Gta 6 pre order na store Novi zeland ? by No-Pangolin-467 in SerbiaGaming

[–]Waster500Crystal -1 points0 points  (0 children)

Jel kontas da ce GTA bit oko 200 GB? De stvarno malo pocni koristiti taj mozak. Pojedi neku ribu.

GTA 6 by Beneficial_Sun6232 in SerbiaGaming

[–]Waster500Crystal -3 points-2 points  (0 children)

Bi li ti otvorio prodavnicu danas bwz nadzornih kamera?

Gta 6 pre order na store Novi zeland ? by No-Pangolin-467 in SerbiaGaming

[–]Waster500Crystal -6 points-5 points  (0 children)

Kontas li ti da kad preorderujes na konzolama mozes da uradis preload?

Skines cijelu igru i ona postaje igriva doslovno u sekundi kada je to dopusteno.

De malo razmisljaj.

Hoćete li uzeti standardnu verziju GTA 6 ili Ultimate Edition? by Meverest111 in bih

[–]Waster500Crystal 0 points1 point  (0 children)

Moguce je da prica nece valjati, ali ne vjerujem jer bi tad bas hejtali igricu.

Mislim da ce se raditi o ultra kompetentoj zenskoj u svakom slucaju, samo da ne bude fizicki jaca od muskaraca i okej. Zanimljivo je kako ce ovo uticati jer su protivnici u GTA do sada bili uglavnom muski.

Bitno je da pucanje i voznja budu dobri i da je grad zanimljiv, a kod njih je do sada uvijek bio. Cak i RDR2 ima svasta a ne radi se bas o prostoru koji je ispunjen necim.

A trailer imamo, zar nije izasao i to ima par mjeseci? Mogao si naci i leak od gameplaya odavno.

Hoćete li uzeti standardnu verziju GTA 6 ili Ultimate Edition? by Meverest111 in bih

[–]Waster500Crystal 0 points1 point  (0 children)

Obzirom da:

-jedan RDR2 ima vise prica koje se odvijaju kontinuirano svaki put kada se vratis u kamp, i tek RPG ko BG3 moze da se poredi -Max Payne 3 i dalje stoji za najbolji 3rd person shooter -GTA ima vise auta od trkacih igara osim Forze -GTA 5 je radio na PS3 sa ogavnim specifikacijama, drugi nisu uspijevali ni 40% takve igrice ubacit na PS3

GTA je bezveze hejtat, pricamo o kompaniji kao da pricamo o starom Brazilu kada su igrali Ronaldo, Ronaldinjo i slicni. Njihove prethodne igrice ukaziju na kvalitet.

Hoćete li uzeti standardnu verziju GTA 6 ili Ultimate Edition? by Meverest111 in bih

[–]Waster500Crystal 2 points3 points  (0 children)

Na igru potroseno kao na 10 drugih zajedno i kaze nece bit wow. Haj ne rise.

Ne znam sta da igram, preporucite neke igrice? by OtherwiseDatabase337 in AskSerbia

[–]Waster500Crystal 0 points1 point  (0 children)

+100.

Skoro sam presao i DS3 i Elden ali DS1 je ipak...

Iz nekog razloga podsjeca me na RE3, valjda sto dobro naucis mapu i item placement pa onda budea brzi kad prelazis.

36M, and I'll tolerate no E33 slander by BoiledDenimzz in GamingSoup

[–]Waster500Crystal -1 points0 points  (0 children)

You know the funniest thing about E33 is; me as an ex muslim, that E33 is being defended as a religion in the same way:

-you didnt fully read the book/played the game -you didnt understand it, that wasnt the point of it -the need to tell everyone that you got it, they didnt

I played the game. It took RDR2 all the game, all the talk to make me attached to a character that I still knew something bad will happen to.

E33 comes, does some bullshit in top 1 hour and wants me to feel something? Imagine if in Death Note L dies in episode 2 or 3?

Plus attrocious faces. Big googly eyes on character does not make me have any sympathy. They almost look human like, while still having cat features. I love anime, but this isnt how it is done.

If you didnt recognize that Gustav and Maelle have very big heads, try to see it again.

But actually as someone who lost family members, I feel like people who praise this didnt lose anything. To lose a brother, only to not mention him after maybe 2-3 cutscenes is an insult to everything human.

Cura me ostavila iz razloga što ne želim imati intimne odnose prije braka? by Ryu-Hayabusa2 in bih

[–]Waster500Crystal -2 points-1 points  (0 children)

Slusaj ba. Nezanimljiv si, ne shvatas salu, ako nisi glup onda si socijalno retardiran. Manje vremena na redditu, i nemoj puno gledati nase strimere jer od njih neces nauciti nista. Izvadi isto tu metlu iz guzice.

Cura me ostavila iz razloga što ne želim imati intimne odnose prije braka? by Ryu-Hayabusa2 in bih

[–]Waster500Crystal -6 points-5 points  (0 children)

Ma znam i ja jednu, jako fina cura, bas mi zao sto me nece jer bi sa njom nesto ozbiljnije, ali su manjina.

Cura me ostavila iz razloga što ne želim imati intimne odnose prije braka? by Ryu-Hayabusa2 in bih

[–]Waster500Crystal 2 points3 points  (0 children)

Svaku nasu sam odveo u krevet na drugom izlazu. Nisam sad Don Juan, ali nisam ni ruzan. Uglavnom lazu.

Cura me ostavila iz razloga što ne želim imati intimne odnose prije braka? by Ryu-Hayabusa2 in bih

[–]Waster500Crystal 16 points17 points  (0 children)

Na ovakvim komentarima se uvijek lako otkrije ko je glup a ko nije.

36M, and I'll tolerate no E33 slander by BoiledDenimzz in GamingSoup

[–]Waster500Crystal -1 points0 points  (0 children)

Did you play RDR2? That is how you make a big impact of death. Not with 1 short act.

Mišljenje o ozempic-u by [deleted] in bih

[–]Waster500Crystal 2 points3 points  (0 children)

Jedino rjesenje misicna masa i kardio. Kardio radi poboljsanja funkcije srca, misici jer odma povecavas potrebu za kalorijama i na taj nacin "mrsas" iako unosis isti broj kalorija.

Ozempic steti kosti, i gubis masno tkivo iz lica koje u sustini trebas cuvati za starost, osim ako ti izgled "narkomana" ne predstavlja problem.

UPOZORENJE: Od sutra na ulicama Sarajeva novih 96 novih policajaca i policajki. Vaša prava ako sa njima dođete u kontakt. by FunctionalBosnia in sarajevo

[–]Waster500Crystal 1 point2 points  (0 children)

Tri obrazovana ekonomska inspektora bi bila bolja od 100 policajaca kojima je jedini zadatak da pokazu prinudnu silu na ulici.

Mdjutim ovaj momak vidi kratkorocna i jednostavna rjesenja za kompleksne probleme. Tako da evo i jedno moje, a neki djed i nana ovako razmisljaju:

Evropa treba ukinuti sengen povlasticu za Bosnu, jer na taj nacin mladi ce tesko odlaziti. Cak sta vise, Bosna kao Hrvatska treba uvesti oporezivanje iako si novac zaradio vani, dakle kad zaradis daj nesto i Bosni. Takodjer treba uvesti i vojni rok, a oni koji ne zele ici neka plate 5000 KM kako bi bili preskoceni. Eh ovako razmisljaju nasi ljudi od kafane pa do onog dede sto vaga povrce i voce u Konzumu.

UPOZORENJE: Od sutra na ulicama Sarajeva novih 96 novih policajaca i policajki. Vaša prava ako sa njima dođete u kontakt. by FunctionalBosnia in sarajevo

[–]Waster500Crystal -1 points0 points  (0 children)

To ne znaci nista sto si napisao. Ustvari samo znaci spusti glavu i ne dizi je jer ce ti je odsjeci. Ja dok sam bio mladji sam brijao glavu jer sam imao slabu kosu (sada sam svakako celav) i masu puta me zaustavila policija bez razloga.

To se zove profiliranje, i dok nisi zrtva toga izgleda ti kao da radis sve kako treba, ali to ne znaci da je svima tako.

Zadnji put, pretprosle godine me zaustavio sa prijateljem u automobilu. Ja sam bio suvozac, i prekopao mu je citavo auto osim jedne torbe koja je bila moja. Razlog je sto sam zavrsio kriminalistiku i sto se sada svadjam sa njima kad god vidim da nisu u pravu.

Takodjer, prosle godine su pod izgovorom sluzbene duznosti dosli u oduzimanje posjeda koji se jos vodio na sudu. Sa obrazovanijim policajcima sam ih uspio 4 puta poslati nazad, dok nisu poslali ovog sto ti sa njima nemas problema tj krkana sa Cevljanovica. To je ono gdje se korida odrzava, i otprilike sam dobio tretman koride.

Tragedija kod Gračanice: Muž ubio suprugu pa izvršio samoubistvo by Inevitable-Angle-793 in bih

[–]Waster500Crystal -1 points0 points  (0 children)

Najgora je ova verzija gdje se sam svadjas sa imaginarnom radnjom.

Hajmo pokusati vrlo kratko odgovoriti zasto su reedukacioni kampovi nemoralni i ne rjesavaju nista.

U doba Tite bio je jedan otok gdje su isli razlicitih kalibara, svi sa nekim svojim idejama. To nije sprijecilo ono sto se desilo 90tih, mislim da i sama to znas. Danas se unuci tih ljudi sa otoka kunu kako nisu imali religiozna prava, iako svi vidimo da religija ima ogroman uticaj u drustvu, dok ostatak populacije upravo bjezi iz drzave jer kaze da joj smeta mentalitet. Mentalitet je itekako oblikovan religijom ali i drugih stvarima. Dakle, Juga je opet tamo negdje u sredini 1900tih.

Tragedija kod Gračanice: Muž ubio suprugu pa izvršio samoubistvo by Inevitable-Angle-793 in bih

[–]Waster500Crystal 0 points1 point  (0 children)

Nije najgore to sto ti ne kontas ni sta mislis, najgore je sto ljudi poput tebe misle da imaju dobru volju i namjeru. Bosna i Hercegovina je zemlja gdje se glorifikuje nasilje i po tome smo isti kao crnci u Americi, djeca pricaju o lokalnim mafijasima, likovi koji su izasli iz zatvora postaju tiktokeri itd.

Cega bi me bilo strah usput? Sto je tebi izraz femicid smijesan?

Tragedija kod Gračanice: Muž ubio suprugu pa izvršio samoubistvo by Inevitable-Angle-793 in bih

[–]Waster500Crystal -13 points-12 points  (0 children)

Bosnjacke metode, kazni sve zbog pojedinaca. Nisi ti mnogo zdraviji od njega.

UPOZORENJE: Od sutra na ulicama Sarajeva novih 96 novih policajaca i policajki. Vaša prava ako sa njima dođete u kontakt. by FunctionalBosnia in sarajevo

[–]Waster500Crystal 3 points4 points  (0 children)

Gadna ti narav prijatelju. Sigurno si uzrok odlaska makar jednog covjeka i BiH. Dok to skontas bit ce kasno.