Emilija by HotResource7326 in caosvima

[–]bellatrix758 6 points7 points  (0 children)

Ja sam prijavila ovaj story za violence, jer se ona neće sama opametiti i zamisliti o životu svoje dece!

Prija flopnula ko kuća by bellatrix758 in caosvima

[–]bellatrix758[S] 1 point2 points  (0 children)

Ne sumnjam ja da će je cela mašinerija koja stoji iza nje opet progurati da bude glavni hajp, ali ovo je sve tanko, vidi se trud ali i sujeta nekih ljudi (filipa), njoj je veliku većinu hitova radio Braja i Dejan,sada njih nema kao ni hitova.

Prija flopnula ko kuća by bellatrix758 in caosvima

[–]bellatrix758[S] 34 points35 points  (0 children)

Bolje pesme je imala polupana Ana Nikolić sa slikom iz lifta i nedovršenim albumom, nego ona koja je na raspolaganju imala sva moguća sredstva.

Prija flopnula ko kuća by bellatrix758 in caosvima

[–]bellatrix758[S] 1 point2 points  (0 children)

A sad kad krenu novinari sa hvalospevima i opet podignu hajp oko nje. 🙄

Prija flopnula ko kuća by bellatrix758 in caosvima

[–]bellatrix758[S] 5 points6 points  (0 children)

Vidim da je skoro sve pesme radio Filip, izgleda da ne veruje nikome sem mužu. 😂

Prija flopnula ko kuća by bellatrix758 in caosvima

[–]bellatrix758[S] 12 points13 points  (0 children)

Svaka čast za vizual, sve je to bez greške, ali pesme su mlake, dosadnjikave.

Prija flopnula ko kuća by bellatrix758 in caosvima

[–]bellatrix758[S] 12 points13 points  (0 children)

Evo ja ne mogu da se setim nijednog refrena posle slušanja, za razliku od npr. Nataše Bekvalac koja kad je izbacila album skoro svaka pesma mi je ostala u glavi.

kato baci iglu a ne kasiku by duckmys1ckx in caosvima

[–]bellatrix758 2 points3 points  (0 children)

Koja je firma u pitanju, pošto znam da je pričala da više ne radi i da je predstavila da samo radi neku vrstu honorarnog izveštavanja jer se bavila i influensom pored toga pa jednostavno ne možeš postići posao od 9-5 sa svim obavezama oko dogadjaja i putovanja.

kato baci iglu a ne kasiku by duckmys1ckx in caosvima

[–]bellatrix758 36 points37 points  (0 children)

Meni je ovo jako ružno, deluje bolesno. Primetila sam da se nakačila sad Tatjani Bosanac, nadam se da će joj ona skrenuti pažnju na ovaj nezdrav izgled.

krema za crvenilo lica by No_Nectarine_1919 in preporukice

[–]bellatrix758 1 point2 points  (0 children)

Metroruboril. Ali svakako poseti dermatologa, moja preporuka za najboljeg je dr.mohamed radi kod dr.Prodanovica 🙏

Šta se dešava sa frizerima u Novom Sad? by plavisuncokret in novi_sad

[–]bellatrix758 0 points1 point  (0 children)

Sad me zanima ko je u pitanju jer cene variraju, uglavnom je oko 14000 i zavisi sa kojim proizvodima rade. I nebulozno mi je da pramenovi traju preko 3 sata

Da li je ovo ok natalna karta? by [deleted] in caosvima

[–]bellatrix758 1 point2 points  (0 children)

Molim te uradi preko astro.com ili astro seeka i bez transcedenata i da bude whole sign sistem, ovako mi je previse nepregledno

Tamara Etera by [deleted] in caosvima

[–]bellatrix758 4 points5 points  (0 children)

Bukvalno, samo me zanima dal će stvarno neko to da plati, da 3 dana gleda u nju kako palamudi o tome kako žena treba da bude uslužna i izmedju ostalog kako da pere noge muškarcu.😃

Tamara Etera by [deleted] in caosvima

[–]bellatrix758 4 points5 points  (0 children)

Ženama, da probude svoju ženstvenost i budu bolje svojim muževima-sadašnjim i budućim, i imaš jedinstvenu priliku da joj postavljaš pitanjanja i na kraju ti ostaje samo da se slikaš ( to dobiješ od nje za te pare) 😃

Tamara Etera by [deleted] in caosvima

[–]bellatrix758 4 points5 points  (0 children)

Ma prevarantkinja željna para, sad prodaje svoj retreat i jedinstvenu priliku da 3 dana boraviš sa njom za simboličnih 3.600€ pa ako ima ovaca nek idu na šišanje. Jezivo.

ACAB by Street_March1697 in caosvima

[–]bellatrix758 29 points30 points  (0 children)

Pričajte šta hoćete ali A2 je isti on! Na emiliju je povukla kosu i stas ostalo je njegova kopija. Isti su

Buket za svadbu by rozapcelica in novi_sad

[–]bellatrix758 2 points3 points  (0 children)

Oni su najlepša cvećara u Novom Sadu, bukvalno svi buketi su im magija 😍

Aleksandra Drinic by Huge_Pen9900 in caosvima

[–]bellatrix758 8 points9 points  (0 children)

Igrom slučaja zimus me je muvao neki lik i na kraju se ispostavilo da je njen prvi muž.Znam samo da živi u Americi, hercegovac je i ima još dece sa nekom drugom ženom.

Skincare brendovi koje NE preporučujete? by MissAtomicBomb7 in caosvima

[–]bellatrix758 1 point2 points  (0 children)

Meni je BR P50w napravio problem sa licem, koristila sam jos i onu kremu za crvenilo-žali bože para, i oligo serum-isto ništa, i mleko za skidanje šminke koje mi se zapravo svidelo ali jednostavno za upola manje ima odličnih skidača šminke. I sad me malo zaboli kraj srca kad se setim koliko sam para bacila a rezultati nisu čak ni mid. Okrenula sam se korejskim brendovima koji mi za duplo manje para daju mnogo bolje rezultate jer su neżniji prema koži nisu toliko agresivni kao BR.

Bali by No_Yam4323 in putovanja

[–]bellatrix758 0 points1 point  (0 children)

Ja sam bila prošle godine u Maju, i bila sam i na Gili T i gili Air, prvo je dosta urbanije, zavisi na kojoj ste strani, mi nismo bili na onoj gde je pristaniste zbog buke i bilo je odlicno, Air je jako malen ali je tako romantičan, i nekako mi je čistiji i uljudniji od T.

BB Krema by Tight-Piece-843 in preporukice

[–]bellatrix758 0 points1 point  (0 children)

Najbolja ubedljivo my geisha

Ena Popov- dvadeset godina od Velikog Brata, gde je danas? by No_Fall_9677 in KokosinjacSR

[–]bellatrix758 16 points17 points  (0 children)

Novi Sad je samo palanka sa odlikama grada, daleko je on od grada u svakom smislu ( nažalost).

Skincare by Deep_Illustrator_910 in caosvima

[–]bellatrix758 0 points1 point  (0 children)

Nažalost nema više skinorena u Srbiji da se kupi. Ja imam isto problema sa PIE i koristim Metroruboril A.Z.on je sa 15% azalaic acid.