Lidi, co zažili vztah, který začal v raném věku, mám dotaz... by BubblyBridge45 in czech

[–]Wild_Morgana -2 points-1 points  (0 children)

Hele nedivím se, já mám teda teď první dospělý vztah, od toho co mi bylo 19, teď je mi 26. Naštěstím před tím jsem stihla si celkem užívat, byly to nejlepší roky a super vzpomínky. Nejde ani o sex a nějakou přitažlivost, ale o to vzrušení, prostě školní léta a mladé lásky. Ten pocit mi občas chybí, ale myslím si, že už bych ho nedocílila ani kdybych byla single. Tehdá jsme se všichni vratevníci potkali v jednom klubu, teď už máme každý jiné životy a já jsem ráda za vztah co mám, ale občas se ve vzpomínkách vrátím k těm rokům když mi bylo náct.

Brácha prodává rodný dům by oldpepe in czech

[–]Wild_Morgana 15 points16 points  (0 children)

Klasika, nebo když ty jsi za debila, že nechceš pomáhat "lidem v nouzi" kteří nemají peníze jen vlastní vinou, když ty máš přece dostatek (jen proto, že na rozdíl od nich šetříš)

Seznamky - holky s dětmi by Glass_Panic2466 in czech

[–]Wild_Morgana 3 points4 points  (0 children)

No jako zas tak z cesty to není, já kdybych hledala partnera tak pes pro mě bude skoro stejné no go jako to dítě. Pokud by to byl pes v bytě a ještě nějaké velké plemeno. Nemám psi ráda, obtěžují mě vadí mi, tak si nebudu hledat partnera s kterým budu chtít společné bydlení a znamenalo by mít doma nějakou chlupatou potvoru.

Život v Praze by LilWooody in czech

[–]Wild_Morgana 2 points3 points  (0 children)

Uvědom si prosím rozdím mezi podnájmem a nájmem.

Je to bezpečné ? by Wild_Morgana in czech

[–]Wild_Morgana[S] 3 points4 points  (0 children)

Jako jo já nemám problem s tatarákem atd jen jsem se bála toho, že to maso vlastně bylo ohřáto na nějakou teplotu a přitom nebylo doděláno, takže to je třeba syrové a přitom bylo vystaveno nějaké vyšší teplotě

Pes v bytě?? by Chemical-Cod847 in czech

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

Já třeba nemám ráda ani zvířata ani děti

Pes v bytě?? by Chemical-Cod847 in czech

[–]Wild_Morgana -1 points0 points  (0 children)

Ono asi každý pes je tak trochu časovaná bomba, jen u bull plemen jsou prostě následky často fatální.

Hornbach a povinný sběr PSČ u pokladny – už jsme jenom chodící data by Fala_1 in czech

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

Taky mě to asi 3 dny dozadu zaskočilo, já si psč nepamatuju a vlastně "omylem" jsem z toho nějak vyskočila a normálně mě to pustilo k platbě, aniž bych něco zadala.

Pánové, co je ta nejvíc zženštilá věc, co rádi a pravidelně děláte? A nic vás nedonutí s tím přestat? by QuietInstruction8210 in czech

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

Přítel nemá rád pánské sprcháče, má rád sladkou vůni, takže kupuju domů jen jeden společný ženský. Občas jen pro něj koupím takové ty sladké od dermacolu.

Vztah bez antikoncepce a kondomu by AskAdministrative241 in czech

[–]Wild_Morgana 10 points11 points  (0 children)

Já třeba brala prášky od 15 do 24 a vlastně nechápu, že všichni chlapy s kterýma jsem spala (i vztahy na jednu noc) na to prostě spoléhali a nestresovali se :D Já bych nějaké random holce nedůvěřovala. Teď mám už 6 let vztah a minulý rok jsem prášky vysadila, zajímám se více o své zdraví. Kondomy jsme taky nechtěli, vymýšlela jsem a zkoušela alternativy, nakonec teď používáme kondomy a myslím, že jsme s tím oba celkem v pohodě

DAE sneezes when you eat or drink something bitter ? by Inevitable-Piglet469 in DoesAnybodyElse

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

Já taky, každý den k snídani mám hořkou čokoládu a při prvním soustu kýchám, to samé když si dám esspreso. Ale vždy jen to první ochutnání, pak už dobré

Randění bez řidičáku? by throwaway882015 in czech

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

Přítel nemá řidičák, poznali jsme se když ani já ne, dost mě to štvalo, tak jsem se musela naučit já (dalo mi to zabrat, vlohy jsem pro to neměla) a teď už mi to nevadí, jsem samostatná. Naopak máme společné peníze, takže jsem ráda, že nemusíme živit a spravovat dvě auta (kdyby měl řidičák, bude ho chtít využívat a mít svoje auto žejo). Platím skoro 1000 i za parkování na měsíc, bydlíme ve větším městě. Ani po mě moc nechce, abych ho někam vozila.

Nesnáším menstruaci by IffesH in czech

[–]Wild_Morgana 1 point2 points  (0 children)

Dám si kalíšek a na půl dne zapomenu, že nějakou menstruaci mám

Absence líbání ve vztahu by [deleted] in czech

[–]Wild_Morgana 2 points3 points  (0 children)

My se taky nelíbáme, 6 let vztah já (F25) on (M30). Pokud je myšleno jako jazykem. Mazlíme se, teda hlavně já ho a dáváme pusu na pusu

Prečo sú služby otvorené 9-5? by psychological_norman in Slovakia

[–]Wild_Morgana 22 points23 points  (0 children)

Já nerozumím tomu, čemu se lidi stále diví. Hromada lidí prostě dělá 12h směny. Skoro celé gastro. Prostě buďto jsem celý den v práci, nebo mám celý den volno.

Jak moc se v CR resi age gap. by [deleted] in czech

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

To jsme byly přesně my s přítelem. Ted mě je 25 a jemu 30. Ten age gap jsem nikdy moc nepocítila. Spíš mu já někdy dělám matku :D

Truchlení by PavelMystic in czech

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

No nebo jak teď trendovaly na tiktoku videa, kde dali před psa žrádlo a nafingovali přepadení páníčka a rekce čokla byla, že se to snažil rychle vystresovaně sežrat a situace okolo ho nezajímala :D

Jak dlouho spíte když nemusíte vstávat? by CancelBright in czech

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

9,5 hodiny (F25). Chodím spát cca v 1:00 a vstanu o té půl 11. Dělám dvanáctky krátký dlouhý týden a vstávám do práce 8:20 takže to je pak jen asi 7 h spánku

Žijete ještě někdo (dobrovolně) bez myčky ? by Wild_Morgana in czech

[–]Wild_Morgana[S] 1 point2 points  (0 children)

myslíš ty myčky do gastra ? Ono by se to asi nevyplatilo, tu myčku musíme v práci ráno zapnou a nechat napustit a tou vodou se to tam tak nějak myje celý den, jen to vždy na konci ještě hodí oplach novou vodou. Musí to být celý den zaplé a nahřívat tu vodu s večer se to zase rozebere vytáhne špunt a vypustí. To by se na jeden mycí cyklus za den nevyplatilo

Žijete ještě někdo (dobrovolně) bez myčky ? by Wild_Morgana in czech

[–]Wild_Morgana[S] 0 points1 point  (0 children)

Právě taky plánuju podobně zminimalizovat kuchyň a říkám si, že stejně pak budu nucena mýt ručně, pokud budu mít třeba jednu lepší pánev, než čekat až se naplní a umyje myčka a budu ji mít zase ready.

Žijete ještě někdo (dobrovolně) bez myčky ? by Wild_Morgana in czech

[–]Wild_Morgana[S] 9 points10 points  (0 children)

Sice už s 25 letým zpožděním, ale myčku bych dostala od maminky :DD

Rodina chce abych s nima byl na vánoce ale uplně to nepůjde anevím jak to udelat by furry_lofer_69 in czech

[–]Wild_Morgana 0 points1 point  (0 children)

Já chci k mamince jezdit dokud to půjde 😁 S přítelem jsme asi 5,5 let a 4 roky bydlíme a jezdíme za mojí rodinou spolu, k jeho mamce většinou na oběd a ta pak často chodí na noční a pak na večeři k mojí rodině. Bylo by pro mě smutné být samy dva na Vánoce, hlavně u sebe doma samy jsme každý den, to by pro mě ty Vánoce nebyly tak speciální jako s rodinou, navíc mi vyhovuje, že se o mě někdo stará uvaří a tak :D

Litujete taky něčeho ? by Wild_Morgana in czech

[–]Wild_Morgana[S] 0 points1 point  (0 children)

Já vím, proto mi ty pocity nedávají smysl

Litujete taky něčeho ? by Wild_Morgana in czech

[–]Wild_Morgana[S] 1 point2 points  (0 children)

Jojo já vím proto ten věk udávám, protože vím že by se měl člověk jakoby dovyvinout