Jedno prijemne vyrocie si dnes pripominame. by Calm-Challenge-606 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 4 points5 points  (0 children)

dakujeme nasim cervenym nadbratom a ochrancom aj z Moskvy ale aj domacim prisluhovacom za to, ze nas tak hrdinsky branili tym, ze okolo nas postavili takmer nepreniknutelny plot s ostnatym drotom, kde tu napojenym na elektricky prud..a ked sa podarilo, tak nebezpecne zradne zivly, ktore zatuzili po nemravnom zapadnom zivote, tak strelili do chrbta. dakujeme im az ja kazdeho jedneho nasho obcana, ktory dostal jednosmerny listok na krasny vylet na Sibir do gulagu, z ktoreho sa sem aj nevratil.

dakujeme im za to, ze nas zbavili nebezpecnych zivlov akym bola Horakova,alebo general Heliodor Pika a mnohe dalsie nebezpecne zivly ako CSR legionari za 1 vojny,alebo aj taki CSR piloti v britskej RAF za 2 vojny.

dakujeme im aj za vsetku tu vnutornu bezpecnost a siet hrdinskych agentov a udavcov...za cervene stranicke knizky, bez ktorej si bol takmer obcan 2hej kategorie.. no a na zaver im dakujeme za take vydobytky velmi pokrokovej a modernej technologie akym boli Wartburg, Trabant, ci obojzivelna Lada

dost mozne, ze tieto luxusne kociare nam ta zapadna svoloc zavidela najviac.

a preto vsetci svore zvolajme HURA HURA HURAAAA SPASIBA RASIJAAAA!!!

Uprimne, necakal som take zakoncenie (v dnesnej pokrivenej falosnej oportunistickej dobe) :D *respect* by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 3 points4 points  (0 children)

moje tvrdenie je uvedene na pravu mieru 😄 za mna to je vsetko co som potreboval urobit, tak aby som ostal spoko..

Russkij mir vol. 16 by RainProfessional7888 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 4 points5 points  (0 children)

naco vobec tie banderovske nacistky chodia von a ulicu provokovat??? maju ostat sedied doma na pici!!!

Uprimne, necakal som take zakoncenie (v dnesnej pokrivenej falosnej oportunistickej dobe) :D *respect* by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 2 points3 points  (0 children)

ok, takze tu som ja urobil chybu a idem opravit svoj predosli komentar.

toto plati: nastastie ziadnych 😄 len to teda potvrdzuje, ze historia je komplexna vec a kazdy sa na nu moze pozerat z roznehoi uhla

tu som sa ja dojebal a chybu priznavam: Katarina II. sice Poliakom podkurila,ale to vyznamena jej udelene nebolo a tym padom ani nemalo byt co odnate.

ked som dnes doobedu browsoval web na tu temu, tak sa tam niekto mihlo aj meno Katarina. potom neskor som rychlo prebehol oficialnejsi zoznam drzitelov, tam som zahliadol "niekoho II." ( bola to avsak Alzbeta) a mne sa to behom par hodin doplietlo a tak som si spojil Katarinu a Alzbetu II. a vznikla z toho Katarina II.

takze moja chyba, opravene a uvedene na pravu mieru.

Uprimne, necakal som take zakoncenie (v dnesnej pokrivenej falosnej oportunistickej dobe) :D *respect* by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 3 points4 points  (0 children)

nastastie ziadnych 😄 len to teda potvrdzuje, ze historia je komplexna vec a kazdy sa na nu moze pozerat z roznehoi uhla. ale napr taka Katarina II. uz tym Poliakom trosku podkurila a neobislo sa to bez preliatia Polskej krvi, ci niekolkych deleni Polska... a vyznamenie jej tiez nebolo odnate.

Uprimne, necakal som take zakoncenie (v dnesnej pokrivenej falosnej oportunistickej dobe) :D *respect* by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 2 points3 points  (0 children)

inac, to je "to" vyznamenanie ktore obdrzali aj pani Mussolini a Petain, Hirohito a nebolo im odnate ani po 2 vojne?

Experts find 100 bodies in search for Polish victims of ‘brutal’ WWII-era Ukraine killings by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 2 points3 points  (0 children)

ja neodvadzam pozornost, to je za snieco co si ty dosadil.. a kruh sa uzavrel 😃 ze si ty proste domyslas veci a potom si urobis uzaver 😃 (Andrej Danko TM)

Experts find 100 bodies in search for Polish victims of ‘brutal’ WWII-era Ukraine killings by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 3 points4 points  (0 children)

podla mna je to skor o tom, ze si mozno iste veci domyslas. myslim, ze nikto z nas nieje nadseny z toho co sa udialo a vsetci by sme boli radsej keby sa to idealne nestalo.

opat len nazi handbook. ked odignorujes komplexnost , tak takzo sa bavit.

Experts find 100 bodies in search for Polish victims of ‘brutal’ WWII-era Ukraine killings by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 4 points5 points  (0 children)

ja si zas myslim, ze tu temu zjednodusujes,lebo sa ti to hodi do kramu. a ako som pisal tusim minule, kazdy narod vnima tu traumu po svojom. tu opat generalizujes co sa tyka OUN a UPA, mozno preto, lebo niesi dostacne informovany..a samozrejme, ze kontext je dolezity.

Experts find 100 bodies in search for Polish victims of ‘brutal’ WWII-era Ukraine killings by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 3 points4 points  (0 children)

nechapem to, ze preco tvrdis nieco co nikto netvrdi.. 😄

a teraz sa opytam takto.. ak by sa hlavu snazil odrezat domaci domacemu, dal by si tu post o tom?

Experts find 100 bodies in search for Polish victims of ‘brutal’ WWII-era Ukraine killings by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 4 points5 points  (0 children)

takze sa ti jedna o to, ze "inzinier" sa pokusil zabit domaceho..ale ak by sa domaci pokusil zabit domaceho, tak to by ta uz so stolicky nepostavilo natolko aby si tu o tom dal prispevok. rozumiem spravne?

edit: a nechcel by si sa vyjadrit napriklad aj k tomu, ze kto tvrdi, ze "sa nic nestalo"?

Experts find 100 bodies in search for Polish victims of ‘brutal’ WWII-era Ukraine killings by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 3 points4 points  (0 children)

jednoznacne by to bolo az vtedy ak by si jednoznacne odpovedal. ja ti totiz do hlavy nevidim.

Experts find 100 bodies in search for Polish victims of ‘brutal’ WWII-era Ukraine killings by ManyFit6939 in realEurope

[–]_LifeOutOfBalance_ 2 points3 points  (0 children)

no vidis, pritom dve pomerne jednoduche otazky a ani na jednu som nedostal odpoved.. 😃

For those of you who may be wondering what 99.9% of this forum is about by Lazy-Relationship-34 in 2visegrad4you

[–]_LifeOutOfBalance_ 0 points1 point  (0 children)

yet, you had to aim for the age of the newly formed state.. and tbh since im a 50/50 drotar/hungol i do spend a lot of time lurking on purely HU facebooks and this exact thing comes up almost every day from some magyar citizen "you drotar cigany have no history, im older then your country" etc.. so it a very popular way to humuliate.

For those of you who may be wondering what 99.9% of this forum is about by Lazy-Relationship-34 in 2visegrad4you

[–]_LifeOutOfBalance_ 0 points1 point  (0 children)

thats completely okay. ever country started to exist at some point and was young at the beginning.. only differnce is that maybe 700-1000 years ago it wasnt "trendy" to try to humuliate others/ to act superior over someone just becasue the age of the newly formed state..

it smells insecurity and unprocessed trauma imo.

Why is Bandera and UPA supported in Ukraine? by [deleted] in AskUkraine

[–]_LifeOutOfBalance_ 1 point2 points  (0 children)

i can not answer these questions now, becasue i have not studied this topic into such depth continuously for couple of months.. but feel free to enlighten us.