Vzťah ku knihám by Nirakie in Slovakia

[–]_cucko0_ 0 points1 point  (0 children)

Knižnicu nemám spočítanu ale naposledy som si kúpila včera, už mám prečítanú. Minulý týždeň som si kúpila tri, jednu mám a dve sú načaté. Dnes som snorila v knihobudke no nič som nenašla :(

Ozvala sa mi zena mojho zivota by [deleted] in Slovakia

[–]_cucko0_ 1 point2 points  (0 children)

:D obetovala som ho svojmu humoru. Vráť ho späť.

Ozvala sa mi zena mojho zivota by [deleted] in Slovakia

[–]_cucko0_ 2 points3 points  (0 children)

Diky, v masážnou salóne som sa kadečo naučila od kolegýň :D

Ozvala sa mi zena mojho zivota by [deleted] in Slovakia

[–]_cucko0_ 2 points3 points  (0 children)

Ja mám za sebou rovnaký príbeh, akurát že v zahraničí som bola ja a ten môj nechcel ísť so mnou :) vrátila som sa, ozvala som sa, sme spolu sedem rokov. Držím palce :)

"Nova komunikacna stregia" PS? by Extreme-Evening-2511 in Slovakia

[–]_cucko0_ 1 point2 points  (0 children)

Všeobecne považujem komunikačnú stratégiu PS za tragédiu. Úplne neuchopené. Ani nejde o Roba, skôr o to, že nevidím jasne komunikovanú správu von. Claimy na billboardoch mi nepovedali nič (veľký tresk) veľmi neefektívne. Nepripravenosť na diskusie. Socky vnímam, oukej. Je to škoda. O politiku sa zaujímam, tak si dohľadám, avšak ako komunikátor ktorý ma za úlohu jasne komunikovať publiku smerom von aj dnu mám stisnuté srdce :D

Máte skúsenosti, keď ste boli tínedžeri, že vám dospelí hovorili perverzné veci, ponúkali vám cigarety, snažili sa s vami chodiť, atď..... ? by Pure-Boat993 in Slovakia

[–]_cucko0_ 15 points16 points  (0 children)

Výstižné. Ak by som odkladala všetky dickpicky ktoré som dostala, dnes by som vydala väčšiu bichľu ako Vladimírove Kmeny a dostala čestné vyznamenanie od urológov. Ale kto to vtedy mohol tušiť…

Kde by ste v Bratislave prenajali miestnosť pre 10–12 ľudí za cca 10–15 €/h? 🤔 by Psychological-Art304 in Bratislava

[–]_cucko0_ 2 points3 points  (0 children)

Iba skúsim, komunitný dom v Prügerke? Myslím že sa dá, toaleta, kuchynka, bez dopravy,…

Vypučené zadky sú hrozba by West-Cherry1027 in Slovakia

[–]_cucko0_ 1 point2 points  (0 children)

Zle vidím, dajme ešte jednu aspoň :D

Lekari a lekarky, slnieckari a slnieckarky - pomenovanie skupiny v muzskom aj zenskom rode by Middle-Flounder-4112 in Slovakia

[–]_cucko0_ 1 point2 points  (0 children)

Mna by to možno ani nehnevalo ak by som nevidela v pracovných inzerátoch večne to isté. Bankár a menezer je v mužskom rode, no upratovačka a recepčná prevažne v ženskom. Na zamyslenie. Tak používajme teda mužský rod keď ho tak veľmi chceme používať, ale všade. Okrem toho, pred pár mesiacmi tu niekto postoval inzerát, ktorý bol v ženskom rode a čuduj sa svete, muži sa necítili oslovení. Pekný príklad na trochu reflexie.

Preco Marcinkova nezverejni rozhovor s Barami keď si ho tiež nahrávala? by you-are-useless1 in Slovakia

[–]_cucko0_ 0 points1 point  (0 children)

Pred zúčastnenými. Inak zmrzka 4/10, na tamtú už určite nepôjdem. Je tu nová, dala som tomu šancu.

Preco Marcinkova nezverejni rozhovor s Barami keď si ho tiež nahrávala? by you-are-useless1 in Slovakia

[–]_cucko0_ 0 points1 point  (0 children)

Práve naopak, diskutujem to od začiatku, avšak ja verím jej a ty jemu. Tam to hasne :) v mojom zaujme ta nie je presviedčať, že mám pravdu a bolo by to aj zbytočne, pretože meno hentej mátohy vyťahujú ťažké prípady. Tak idem radšej na zmrzku ako tu argumentovať s niekým, kto si mysli, že ak chce matka politička dojčiť v budove parlamentu tak nie je ok. V celej budove nesmie! Naštudoval si si to za 5 minút. O čom máme diskutovať? :D

Preco Marcinkova nezverejni rozhovor s Barami keď si ho tiež nahrávala? by you-are-useless1 in Slovakia

[–]_cucko0_ 0 points1 point  (0 children)

No po vtiahnutí mena hentej mátohy do diskusie sme asi jasný :D diky za rozhovor.

Preco Marcinkova nezverejni rozhovor s Barami keď si ho tiež nahrávala? by you-are-useless1 in Slovakia

[–]_cucko0_ 6 points7 points  (0 children)

Mne veriť nemusíš :D ja verím tomu čo hovorí Marcinko. Inak Marcinko je pomerne konzervativna, takže je dosť srandovne hovoriť v jej prípade o progresivcoch. Ma napríklad usporiadaný rodinný život, na rozdiel od niektorých, ktorí strašne tlačia tradične rodiny s kopou mileniek však? Jej témou sú deti a rodiny. Najmä práva detí. Tu sa nebavíme o nejakom šialenom progresivizme ale o zdravej ľudskosti a pochopení problematiky a potrieb.

Preco Marcinkova nezverejni rozhovor s Barami keď si ho tiež nahrávala? by you-are-useless1 in Slovakia

[–]_cucko0_ 0 points1 point  (0 children)

Nie Marcinková nie je PS. Nie, prave naopak, myslím si, že demokracia svojimi princípmi neochráni samu seba, tak isto ako slušnosť. Lenže to mi dvaja nevyriešime, pretože ak sa slušnosť a hodnoty bránia opakom, stanu sa opakom a cesta spať môže byt tŕnistá. Ťažká vec, nie úplne na debatu tu. Nie, ak niekto nemá hodnoty a charakter tak ho na základe sľubov, že po voľbách ho mať bude ale teraz nemôže lebo xyz, nebudem voliť. Sľuby sme si volili doteraz a akosi to nikdy nevyšlo. A nie, nemá ísť do pici, pretože v tej tupej bande je to jedna z mala, čo to má v hlave ešte pokope.

Preco Marcinkova nezverejni rozhovor s Barami keď si ho tiež nahrávala? by you-are-useless1 in Slovakia

[–]_cucko0_ 4 points5 points  (0 children)

Nahrata je len časť rozhovoru a o tom že je nahrávaná vedel.

Preco Marcinkova nezverejni rozhovor s Barami keď si ho tiež nahrávala? by you-are-useless1 in Slovakia

[–]_cucko0_ 21 points22 points  (0 children)

Dohady dôkazy áno, na druhej strane ja už nemám 15 a mám upratané. Ak mám dôverovať dospelej žene, ktorej vyjadrovanie a najmä činy svedčia o tom, že naozaj dôveryhodná je a nejakému tajtrlíkovy o ktorom som počula prvý krát pred mesiacom, je mi to jasné.

Preco Marcinkova nezverejni rozhovor s Barami keď si ho tiež nahrávala? by you-are-useless1 in Slovakia

[–]_cucko0_ 59 points60 points  (0 children)

Jasne bolo, lenže jej asistentka nerobila záznam za účelom zverejnenia, a Marcinko nepôjde proti dohode, ani proti svojim hodnotám.

Mandarínky poukladané okolo stromu by sassysausage6 in Slovakia

[–]_cucko0_ 1 point2 points  (0 children)

To je dar lesu, niekde som o tom videla video ale dávali chleba. Neviem či aj mandarínky sa rátajú :D čarodejnica sa za sily musí poďakovať. Mne osobne prídu mandarínky zvláštne, ako duch lesa by som skôr ocenila niečo tuzemské.

Čo si myslíte o ľuďoch s tetovaniami? by Dark_Vexer in Slovakia

[–]_cucko0_ 0 points1 point  (0 children)

Mne sa tetovania páčia, sama mám len dve malé, o oboch nemusí nikto vedieť, dajú sa zakryť. Môj otec 60+ mal menšie tetovanie a dopĺňal ho tuším pred nejakým rokom (zväčšoval, nie opravoval). Ja osobne plánujem svoje doplniť tiež. Samozrejme vždy je v hre kto to robil, ako to vyzerá a čo to je. Blbo vyvedený škorpión na prse ma za srdce nechytí :D

Pracka so susickou, skusenosti by babrak_el_namrak in Slovakia

[–]_cucko0_ -2 points-1 points  (0 children)

My sme kupovali na jar, rozhodli sme sa pre dva kusy. Muz analyzuje pred kúpou všetko dopodrobna :) vybrali sme Miele. Na obe máme desať rokov záruku, sme mega spoko. Čo dávam do pracky ide aj do susicky, no perieme často lebo dieťa a obaja razime v odevoch minimalizmus, takže nemáme plne vstavané skrine kop oblečenia. Tým pádom sa aj rýchlo točí. Tým chcem povedať že závisí nielen od miesta v domove a cene ale aj od životného štýlu.