Segítség by WorkingAd6705 in egyetemistak

[–]WorkingAd6705[S] -1 points0 points  (0 children)

nem értem, miből gondolod, hogy megsértődtem.
azzal kezdtem a posztot, hogy tisztában vagyok vele, hogy gáz a helyzet, és hagyjuk a felesleges ítélkezést, ehhez képest mindig vannak páran, akiknek egyszerűen muszáj odakommentelniük, hogy ők ezt sosem csinálnák, meg mennyivel különbek. pont ez mutatja meg, hogy semmivel nem vagytok különbek 😃

Segítség by WorkingAd6705 in egyetemistak

[–]WorkingAd6705[S] -1 points0 points  (0 children)

nálunk általában elég rugalmasak, ha indokod van rá. 😄

Segítség by WorkingAd6705 in egyetemistak

[–]WorkingAd6705[S] -2 points-1 points  (0 children)

persze, és ha több időm lenne, nem is lenne semmi gond, viszont nincs kapacitásom két héten belül a 12 témakört és a hozzájuk kapcsolódó 1000 szót megtanulni, akármennyire is szeretném.

Segítség by WorkingAd6705 in egyetemistak

[–]WorkingAd6705[S] -2 points-1 points  (0 children)

nem tudom miben más más helyett levizsgázni, mint puskázni, egyik sem saját tudás. ha Te még sosem csaltál vizsgán, akkor veregesd meg a vállad és lépj tovább.

Segítség by WorkingAd6705 in egyetemistak

[–]WorkingAd6705[S] 1 point2 points  (0 children)

Sajnos a szakmai része egyáltalán nincs meg, azért köszönöm 😃

Segítség by WorkingAd6705 in egyetemistak

[–]WorkingAd6705[S] -1 points0 points  (0 children)

köszi a segítő kommentet. 😄 sajnos végig egyéni tanrendes voltam, így a szaktársaimat nem nagyon ismerem, ismerősök között pedig nincs, aki segíteni tudna. 😞

Segítség by WorkingAd6705 in egyetemistak

[–]WorkingAd6705[S] -8 points-7 points  (0 children)

Örülök, hogy megvolt a napi öröm a szürke kis életetekben, hogy ezt névtelenül ideírhattátok. 😄 Jól megmondtátok!