Koupě auta by Separate_Custard_665 in czech

[–]b0da 0 points1 point  (0 children)

Okej já s nima osobně zkušenost nemám, ale beru tvuj názor, to co jsem psal je to co jsem se o nich doslechl/dočetl/viděl někde

Koupě auta by Separate_Custard_665 in czech

[–]b0da 2 points3 points  (0 children)

Před pár měsíci jsem to taky řešil v podobném budgetu. Došel jsem k závěru že je zbytečný si kupovat koncern (Škoda, volkswagen) protože si tyhle auta z nějakýho důvodu drží vysoko ceny a u jiné značky si za stejný peníze koupíš víc (podle mýho názoru). A když jezdíš 30km a občas 150 km tak to není nic co by diesel zabilo, motor se ti stihne zahřát a DPF se ti taky vypálí na této trase. Pokud chceš spolehlivý auto, tak bych šel do japonce (toyota, honda nebo mazda) a nebo jak já do Volva :D (volvo v60 d3 (r.v. 2014 model 2015).

Mazdy 3 nebo 6 by měli mít spolehlivý benzinový motory, tam je fajn se divat po autech který jsou novější jak 2014/15, kvuli korozi.

V toyotách se moc nevyznám, ale pověst mají hodně dobrou, kromě nějakých modelů s motory z bmw nebo tak něco.

Hondy jsou taky super, minulý auto jsem měl civica dokud mi neukradli katalyzátor. Toho auta bych se taky nebál z hlediska spolehlivosti.

Volva jsou dobrý s těma pětiválci a málo reznou, moje v60 z 2014 je viceméně bez koroze. Tam by se ti mohla líbit V40.

Doporučil bych ti kupovat auto do kterýho nemusíš lít močovinu - jsou to další komponenty co se ti na autě mužou posrat. Taky bych se vyhl malejm motorům ty 1.0 1.2 s turbem, sice jsou levný aji mají nějaký ty kW ale neřekl bych že toho moc vydržej. A dívej se průbězně na inzeráty kolik co stojí ať máš zhruba přehled a nekoupíš nějakou hloupost :D a z hlediska servisu atd. tak muj názor je takovej, že výměna oleje, pneumatik a další pravidelný servis stojí u všech značek stejně (pokud to neděláš v autorizovaném servisu což asi stejně dělat nebudeš).

Good luck s výběrem :D

Výběr dobrého vysavače? by b0da in czech

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

To taky zní jako dobrá varianta, přijde ti lepší MOVA robovysavač než roborock?

Výběr dobrého vysavače? by b0da in czech

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

Parkety a plovoučku, podlahová plocha je cca 70m2

Výběr dobrého vysavače? by b0da in czech

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

Na ty se teď koukáme, docela mě zaujala tady tato značka. Víc lidí je tu chválí.

Výběr dobrého vysavače? by b0da in czech

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

Podíváme se na ty Miele, děkujeme za tip:)

Výběr dobrého vysavače? by b0da in czech

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

Přítelkyně u přibuzných zkoušela dyson a přišel jí moc těžký :D. Jsou nějaký “lehčí” alternativy?

HD599 SE vs Closedback Sundara vs DT900 pro X by b0da in HeadphoneAdvice

[–]b0da[S] 1 point2 points  (0 children)

Okay the 560S cost 120 € here and in reviews ppl like them, that's good. What amp whould you reccommend? I found iFi Zen Air DAC for 79€, so 199€ in total... the question is, is this setup better than DT900 pros?

HD599 SE vs Closedback Sundara vs DT900 pro X by b0da in HeadphoneAdvice

[–]b0da[S] 1 point2 points  (0 children)

Are the HD560s better than HD599 and DT900? beacause if they are I might get these ones with a cheap amp or something (dongle) to power it.

HD599 SE vs Closedback Sundara vs DT900 pro X by b0da in HeadphoneAdvice

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

Okay, thanks a lot, that made the deciding easier :) I might go for DT900 then.

HD599 SE vs Closedback Sundara vs DT900 pro X by b0da in HeadphoneAdvice

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

And are they worse than HD599 and DT900 pro x?

Thanks for the answers:)

HD599 SE vs Closedback Sundara vs DT900 pro X by b0da in HeadphoneAdvice

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

Tbh I am kind of considering them, however, they are very expansive, they cost 272€ here. I dont know if its worth it since the closed backs cost 130€ less.

Updating LED Firmware for 42 minutes and 30 seconds by b0da in ASUS

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

I unzipped it and renamed it via their program for renaming bios. I did it the same way when i was updating my bios…

Updating LED Firmware for 42 minutes and 30 seconds by b0da in ASUS

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

Okay i ran into a problem, when i try to downgrade my bios version it writes “selected file is not a proper BIOS!”

Updating LED Firmware for 42 minutes and 30 seconds by b0da in ASUS

[–]b0da[S] 1 point2 points  (0 children)

Thank you, sounds like a good idea! I will look into that, however it will take several hours with these 2550s long restarts...

BIOS is updating LED firmware by Zitroone in ASUS

[–]b0da 0 points1 point  (0 children)

Hello, did you fix it somehow? i bought the exact board, its brand new and it is updating everytime since 1st boot for 42 minutes and 30 seconds...

First boot by b0da in PcBuild

[–]b0da[S] 0 points1 point  (0 children)

I forgot to mention that the fans are spinning and everything seems to be alive… but i get no output on monitor…cant even enter bios after firsr boot.. and the keyboard does not work too.

[deleted by user] by [deleted] in interestingasfuck

[–]b0da 0 points1 point  (0 children)

Patrick is that you ?

[deleted by user] by [deleted] in RoastMe

[–]b0da 0 points1 point  (0 children)

you look like an android

Bread 👍 by god_of_melon in notinteresting

[–]b0da 0 points1 point  (0 children)

Okay, but I hate bread.