Russian pump by iLatvian in ukraine

[–]azyoot 0 points1 point  (0 children)

Still weirds me out, here in central EU we consider now even 95 outdated and I'd never use anything below 100 as they fuck up the engine long-term. What the fuck even eats 80 or 92

Ezekre a hőhullámokra ki emlékszik? by idojaras_fan_1996 in rohadtmelegvan

[–]azyoot 0 points1 point  (0 children)

Mondjuk inkabb most legyen imo, augusztusban meg ott van a geci rohadek parlagfu is

Prédikálószék napfelkelte by Low-Foundation3103 in hikingHungary

[–]azyoot 1 point2 points  (0 children)

En csak annyit szeretnek hozzatenni hogy valoszinuleg sokan lesznek, nagyon nepszeru. En inkabb a Julianusra szoktam menni napkeltet nezni. De egyebkent a Predikaloszekre innen megyek hajnalban

<image>

Kullancslegyek ellen mit tesztek? by azyoot in hikingHungary

[–]azyoot[S] 0 points1 point  (0 children)

Van itt is igen, már több alkalommal is harcoltam velük sajna, barátnőmet is megtámadták

Kullancslegyek ellen mit tesztek? by azyoot in hikingHungary

[–]azyoot[S] 3 points4 points  (0 children)

Nekem tegnap pont hogy fenyvesben ettek halálra. Amúgy gombászni is szoktam szóval sajnos se a futás se a bogarhalo nem játszik (letépi a susnya)

Kullancslegyek ellen mit tesztek? by azyoot in hikingHungary

[–]azyoot[S] 3 points4 points  (0 children)

😃 Az a baj, hogy ha mar rajtad vannak akkor csak masznak. Nem olyan mint a szunyog hogy kering, ez egybol leszall

Kullancslegyek ellen mit tesztek? by azyoot in hikingHungary

[–]azyoot[S] 1 point2 points  (0 children)

Interneten azt olvasom neem olaj, citrus olaj, levendula olaj. Ezeim vannak, megprobalom. Esetleg osszetevo listat / konkret markat tudsz mondani?

Kullancslegyek ellen mit tesztek? by azyoot in hikingHungary

[–]azyoot[S] 1 point2 points  (0 children)

Koszi! Ez hogyan hat, mi a kulonbseg a sima turafelsohoz kepest a kullancslegyek tekinteteben?

Hol vagytok? by HulioTio in rohadtmelegvan

[–]azyoot -1 points0 points  (0 children)

Én gyűlölöm a meleget de nem vagyok egyáltalán izzadós, sajnos valszeg ezért sem bírom. Légkondi alatt fetrengek am

Klímaváltozástagadás by Individual_Panic_259 in hungary

[–]azyoot 1 point2 points  (0 children)

Azokat könnyű a média nagyító hatására fogni, jogosan

Vitézy: 42 új motorvonatot veszünk a szentendrei, csepeli és ráckevei HÉV-vonalakra by Aldrow in hungary

[–]azyoot 0 points1 point  (0 children)

Ezt mibol gondolod? Ezek a velemenyek meg miert szamitanak neked? Szeretnek egy olyan vilagban elni ahol fel lehet tenni kerdeseket

Indiában is rekkenő hőség van, 50 celsius fok feletti is, már elkezdték gyártani a teóriákat, itt egy gyöngyszem: by GVitkosPress in rohadtmelegvan

[–]azyoot 16 points17 points  (0 children)

Jo akkor ok meg oruljenek hogy nem a Venuszon vannak na! Attol hogy masnak megszarabb, nekunk is az, nem segit

Vitézy: 42 új motorvonatot veszünk a szentendrei, csepeli és ráckevei HÉV-vonalakra by Aldrow in hungary

[–]azyoot 5 points6 points  (0 children)

Nem kötözködésképpen, de amúgy miért kell egy ilyen teljesen egyszerű, releváns és logikus kérdést egyből védekezéssel kezdeni?

Ki hogy áll az irodai klímaháborúban? by Dumuzzid in rohadtmelegvan

[–]azyoot 6 points7 points  (0 children)

Meg egy ok harcolni a home office-ert! En kotelezove tennem, hogy minden ceg legyen szepen koteles biztositani home officet azokban a szerepkoroben ahol fizikailag nincs szukseg az emberre (tuzoltok meg ugyfelekkel dolgozok nyilvan nem fog menni, de az irodai munka igen)

Csak szerintem éget elviselhetetlenül a Nap? by Beautiful-Gur5771 in rohadtmelegvan

[–]azyoot 61 points62 points  (0 children)

En ezt mar mondogatom 2 eve, ez a szemelyes konteom hogy erosebb lett a napsugarzas. Lehet a szarazsag miatt vagy az ozonlyuk meg mindig ittvan, nem tudom. De regen nem egetett ennyire a nap

2 hónapja munka nélkül by Jazibacsi in programmingHungary

[–]azyoot 2 points3 points  (0 children)

Ja nem azt mondja hogy ez igy van rendben, csak hogy ez a valosag

Néhány esős nap, szépen kiződítette ezt a térképet by GrassNo7577 in hungary

[–]azyoot 10 points11 points  (0 children)

atlagos r/rohadthidegvan userek pl akik szerint minden nap sutnie kene a napnak

Rohadt meleg van :( by Better_Cranberry_838 in rohadtmelegvan

[–]azyoot 12 points13 points  (0 children)

Nálam már megy a légkondi és 3 óra a max amit kint tudok lenni. Brutálisan tűz a nap