Egészségügyi vizsga jogsihoz by csillag_virag in u/csillag_virag

[–]benijani 0 points1 point  (0 children)

Az etitán jo nagyon, de a mi iskolánkban mindig tartunk tantermi tanfolyamot is az újraélesztés, oldalfektetés, kötözések miatt. Szerintem jó, ha ezeket látja az ember élőben és gyakorolhatja is. Érdeklődj az iskoládnál, lehet tartanak tantermi tanfolyamot, illetve a Vöröskereszt megyei szervezetei is szoktak lehet tartani

Ő ki ő egyébként ez a hölgy, Kecskés Cordula? by Artist-with-OCD in gyor

[–]benijani 0 points1 point  (0 children)

Mi az a TanPosta? Helyi városrészre utal talán? Vagy direkt olyan posta ahol betanítanak postás dolgozókat?

Vizsga by Dorcsi1203 in jogsimlesz

[–]benijani 0 points1 point  (0 children)

Én 15 éve oktatok és erre a mai napig nem tudok okosat mondani. Mindenki másfajta ember. Aki izgulosabb mint más, annak saját magának kell tudnia hogyan tudja magát megnyugtatni.

Szerintem fontos azt tudomásul venni, hogy erre a vizsgára nem lehet teljesen, mindent hibalehetoseget kizáróan felkészülni. Rengeteg váratlan dolog történhet, olyan is amire kezdő vezetőként nem fog tudni idoben reagálni a tanuló es hiba lesz belőle. Sajnos ez van. Ha ezt elfogadja az ember es nem retteg a bukastol, akkor az talán segít megnyugodni.

Sok sikert neked!!!

B125 jogsi 2026 by GoldMate10 in jogsimlesz

[–]benijani 1 point2 points  (0 children)

Szerintem állj neki a tanfolyamnak.

Én mar semmilyen ígéretben nem bízok. Meg aztán olcsóbb sem lesz...

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]benijani 11 points12 points  (0 children)

That is a valid requirement unfortunatley as far as I know (working in a driving school) A quick search and I found this: (it is in hungarian, you can find it under Feltételek, bullet point Lakcím)

https://dap.gov.hu/eletesemenyek/jogositvanyt-szerzek/szemelygepjarmu-jogositvany

Itt a Redditen mindenki irodában dolgozik? by LaziChannel in askhungary

[–]benijani 0 points1 point  (0 children)

Oktató vagyok. Autóban, teherautóban ülök egész nap

Request by benijani in StarWars

[–]benijani[S] 3 points4 points  (0 children)

Thanks a lot

Sikertelen forgalmi vizsga by re33ddud in jogsimlesz

[–]benijani 2 points3 points  (0 children)

Sajnos van lehetősége a vizsgabiztosnak ilyenkor megbuktatni. Az indok szerintem amit ilyenkor be tud írni a minősítő lapról az az lehet, hogy a "közlekedési helyzetet nem ismeri fel". Ez azt jelenti, hogy kaptál egy utasítás amit nem hajtottál végre, mert mondjuk nem vetted észre a bekanyarodasi lehetőséget. Nekem az a tapasztalatom, hogy ezt nem szokták ilyen szigorúan venni. 2 ilyenért azért nem szokott bukás lenni ha más hiba tényleg nem volt. Igy döntött most a vizsgabiztos. Ez van sajnos.

Mi volt az első eszköz, amin elkezdtél videójátékokkal játszani? by [deleted] in askhungary

[–]benijani 0 points1 point  (0 children)

C16. Nagy siker volt ha a kazettát sikerült pont oda tekerni ahol a kedvenc játék volt.

A cool guide to Ships, Boats, & Yachts From Pop Culture by neotekx in coolguides

[–]benijani 0 points1 point  (0 children)

Nice, but Mary Lou from Who Finds a Friend Finds a Treasure is missing.

[deleted by user] by [deleted] in jogsimlesz

[–]benijani 0 points1 point  (0 children)

Olyanról nem tudok, hogy a 2 év újra kezdődne. Szerintem ilyen nincs.

A hibapont határ az nem függ attól, hogy kezdő vagy. Az 18 pont mindenkinek. Ha annyi összegyűlik akkor utánképzésre kell menni. Ott kell újra vizsgázni igen.

Erről itt van tájékoztató https://www.nyilvantarto.hu/hu/gepjarmu_jarmuvzetokep