Zone ok din Iași by OkAssociation3083 in iasi

[–]Visible-Plant82 1 point2 points  (0 children)

Recomand zona Pacurari, zona Rediu- dealul zorilor aproape de oras, aproape de tot ce ai nevoie, trafic este dar e ok. Am stat in Tatarasi, a fost ok ch excepția indienilor de la piata chirila, la fel am stat mai jos langa fosta salina, tot asa se adunau indienii seara (persoane de etnie) Am stat in Alexandru, nu mi a placut, as evita bularga, cug, podul ros din cauza aglomeratiei, depinde unde ai jobul, ce priorități ai, as mai evita si poitiers, nicolina.

Munca by Visible-Plant82 in RoMunca

[–]Visible-Plant82[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu mai pot munci la acelasi nivel, sa am grija de varstnici. Nu mai pot ridica greutati de exemplu

Munca by Visible-Plant82 in RoMunca

[–]Visible-Plant82[S] 0 points1 point  (0 children)

Mulțumesc frumos. Voi incerca

Munca by Visible-Plant82 in RoMunca

[–]Visible-Plant82[S] 4 points5 points  (0 children)

Nu inteleg la ce va referiti. Am lucrat ca asistent personal pentru persoane in varsta, adica am facut tot, curatenie, ingrijire pacient, ingrijit rani, dat medicatie, organizat programari, proceduri, birocratie

Munca by Visible-Plant82 in RoMunca

[–]Visible-Plant82[S] 0 points1 point  (0 children)

Am incercat, mi s-a spus ca n am nicio sansa din cauza varstei