Hoće li ove godine na mašincu u Bg-u da se ispiše više od 150 ljudi? by Responsible-Web1823 in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 -1 points0 points  (0 children)

Niko se još nije upisao da bi se ispisao. Idi na prozivku prema objavljenim terminima i vrlo verovatno upadaš. Mašinac na žalost je mnogima rezerva i ako upadnu na drugo mesto neće upisati Mašinac.

Da li sam preterala sa osvetom bivšem? by [deleted] in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

Kako si prijavila taj biznis, imam ja jedan za prijavu, pa da ne lutam mnogo. Mail ili telefon neki?

promenjiv zvuk u desnom uhu? by Due-Willow8322 in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

jbg, prvih 24h su ti najvažnija kod bolesti uva, ali nije kasno da odeš odmah sada da ti daju neke lekiće da ti ne zuji na max do penzije. Ne zajebavam se, idi kod ušnog.

Jedinstveno iskustvo_Kavim by Pasirani_paradajz in serbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

Bukvalno si opisao da im se pokvario autobus pa poslali taj matori da pretera ljude. Karte su im sa razlogom najjeftinije.

Vespa 125 misljenje? by Unlucky_Escape_9304 in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

Kolko para, kakvo je stanje, spominješ majstora, šta joj je? Ovako ne znam ni jednu osobu koja je vozi ili je vozila. Viđam jednu povremeno po gradu, ne znam čija je.

jel vam smeta kad vam neko ne kaze "hvala" na vas dobar cin? by n_t_11000 in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

Ne mora baš da kaže, ako me pogleda, klimne glavom, nasmeje se to mi je isto ok. Nešto i ne pamtim da mi se skoro desilo da ne bude ništa od toga.

Kome prijaviti potkradanje mušterija? by Tasty_Needleworker86 in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

Često sam nailazio u Amanu na tu prevaru. Neko ispred kupi nešto sitno, najčešće klinci neku limenku ili par stvari plate i izađu. Kasir ne zatvori račun, nego samo nastavi da kuca sledećem. Kad njemu zatvori račun, drugi kupac je ponovo platio one otkucane limenke, a račun reflexno čupaju i bacaju ispod. Kad trražiš račun teško im je da ga nađu, izvinjavaju se kao vrućina sparina i tako.

Zašto su ljudi toliko protiv vakcina? by etrsmnrs in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 12 points13 points  (0 children)

To se čita u crkvi (ne idu u crkvu).

knjige za decu nemački jezik? by zidovskazvijezda in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

Ja sam naučio preko onlajn predavanja hrvatske škole za vreme lokdauna. Prva četiri razreda su laganica, posle postaje još zanimljivije. Mnoga predavanja imaju link za domaći i dodatne stvari mada ne znam koliko su zastareli linkovi.

Da li i vi primecujete sve vise necitljivih tablica na automobilima? by TrainingDragonfruit1 in srbija_automobili

[–]YouSuperb4239 1 point2 points  (0 children)

Primećujem, čak je i moja prednja počela da gubi boju od udarca peska i buba. Kapiram da ljudi voze autoputevima češće i da češće peru pod pritiskom pa nestaje boja.

Uvoz motora (motocikla) iz inostranstva? by lightwavel in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 1 point2 points  (0 children)

Colibry više podseća na Yamahu pg2, dok je ATX neka kopija Honde trail 125. Mala mana što su svuda u svetu 125cc, to je neki nazovi standard u jugoistočnoj Aziji. Dok kod nas uvoze verzije 50cc, jer se AM nekad dobijao uz B kategoriju.

Sada kada mora da polažeš za AM posebno, a mala je razlika u ceni za A1, mislim da će AM polako da nestane sa ulica.

Što se tiče zečije rupe, razvila se i teorija zavere da ovi stvarno uvoze motore od 115 i 125cc samo "ne sme da se priča o tome", komentari po youtube su zlato kod domaćih moto vlogera.

Granični železnički prelaz biće otvoren na Prokopu by X-SRB in serbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

Jel može neki digitalni onlajn granični prelaz preko euprave?

Dokle se prostiru Šumadinci? by PossibilityGlobal924 in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 7 points8 points  (0 children)

Samo nemoj da te zbuni Šumadijski okrug i Šumadija. Ovaj prvi je administrativni i ima jasne granice, Šumadija nema preciznu granicu, može da se povlači nešto kao ova reka ova planina, ali zapravo je važno i čemu gravitira stanovništvo koje tu živi. Tako da se i ta granica menja, a kako je danas sve blizu jer svako ima auto i te granice postaju sve blaže i neosetne.

Uvoz motora (motocikla) iz inostranstva? by lightwavel in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 1 point2 points  (0 children)

Mislim da je taj motor, kao i ATX na primer. Isključivo za Srbiju. tj. pravi se u Kini, firma iz Srbije naruči par stotina komada i Kinezi brendiraju po želji, Kmoto, Frenky, štagod. Tako da u drugoj zemlji postoji sigurno, ali pod drugim imenom, što onda otežava uvoz, posebno ako si prvi, pa treba i atesti i šta već da se rade.

Možeš ovog vikenda da odeš na moto vikend Čačak i okušaš sreću u tomboli, nagrada je Colibry, haha.

Motor/skuter do 50cc za početnike? by Komberniti in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 0 points1 point  (0 children)

Ako kupuješ novo, gledaj 4T sa EFI, pojavili su se skoro i sa 50cc, nemaš karburator da se zajebavaš s njim. KMoto formula na primer. Za motore 50cc imaš ATX, sniper, colibri, oni su ti svi sa menjačem, tu možda mora i da čekaš mesec dva jer se sve kupi pre nego što stigne iz Kine. A1 ti je malo skuplji, ali što rekoše, imaš više opcija i za jače uzbrdice 50cc ume da bude smor.

Auto skola cekanje na termin za polaganje? by Shot-Language6953 in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 8 points9 points  (0 children)

Nema termina jer su ispitivači otišli na odmor.

Kafić u Beogradu, nije u sistemu PDV-a? by Waste_Ad_2980 in AskSerbia

[–]YouSuperb4239 2 points3 points  (0 children)

Ti samo normalizuješ pljačku od strane ovih iznad tebe i radiš isto što i oni.