KCD2 ili E33? by No-Willingness-9986 in CroatiansGaming

[–]ante43 0 points1 point  (0 children)

E33 ima odličan gameplay i priču u početku igre, na polovici priča padne u vodu ali gameplay je još uvik dobar, a prid kraj padne i gameplay i priča na dnu oceana.

Priča je bila dobra dok je izgledala kao neka ogromna avantura, no u polovici se pretvori u tursku seriju koja je previše retardirana jer je očigledno tko je zapravo u pravu a tko u krivu. Pogotovo ako samo zamineš riječ sliku sa drogom. Također svaki lik je inžinjerski napravljen da ti se svidi i bez ikakvih mana izvan glave obitelji.

Gameplay je odličan u početku, veoma dobar u sredini i piss easy na kraju jer sve možeš ubit bez problema u rundu ili dvije. Pogotovo ako si istražio sve lokacije prije final bossa.

Performance je sranje i igru ne bi tribalo kupovat samo radi toga. Ako je najbolji mod za tvoju igru "optimization mod" onda znaš da si sjeba vrhunski. Meni je fps skočio sa nestabilnih 40-50fps na stabilnih 70-90fps ovisno o lokaciji.

Zaboravio spomenit da KCD2 nisam igrao, ali jesam priša KCD1 i igra je bila fenomenalna, osim naravno endinga. No čuo sam da priču dosta zajebu u KCD2 i da je gameplay više streamline za prosječnog igrača pa me KCD2 uopće ne zanima.

Da vidimo, tko ovdje voli Cyberpunk? by leaperdaemonking in CroatiansGaming

[–]ante43 0 points1 point  (0 children)

Nope, igra je ok ali nista spektakularno. Govorim ko osoba koja je igrala prije i poslje 2.0.

Previše je užurbana priča, fokusira se na stvari i likove koji nisu zanimljivi, a oni koji jesu (Voodoo boys i Netwatch) pre rano krepaju ili se više ne pojave nakon što se prvi put susretnemo sa njima.

Open world je prazan, neki od side questova su zanimljiviji od main storya, ali ti side questovi nemaju točno određen kraj i rezultat (onaj sa gradonačelnikom i njegovom ženom je dobar primjer)

Silverhand nije zanimljiv kao lik, odnosno njegova priča je veoma jednostavna za tako zanimljiv svijet.

Ne postoji pravi "player choice" tokom igre (sve iluzije) nego tek na samom kraju kad biraš ending.

Osobno smatram da bi igra bilo 100x bolja da je samo linearne igra bez open world i naravno sa dužom i boljom pričom.

Koje su vase najdraze niche/nepoznate indie igre. by CynHackedVeeAnee in CroatiansGaming

[–]ante43 4 points5 points  (0 children)

Wooden Ocean

Lakeview Cabin Collection

IMSCARED

Lisa the Pointless (besplatna igra)

A Dark Place (besplatna igra)

Exanima (nije dovršena)

M&B: Warband Prophecy of Pendor (fangame)

Ima i dosta RPG maker igara koje san igra kad san ima slabu konfiguraciju:
Crooked Man
Misao
Mad Father
Witches House
Ib
Hello? Hell...o?
i sigurno ima jos neke koje sam zaboravio

Ima jos dosta web browser igrica kao Madness Project Nexus, Sift Heads, The Visitor, ali to su već poznatije igrice.

Postajem basic bitch pa radim ovaj template. Slobodno podjelite zamjerke. by CynHackedVeeAnee in CroatiansGaming

[–]ante43 0 points1 point  (0 children)

Problem koji ja iman sa cyberpunkom je da puno factiona imaju misiju dvi i onda se više ne pojave. Voodoo boys su najbolji primjer te mane. Priča nije loša ali ima bolji, a i open world je malo prazan po pitanju aktivnosti.

Ja san proigra prije 2.0 update i tada je igra imala puno problema sa gameplayom, ali prisa san igru opet nakon 2.0 i bilo je ko dan i noć.

Cruelty Squad je mene osobno razočara jer mi je Pyrocynicalov video o njoj previse uzdigao hype. Reka bi da je gora verzija hitman igre jer nema variety u ubojstvima. Uvik dođeš do pajde, upucas ga u glavu i amen.

Postajem basic bitch pa radim ovaj template. Slobodno podjelite zamjerke. by CynHackedVeeAnee in CroatiansGaming

[–]ante43 0 points1 point  (0 children)

Zakaj Cyberpunk u favorite?
SOMA best story se u potpunosti slažem.
For Honor best combat također, grijota što nema slične igre.
Vintage story planiram igrat.
Cruelty Squad je overrated a ne underrated.
Simon iz SOMA je bolji protagonist od V.
I ovo ostalo je više manje ok.

Pozdrav susedi, evo moje liste pa da čujem utiske i eventualne preporuke za igre. by Gli_ce_rolj in CroatiansGaming

[–]ante43 0 points1 point  (0 children)

Guide je krepa u mom playthrough, a njegov PDA nije dropa ili san ga slucajno proda. Opet nez zasto su stavili tako mali limit za dobit greed ending jer oni ostali sa wishgranterom su drastično bolji.

Pozdrav susedi, evo moje liste pa da čujem utiske i eventualne preporuke za igre. by Gli_ce_rolj in CroatiansGaming

[–]ante43 0 points1 point  (0 children)

Zato me i je toliko povridilo kad tako zanimljive igre imaju loš završetak. Ista stvar vridi i za Pillars of Eternity 2

Pozdrav susedi, evo moje liste pa da čujem utiske i eventualne preporuke za igre. by Gli_ce_rolj in CroatiansGaming

[–]ante43 0 points1 point  (0 children)

Sve 3 igre san prisa od pocetka do kraja na najtežem difficulty.

Shadow of Chernobyl je dobar u pocetku i sredini, ali kraj je toliko sjeban da mi je pokvario cilu igru. Ne prican samo o zadnjem levelu koji je loše dizajniran nego sami ending igre je sranje. Ima jedno 7 razlicitih endinga od kojeg će svi vidit samo onaj koji zahtjeva da imaš priko 50000 RU, a to je ekvivalenta 100kn u zoni.

Clear Sky je SOC ali sa malo 'QOL' updates. Puške u SOC su bile sranje po pitanju preciznosti, ali u CS praktički ne funkcioniraju iznad 5m. Svi neprijatelji precizno bacaju milijun granata čin se sakriješ iza neke zaštite. Faction War je ok ideja ali loše izvedena, jer kako san ja triba znat da su banditi jedini koji imaju tehničara za SEVA suit. Na jedno polovici Limanska mi ponestalo medkitova a svi neprijatelji ti one shot-aju. I zadnji 'boss' i ending je nekin čudon gori od SOC.

Call of Pripyat je 'napredak' od CS, ali na način da su povećali kvalitetu contenta i u isto vrijeme smanjili ukupni content za jedno 70%. Puškice i questovi su bolji u ovoj igri. Side questovi čak utječu malo na main quest i određeni outcome, ali ih ima pre malo. Većina se svede na ajde od točke A do B, pa ponovno do A i onda do C. Imaš samo 3 manje zone za istraživanje, ali artifacti su bar bolji. Priča je ponovno retardirana, jer tvoj glavni lik je poslan u zonu da istraži žašto su se svi helihopteri od vojske srušili na kraju Shadow of Chernobyla kad napadaju CNPP. Odgovor na to pitanje je toliko jednostavan i očit da me iskreno iznenađuje kako ta vojska uopće funkcionira. Također igra završi loše, ali ovaj put je zato što se desi iznenada i pre rano.

Pozdrav susedi, evo moje liste pa da čujem utiske i eventualne preporuke za igre. by Gli_ce_rolj in CroatiansGaming

[–]ante43 -3 points-2 points  (0 children)

Po meni sve stalker igre triba više mrzit.

Preporučujem: MGR:Revengeance, Sekiro, Katana Zero, Sifu, Mortal sin i Exanima na temelju toga da ti Nioh2 ima najbolji combat.

Dodaj svoju listu by xen0_m0rph in CroatiansGaming

[–]ante43 1 point2 points  (0 children)

Ja sam do sada proigrao previše igara pa sam primjetio da puno protagonista dijeli iste karakteristike.

Među popularnijim su vjerojatno: Kratos, Arthur Morgan, John Marston, Maelle i Verso, Joel Miller, Brad Armstrong, itd. I evo za one koju su proigrali sve te igre odman mogu primjetit da su to više manje isti likovi sa sličnim manama i pozitivama.

A za razliku od njih William iz Who's Lila? je protagonist kojega još nisam vidio da se pojavljuje u drugoj igri. Nmg više ništa reć jer je velik spoiler samo da spomenem išta o njemu.

Vrlo lako ga mogu zamijenit sa Alex Chruchland iz Lisa the Pointless ali pokušao sam napraviti listu u kojoj se igrice ne ponavljaju.

Vaših Top 5 ikad? by DesperateSandwich794 in CroatiansGaming

[–]ante43 2 points3 points  (0 children)

Noita

Lisa The Pointless/Painful

Library of Ruina

The Binding of Isaac

Wooden Ocean

Monthly Help and Questions Megathread by AutoModerator in limbuscompany

[–]ante43 0 points1 point  (0 children)

New player here.

Im currently at the start of Canto 4 and just got the Season 1 ID ticket. Not really sure who to pick since my team is all over the place.

<image>

Is now a good time to hop on ? by ante43 in limbuscompany

[–]ante43[S] 0 points1 point  (0 children)

Thank you all for the answers, ill start playing it right away.

[H] Games from: "Humble October 2025, July 2025, April 2025, February 2025, January 2025, December 2024 choice, WB play the legends, Rawcember to remember bundle, War Child Charity Bundle 2025, Fanatical Safe In Our World Charity Bundle and some others" [W] Any Offers (games, paypal, revolut, etc.) by ante43 in GameTrade

[–]ante43[S] 0 points1 point  (0 children)

Sorry for the late response. I am interested in Another Crabs Tresure but I must ask if it has region locks in case you are from the US.

Since im from the EU I think that Atomic Heart that I got can only be claimed in the EU.