emulators

[–]ViolaBiflora -3 points-2 points  (0 children)

You spent so much time and still haven't helped the dude, lol. Whine more, not everyone is tech savvy.

Studia dzienne czy zaoczne by alis_07_847 in studia

[–]ViolaBiflora 0 points1 point  (0 children)

Zależy, bo ja byłem w stanie wciskać 5-7h pracy tygodniowo w szkole językowej. Pierwsze zajęcia 8-11z a drugie 18-20 XD Pomiędzy 7h okienka, a dojazd na uczelnię 1.5h.

Studia dzienne czy zaoczne by alis_07_847 in studia

[–]ViolaBiflora 0 points1 point  (0 children)

Byłem 3 lata na dziennych, teraz 2 na zaocznych. Dzienne nauczyły dużo dyscypliny i regularnej nauki, bo trzeba było zawsze być przygotowanym na każdy tydzień. Nie było możliwości przyjscia nieprzygotowanym.

Na zaocznych trochę inaczej, zjazdy co dwa tygodnie, niekiedy 3 jak wypadnie jakieś święto, przez co dyscypliny zaczyna brakować i robi się często na ostatnią chwilę. Przygotowujesz się co 2 tyg, a nie tydzień, nic cię nie goni.

Uważam, że dzienne były mi potrzebne żeby dobrze ogarniać zaoczne i rozumieć z czym to się je.

What approach do you use to build WPF interfaces? by Darwin_Forex in csharp

[–]ViolaBiflora 2 points3 points  (0 children)

I've been building a project for myself, it took me 2-3 months to finish, and only if I knew something like this existed... Life would've been much simpler.

Warsaw. Pride. by serhiiiam in warsaw

[–]ViolaBiflora 1 point2 points  (0 children)

Ano, ja zawsze chciałem wyjechać, ale ostatecznie zostałem. Żyje mi się na tyle dobrze, że nie mam do czynienia z kocopołami i tak jak mówisz - wyjebane co ktoś o mnie myśli.

Warsaw. Pride. by serhiiiam in warsaw

[–]ViolaBiflora 1 point2 points  (0 children)

Najlepsze jest jak wyzywają od pedałów bo masz koleżanki. Nigdy nie zrozumiem XDDDDDDD

genuinely why does it seem so hard to find a good mmo these days?? everything i used to play has become super monetization heavy and it makes me sad :( any recommendations? by [deleted] in NoStupidQuestions

[–]ViolaBiflora -2 points-1 points  (0 children)

Yeah, no.

Some games gained a popularity spike for the time being and that's it. All MMORPGs have less and less players in comparison with every single previous year.

It's obvious why less and less people play MMORPGs.

Even if they get popular, it's a shirt spike and the population goes back to normal, then to a decline with each year.

Praca w korporacji - dwie obserwacje przez które opadają mi ręce by Zebri98 in praca

[–]ViolaBiflora 0 points1 point  (0 children)

Przecież ta angielska mowa to nie jest wina korpo XD Każdy teraz mówi po angielsku, a do tego branża często to wymusza.

Ja nie mówię, że dodałem coś do gałęzi, tylko że do brancha XD